اختتاميه جشنواره فرهنگی ورزشی «قه‌لای مریوان» با حضور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان، فرمانده سپاه، فرماندار و جمعی از مسئولین و ورزشکاران در سالن ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد

🔹به گزارش خبرنگار زریوار خبر، آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی  «قه‌لای مریوان» ظهر امروز در سالن ارشاد اسلامی برگزار شد و آمنه غلام ویسی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان در این مراسم عنوان کرد: برگزاری جشنواره‌هایی مانند جشنواره فرهنگی ورزشی  «قه‌لای مریوان» می تواند به رشد ورزش همگانی کمک بسیاری کند.

🔹سرپرست اداره کل و رزش و جوانان استان بیان کرد: هزینه در بخش ورزش به ویژه ورزش همگانی سرمایه‌گذاری در بخش سلامت جامعه است.

🔹 وی گفت: امروزه عدم تحرک و افزایش وزن افراد مشکلات و آسیب‌های جدی برای جامعه ایجاد کرده و می‌طلبد تمامی مسئولین و نهادهای مختلف دولتی و خصوصی و همه آحاد مردم در بحث ورزش پای کار آمده و در این راستا کمک کنند.

🔹غلام ویسی اظهار کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر سرانه فضای ورزشی استان و به ویژه شهرستان مریوان رشد خوبی داشته و این موضوع به توسعه ورزش در میان جوانان می‌انجامد.

🔹وی در پایان گفت: توسعه و ترویج ورزش در میان مردم تنها به وسیله ورزش و جوانان انجام نمی‌شود و باید تمامی ادارات و نهادها به کمک ورزش و جوانان آمده تا با همراهی یکدیگر در ارتقاء سلامت جامعه گام برداریم.

🔺شایان ذکر است در پایان مراسم اختتامیه از برترین‌های رشته‌های ورزشی به اهدای لوح و جوایزی تقدیر گردید.