رئیس پلیس آگاهی استان کردستان از دستگیری قاتل تحت تعقیب در عملیات ضربتی پلیس در شهرستان سروآباد خبر داد.

 به گزارش زریوار خبر به نقل از خبرگزاری پلیس، فرامرز شاکری در تشریح این خبر اظهار داشت: چندی پیش در پی اعلام سقوط یک دستگاه خودروی سواری در سد داریان شهرستان سروآباد بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با اعزام به محل حادثه دریافتند یک دستگاه خودروی سواری که همگی اعضای یک خانواده بودند به داخل سد داریان سقوط می‌کند.

شاکری با بیان اینکه در این حادثه متأسفانه ۳ نفر فوت کردند و فقط راننده خودرو از این حادثه جان سالم به در می‌برد، خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مراجع قضائی و با اشراف اطلاعاتی، بررسی شواهد و مستندات موجود به وقوع این حادثه مشکوک و تحقیقات خود را دراین‌خصوص آغاز کردند.

وی بیان داشت: پس از تلاش‌های بی‌وقفه پلیس آگاهی استان و مأموران انتظامی شهرستان سروآباد در خصوص کشف زوایای پنهان این پرونده و تحقیقات میدانی، متهم این پرونده که راننده خودرو بود دستگیر که پس از ارائه دلایل و مستندات موجود به جرم مرتکب شده اعتراف کرد.

شاکری تصریح کرد: قاتل در اظهارات خود علت و انگیزه خود را از ارتکاب این حادثه، اختلاف خانوادگی عنوان کرد که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و سپس روانه زندان شد.

انتهای خبر/