مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از کشف و ضبط 120 کارت سوخت غیرمجاز در دو باب جایگاه عرضه فراورده های نفتی ناحیه شهرستان مریوان خبر داد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر به نقل از پایگاه خبری تحلیلی کردتودی، جهانبخش نوکانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال بازدیدهای دوره‌‌ای از جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی ناحیه مریوان، بررسی سامانه پارسه و بازدید دوربین‌های مداربسته توسط بازرسان ویژه و کارکنان ناحیه مریوان، تعداد ۱۲۰ کارت هوشمند سوخت غیرمجاز از کارگران جایگاه‌ها و افراد سودجو کشف و ضبط شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان ادامه داد: بعد از بررسی و مشخص شدن مقدار عرضه غیر‌قانونی از کارت‌ها، مراتب برای اعمال قانون و رسیدگی در کمیته تخلفات شرکت و ارجاع به مراجع ذیصلاح و تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

وی یادآور شد: ضبط کارت‌های سوخت ذکر شده در راستای مقابله با عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی و سوءاستفاده از کارت سوخت وسایل نقلیه صورت گرفته است.

نوکانی به شرایط جغرافیایی و مرزی بودن استان و تفاوت قیمت سوخت در دو سوی مرز اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی و اولویت این شرکت، تحقق حقوق شهروندی، جلوگیری از عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی و عرضه مطلوب و پایدار سوخت در جایگاه‌های عرضه است.