فرمانده انتظامی شهرستان مریوان از اجرای طرح آرامش با محوریت برخورد با فروشندگان مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر در مریوان خبر داد

سرهنگ طیب محمدی فرمانده انتظامی شهرستان مریوان در گفتگو با خبرنگار زریوار پلاس اظهارداشت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و تحقق مطالبات مردمی در برخورد با هنجارشکنان اجتماعی، با هدف دستگیری خرده فروشان، معتادان متجاهر در سطح شهرستان در دو ماه اخیر در چند مرحله به اجرا در آمد.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در جریان اجرای این طرح، موفق شدند ۲۰ خرده فروش موادمخدر و معتاد متجاهر و خطرناک را جمع‌آوری و مقادیری مواد مخدر را نیز کشف کردند.

محمدی تصریح کرد: در اجرای این طرح نیز دو منزل مسکونی را که فروشندگان موادمخدر به صورت تیمی در آن فعالیت داشتند شناسایی و تعداد ۷ نفر در این راستا دستگیر شدند که چند نفر از آنها سارق سابقه‌دار بودند.

فرمانده انتظامی مریوان با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: اجرای این طرح‌ها در راستای افزایش رضایتمندی مردم، همچنان با جدیت در دستور کار پلیس بوده و شهروندان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک سریعاً موضوع را به پلیس اطلاع دهند.