فردی که سال‌ها سنگ دولت سابق را به سینه ‌می‌زد، هم‌اکنون در دولت انقلابی آقای رئیسی حتی حفظ ظاهر نیز نمی‌کند.

ه گزارش خبرنگار زریوار خبر به نقل از پایگاه خبری تحلیلی کردتودی، اخیرا اعضای اتاق بازرگانی سنندج با هیات رئیسه اتاق بازرگانی کشور نشستی مشترک را برگزار کرده‌اند که این نشست در میان اعضایی کاملا ایرانی و در خاک کشورمان برگزار شده است و متاسفانه خط فکری‌های دولت بنفش همچون اتاق بازرگانی کردستان که با کراوات در جلسه حضور یافته‌اند! بعضا در دولت انقلابی مشاهده می‌گردد.

 

نمادهای لباس‌های غربی‌مابانه شما در جلسه‌ای رسمی و کاملا ایرانی چه معنا و مفهومی می‌تواند داشته باشد؟

 

متاسفانه در سایه بی‌توجهی مدیران ارشد استان در سازمان صنعت و معدن شاهد این هستیم که عده‌ای به نام دولت انقلابی در حال زیر سوال بردن آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های جامعه هستند!!

 

فردی که سال‌ها سنگ دولت سابق را به سینه ‌می‌زد، هم اکنون در دولت انقلابی آقای رئیسی حتی حفظ ظاهر نیز نکرده و در پیج اینستاگرام خود آنچنان با افتخار تصاویر و عکس‌های مربوط به نشست با اعضای اتاق بازرگانی کشور را کراوات پوشیده منتشر کرده است، گویی نماینده یکی از کشورهای اروپایی وارد این جلسه شده است!!

 

خوب است به شما یادآوری کنیم که شما اهل این استان هستید که مردمان شریف این دیار خون هزاران شهید خود را برای پایداری انقلاب اسلامی و مقابله با اشراف‌زدگی تقدیم انقلاب کرده‌اند.

 

اگرچه مدیران استان در صنعت و معدن در خواب خرگوشی به سر برده و چشم بر رفتار خارج از شان شما پوشیده‌اند اما این دلیل نخواهد شد که رفتار و عملکرد شما از چشم مردم دور بماند و کسی در خصوص آن سخنی بر زبان نیاورد.