سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
دوشنبه 11 آذر 1398 / 07:30|کد خبر : 7271|گروه : اجتماعی

شهرداری مریوان خسارت حادثه تصادف خودروی سرپرست شهرداری و مصدوم حادثه راپرداخت می کند

شورای اسلامی شهر مریوان در مصوبه ای کلیه خسارات وارده به مصدوم و خودروی ال 90 حادثه تصادف  سرپرست وقت شهرداری را پرداخت می کند.

شورای اسلامی شهر مریوان در مصوبه ای کلیه خسارات وارده به مصدوم و خودروی ال 90 حادثه تصادف سرپرست وقت شهرداری را پرداخت می کند.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، شورای اسلامی شهر مریوان بعد از تصادف خودروی سرپرست وقت شهرداری این شهر و مصدومیت جوان مریوانی در مصوبه ای به پرداخت هزینه های خسارات دو طرف از سوی شهرداری تاکید شده است.

زریوارخبر مهرماه سالجاری در خبری اعلام کرد: خودروی ال 90 شورای شهر مریوان با یک دستگاه موتورسیکلت تصادف می کند و بر اثر این تصادف راکب موتور سوار 22 ساله به اسم ه.ف بشدت از ناحیه پا مصدوم و به بیمارستان منتقل می شود. در این خبر آمده بود این خودروی ال 90 شورای شهر قریب به 5 ماه است که بیمه ندارد. که بعد از گذشت نزدیک به دو ماه شواری شهر در مصوبه ای( در تاریخ 8 آبان ماه سالجاری) ضمن تایید این خبر به پرداخت کلیه خسارات از جمله پرداخت خسارت وارده به مصدوم این حادثه و همچنین خسارات وارده به خودروی ال 90 از بودجه شهرداری این شهر تاکید شده است.

شهرداری مریوان خسارت حادثه تصادف خودروی سرپرست شهرداری و مصدوم حادثه راپرداخت می کند


این روزها خبرهای از محکومیت 9 میلیارد تومانی شهرداری شهر مریوان و بسته شدن مجدد حساب ها این نهاد حکایت دارد؟! تعدادی از کارگران شهرداری نیز از عدم پرداخت حقوق معوقه گلایه دارند و خواستار توجه بیشتر مسئولین شهرداری شهر مریوان هستند.


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

خلیلدوشنبه 11 آذر 1398 | 09:32

2
0

سلام وقت بخیر خدمت همشهریان عزیز و اعضای محترم شورای اسلامی شهر مریوان برابر قانون مسئولیت مدنی این امر جایز نیست و این از مصادیق تضییع اموال عمومی است و قابل پیگیری قطعا این نکته مورد توجه اعضای هیئت انطباق قرار گرفته!

پاسـخ

مهدیسه شنبه 12 آذر 1398 | 11:08

0
0

1- نداشتن بیمه خودرو شخص ثالث
2- رانندگی با خودروی فاقد بیمه
3- عدم توجه به مقرارات راهنمایی و رانندگی منجر به سانحه و جرح
4- عدم مسئولیت پذیری متخلف
5- عدم برخورد با مسئولین شهرداری که مدت 5 ماه خودوری فاقد بیمه را از مدار خارج نکرده اند یا حتی اقدامی برای انجام راحل بیمه انجام نداده اند
6- بی دقتی به ایمنی در خدمات - آیا سایر خودروهای شهدارای پوشش بیمه دارند ؟! آیا رانندگان خودروها میدانند که خودروهای شهرداری فاقد بیمه هستند ؟1 و اگر بداندد آیا حاضر هستند حتی یک دقیقه با آن خودروها در شهر رانندگی کنند ؟! حرت بیت المال کجا رفت پس ؟1 اینها فقط گوشه ای از تخلفات شورای شهر و شهرداری مریوان هستند که در ین ماجرا مشخص شده اند . لاز به توضیح است که بابر قانون مدنی افراد مسئول تمام رفتار خود هستند

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی