فرمانده انتظامی مریوان گفت: مأموران پس از بررسی صحنه و با انجام اقدامات خاص پلیسی سارقین را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی کمتر از ۶ ساعت متهمان را دستگیر کردند.

به گزارش خبرنگار «زریوار خبر»، روز گذشته حوالی ساعت ۶ دزدی به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مریوان زد و با شکستن شیشه ضلع غربی ساختمان بعد از ورود وسایل برخی از اتاق ها را با خود برده است.

دزد هنگام خروج با نگهبان اداره روبه رو می شود که با مقاومت نگهبان، وسایل دزدیده شده را رها و از محل متواری می شود.

لیس با بررسی دوربین های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تحقیقات خود جهت شناسایی دزد آغاز کرد.

طیب محمدی فرمانده انتظامی شهرستان مریوان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام سرقت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مریوان به مرکز فوریت‌های پلیسی سریعاً مراتب در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از بررسی صحنه و با انجام اقدامات خاص پلیسی سارقین را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی کمتر از ۶ ساعت متهمان را دستگیر کردند.

محمدی با بیان اینکه متهمین پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند، افزود: احدی از سارقین کمتر از ۲۴ ساعت بود که از زندان آزاد و مجدد مرتکب سرقت شده است.

فرمانده انتظامی مریوان به شهروندان عزیز توصیه نمود: یکی از راهکارهای پیشگیری از سرقت استفاده از تجهیزات ایمنی بازدارنده سرقت و نصب دوربین‌های مداربسته است.

انتهای خبر/