فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: بسیج در تمامی مقاطع مختلف حضور میدانی داشته و با تفکر ناب بسیجی، از انقلاب حمایت کرده و در کف میدان همه ظرفیت و توانش را برای حل مشکلات و پیروزی کشور پای کار آورده است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر به نقل از پایگاه خبری تحلیلی کُردتودی، سردار امان‌اله گشتاسبی فرمانده سپاه کردستان پیش از ظهر امروز در مجمع عالی بسیجیان استان کردستان در سالن پیامبر اعظم استانداری اظهار داشت: آنچه امروز در این مجمع تقدیم شد راهکارهایی است که می‌تواند کمک کار ما در رسیدن به هدف متعال برای ایران آباد در حوزه خدمت رسانی باشد.

وی با اشاره به اینکه‌بسیج قدرت مردمی بی‌نظیری است که امام آن را تشکیل داده است عنوان داشت: آنچه در موفقیت و پیش‌برندگی انقلاب موثر بوده، اقدامات میدانی و تفکر ناب بسیج است که در کف میدان با تمام ظرفیت حضور داشته و امروز الگوی کشورهای آزاده شده است.

سردار گشتاسبی با اشاره به اینکه هر جا حضور و منشاء تلاشی وجود دارد، تفکر بسیجی حاکم است، خاطرنشان کرد: مرور تاریخ پیروزی انقلاب اسلامی بیانگر آن است که در همه حوادث و بحران‌ها که دشمنان پشت پرده آن بوده‌اند، بسیج توانسته انقلاب اسلامی را با موفقیت از شرایط سخت نجات دهد.

وی یکی از شاخصه‌ها و ویژگی‌های فرهنگ بسیج را در حضور آحاد مردم بسیجیان در دوران دفاع مقدس و جنگ هشت ساله نابرابر در برابر ۳۵ کشور در همان آغازین روزهای انقلاب عنوان کرد و یادآور شد: در دوران دفاع مقدس همه و همه آمدند و در این جریان بزرگ و جبهه قرار گرفتند و همزمان با حضور در جبهه‌های جنگ، از خاک کشور دفاع کردند.

سردار گشتاسبی بیان داشت: امروز به به برکت انقلاب اسلامی استقلال، اسلام و فرهنگ و ارزش‌هایمان که برای آن جان داده‌ایم، حفظ و ملموس و مشهود است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان عنوان کرد: مردم استان کردستان یکی از استان‌های پیروزمند و پیشرو در ایثارگری‌ها بوده و با همه کمبودها جنگ را مدیریت و امروز نیز می‌تواند به فضل خدای متعال، این‌تفکر را در جامعه نهادینه و برای حل مشکلات به کمک دولت بیاید.

وی با ابراز اینکه هر وقت، دولتی نگاهش به فرهنگ بسیج و رشد و میدان دادن به بسیج باشد، دولت موفقی است؛ گفت خوشبختانه دولت سیزدهم با همه مشکلات و فشارهای دشمنان، با بهره‌گیری از این فرهنگ ناب در حال جنگ در مقابل دشمنان است.

سردار گشتاسبی با تاکید بر اینکه امروز همه عاشقانه برای خدمت به مردم کف میدان هستیم، یادآور شد: امروز دشمن همه تلاشش را برای تضعیف الگوی انقلاب اسلامی به‌کار گرفته است، رمز موفقیت در مقاومت، ایستادگی، مقابله با همه جریان‌ها و خدمت خالصه به مردم است.

رهبری و مطالبه‌گری مشکلات مردم از مسئولان از دیگر اهداف این‌مجمع در استان کردستان است.

 

مسعودی نخبگان را یکی از ظرفیت‌های بسیج دانست و بیان کرد: استفاده از ایده و راهکارهای این عزیزان موجب توسعه و نوآوری خواهند شد و راهبرد مبارکی است که زمینه تحقق مردم سالاری دینی را فراهم می‌کند.

 

وی خاطرنشان کرد: ۱۱ مجمع استانی و ۷۶ کارگروه شهرستانی متشکل از بسیجیان بدون توقع و بی‌منت دنبال احصا و رفع مشکلات استان هستند. جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در امر تخصصی بسیج خاطر نشان کرد: امروز بسیج دنبال حل مشکل است تا مسائل و مطالبات مردم برطرف شود.