رقابت‌های لیگ بزرگسالان والیبال استان کردستان یادواره شادروان پیشکسوت والیبال، «جمال قیمتی» با قهرمانی تیم راه یاب ملل به کار خود پایان داد.

به گزارش زریوار خبر به نقل از ایسنا، رقابت‌های لیگ بزرگسالان والیبال استان کردستان با حضور ۶ تیم سقز، سنندج، کامیاران، بیجار، قروه و راه یاب ملل مریوان ۲۳ آذر ماه سال جاری به میزبانی شهرستان سقز آغاز شد.

این رقابت‌ها به صورت دوره ای برگزار شد و در هفته دوم میزبان این رقابت‌ها به شهرستان مریوان رسید و با ۱۵ بازی به صورت دوره ای به ترتیب ۴ تیم مریوان، سنندج، کامیاران و سقز به مرحله نیمه نهایی دست پیدا کردند.

دور نهایی این رقابت‌ها در ۱۷ اسفند ماه به میزبانی سنندج انجام گرفت.

در دیدار نیمه نهایی تیم راه یاب ملل مریوان توانست با نتیجه ۳ بر ۱ تیم خوب سقز را شکست بدهد و به دیدار نهایی راه پیدا کند.

در دیگر بازی این رقابت‌ها در یک دیدار حساس و نزدیک تیم والیبال هیأت سنندج توانست بلند قامتان کامیاران را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست بدهد و در دور نهایی رقیب تیم راه یاب ملل مریوان باشد.

دیدار نهایی این رقابت‌ها ۱۸ اسفند ماه راس ساعت ۱۱ صبح با سوت داوران ملی استان کردستان آغاز شد و در پایان تیم خوب و منسجم راه یاب ملل مریوان توانست تیم سنندج را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست بدهد و عنوان قهرمانی این رقابتها را به دست آورد و بر بام والیبال کردستان قرار گیرد.