فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: تعامل دستگاه قضائی استان با سپاه بیت المقدس استان در سطح بسیار بالایی قرار دارد و دستگاه قضائی حامی نیروهای نظامی و انتظامی در استان است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر به نقل از پایگاه خبری تحلیلی کُردتودی، سردار امان الله گشتاسبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در دیدار با رییس کل دادگستری استان کردستان ضمن تبریک ایام با سعادت اعیاد شعبانیه اظهار داشت: تعامل دستگاه قضائی استان با سپاه بیت المقدس استان در سطح بسیار بالایی قرار دارد و دستگاه قضائی حامی نیروهای نظامی و انتظامی در استان است.

وی افزود: سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و تأمین آرامش و امنیت استان و کشور از وظایف سپاه پاسداران است.

در ادامه رییس کل دادگستری استان کردستان گفت: داشتن روحیه پاسداری و بسیجی، تضمین کننده بقاء و استمرار انقلاب عظیم امام خمینی (ره) است.

حجت‌الاسلام سید حسین حسینی صبح دوشنبه در دیدار با فرمانده سپاه بیت‌المقدس این استان اظهار کرد: تعامل دستگاه قضائی استان با سپاه بیت المقدس در سطح بسیار بالایی قرار دارد و دستگاه قضائی حامی نیروهای نظامی و انتظامی در استان است.

وی ضمن تبریک ایام با سعادت اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در تأمین امنیت داخلی و خارجی کشور نقش بی بدیلی دارد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی تصریح کرد: داشتن روحیه پاسداری و بسیجی، تضمین کننده بقا و استمرار انقلاب عظیم امام خمینی (ره) است و پاسداران سپاه انقلاب اسلامی با این روحیه در حال خدمت هستند.