مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان ضمن اعلام آغاز طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی در استان، گفت: تمامی خانوارهای دهک‌های اول تا هفتم، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال اعتبار بسته تشویقی برای خرید ۱۱ قلم کالا دریافت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر به نقل از پایگاه خبری تحلیلی کردتودی، فرزاد پیشکاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرحله جدید طرح کالا برگ الکترونیکی با عنوان “طرح فجرانه” در راستای حمایت مضاعف از سبد غذایی خانوارهای یارانه بگیر برای دهک‌های اول تا هفتم درآمدی استان آغاز شده است.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان گفت: تمامی خانوارهای دهک‌های اول تا هفتم، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال اعتبار بسته تشویقی برای خرید ۱۱ قلم کالا دریافت می‌کنند.

 

وی از اجرای طرح امنیت غذایی برای کودک دچار سوءتغذیه خبر داد و گفت: برای کودکان ۵ دهک اول ماهانه یک میلیون تومان و برای دهک درآمدی ۶ و ۷ ماهانه ۶۰۰ هزار تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

 

به گفته پیشکاری، دهک‌های یک تا هفت مشمول اعتبار جدید هستند و یارانه بگیران این دهک‌ها می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های عضو طرح کالابرگ الکترونیکی نسبت به خرید اقلام اساسی و بهره‌مندی از این حمایت تشویقی دولت اقدام نمایند.