سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS

درباره ما

 ::. وب سایت خبری تحلیلی زریوارخبر .::

سایت خبری تحلیلی زریوار خبر یکی از اولین سایت های رسمی استان کردستان از تابستان سال 91 فعالیت خود را در عرصه خبری شهرستان و استان کردستان آغاز کرد.


مدتی است از فعالیتهای خبری مان می گذرد و تمام سعی را کرده ایم تا این وظیفه ی خطیر اطلاع رسانی را بدرستی انجام دهیم. اساس اندیشه و تلاشمان عشق به آگاهی و مردم بوده و در این مدت همواره دلمشغولیمان بررسی بازخورد تأثیر بر مخاطب بوده است. پیشنهادات و انتقادهای بسیاری هم شنیده و دیده ایم. گل ها بر سر و خارها بر دیده نهیم. سخنان و نقدهای دوستان را چون چراغ راه خویش انگاشته ایم و با آن راه را روشن تر می بینیم و این نه فقط بر زبان که در دل و جان ما نقش بستهٰ و به قول سهراب "گاه زخمی که به پا داشته ام، زیر و بم های زمین را به من آموخته است. گاه در بستر بیماری من حجم گل چند برابر شده است ".

 

زریوار خبر سعی دارد با توجه به مهم ترین رویدادهای روز شهرستان مریوان، استان کردستان و ایران، سریع ترین و بهترین خبر و تحلیل را ارائه نماید و در این راستا سعی دارد مخاطبان خود را در جریان به روز ترین اخبار و اطلاعات قرار دهد.


با توجه به وجود سایت های خبری و تحلیلی مختلف این کار دشوار می باشد اما امیدواریم به کمک مخاطبان خوب سایت بتوانیم این مهم را تحقق بخشیم و در این راه از تمامی مخاطبان خود نیز یاری می طلبیم تا با نظرات و راهنمایی های خود ما را راهنما و مدد رسان باشند.


زریوار خبر به عنوان یک سایت خبری تحلیلی با اینکه سایتی نوپا و تازه تأسیس در شهرستان مریوان است، تمام تلاش خود را معطوف به پیشبرد وظیفه اطلاع رسانی کرده است، سایت خبری تحلیلی زریوار خبر با انجام اقدامات لازم جهت ثبت قانونی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در همین مدت فعالیت هایی که انجام داده است همگی در راستای انجام وظیفه خطیر و سنگین روشنگری و ادای دین نسبت به مردم شهرستان مریوان بوده است.

 

وبسایت زریوار خبر متشکل از تیمی رسانه ای و جوان سعی دارد در عرصه خبر رسانی مخاطبان جامعه موثر و موفق ظاهر شود و امیدوار است که بتواند منبعی مفید و معتبر برای مخاطبان خود باشد.

 

زریوار خبر دست یاری دراز می کند به سوی تمام کسانی که می توانند کمکی در زمینه اطلاع رسانی به اقشار مختلف جامعه بکنند و افرادی که احساس می کنند  آگاه سازی و روشنگری نیاز است.


کودک اندیشه ی ما نوپاست، افتان و خیزان راه را می پیماید و ناگزیر است و نیازمند به دست یاری و محبت. باشد که دست به دست هم دهیم و انسانی شریف و آزاده، خیرخواه و خیراندیش به جامعه بسپاریم.

 

 

پربازدیدترین اخبار یک ماه اخیر