معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان با اشاره به اینکه در مدت یاد شده ۱۵ مورد کمک و رهاسازی به خودروهای گرفتار در برف انجام شد، گفت: ریزش‌برداری ۳۴ مقطع در ۲۱ مرتبه نیز از دیگر اقدامات عملیات برفروبی ۲۴ ساعت گذشته بود.

صلاح‌الدین محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار زریوار خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: از شب گذشته در برخی محورهای مواصلاتی استان از جمله دیواندره- سقز و مریوان- سقز بارش شدید برف داشتیم و موجب اختلال در تردد شده بود که با تلاش راهداران مشکلات برطرف شده و در حال حاضر تردد برقرار است.

وی با بیان اینکه اکنون در تمامی محورهای مواصلاتی استان تردد به آسانی و بدون زنجیر چرخ جریان دارد، گفت: همکاران جهت انجام عملیات برفروبی و امدادرسانی در محورها حضور دارند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان در ادامه از برفروبی ۸۲۱ کیلومتر باند برفروبی از محورهای شریانی و غیرشریانی استان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: این عملیات با استفاده از ظرفیت ۷۳ دستگاه ماشین آلات و ۱۲۷ نیروی راهداری صورت گرفت.

محمدی با اشاره به اینکه در مدت یاد شده ۱۵ مورد کمک و رهاسازی به خودرو های گرفتار در برف انجام شد، یادآور شد: ریزش‌برداری ۳۴ مقطع در ۲۱ مرتبه نیز از دیگر اقدامات عملیات برفروبی ۲۴ ساعت گذشته بود.