سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
بسیج چهل ساله شد/
جمعه 1 آذر 1398 / 21:14|کد خبر : 7247|گروه : سیاسی

بسیج اصلی ترین پشتوانه انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود/مریوانی ها مخالف بر هم زنندگان امنیت و آرامش جامعه هستند/ماموستا شیرزادی ازسعه صدر نیروهای نظامی در روزهای اخیر تشکر کرد

فرماند سپاه مریوان، گفت: قرار باشد تعدادی اندک مخل آرامش باشند و کار آشوبگرانه انجام دهند قاطعانه برخورد خواهیم کرد و مردم مطمن باشند اجازه  ناامنی در جامعه را به احدی نخواهیم داد.

فرماند سپاه مریوان، گفت: قرار باشد تعدادی اندک مخل آرامش باشند و کار آشوبگرانه انجام دهند قاطعانه برخورد خواهیم کرد و مردم مطمن باشند اجازه ناامنی در جامعه را به احدی نخواهیم داد.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، سرهنگ ولی ئی فرمانده سپاه مریوان بمناسبت آغاز هفته بسیج پیش از خطبه های نمازجمعه ضمن تبریک هفته بسیج به احاد ملت ایران بخصوص مردم مریوان، گفت: بسیج چند ماه قبل از آغازجنگ تحمیلی با فرمان معمار کبیر انقلاب اسلامی تشکیل شد و این به این معنی است که بسیج برای غیر از مسائل دفاعی تشکیل شد. بسیج برای آبادانی و عمران و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی تشکیل شد. امروز بسیج چهل ساله شد و سپاه پاسداران برای حفظ  و صیانت ارزش های انقلاب اسلامی در قبال تشکیل ارتش 20 میلیونی بسیج مسولیت دارد. بسیج در چهل سال اخیر در حوزه های مختلف موفقیت های زیای را کسب کرده است. فرهنگ بسیج به عنوان یک تفکر در چهل سال اخیر موجب دلهره غربی ها شده است وی افزود: خدمات بسیج در مریوان در بخش های مختلف از جمله احداث خانه در دورترین مناطق و محرومترین روستاها ( وشکلان با ساخت خانه محروم و ساخت پل و ... دروله ژیر و دیگر روستاها) به دولت کمک کرده است.

سرهنگ ولی ئی اضافه کرد: سپاه و بسیج کمک کننده مسولین هستند و هر کجا نیازی به بسیج بوده حضور پیدا کرده است. بسیجی یاور مردم در سیل و زلزله و بلایایی طبیعی بوده و همواره در همه حوزه ها به یاری مردم شتافته است. بسیجی مایه آرامش مردم و برای امنیت جامعه از هیچ گوششی فرو گذار نبوده است.

فرمانده سپاه مریوان، گفت: هر کسی دلش برای انقلاب اسلامی بسوزد بسیجی است. بسیجی یک فرهنگ است. فرهنگ ایستادگی و مقاومت و ماندن در خط انقلاب اسلامی است. بسیج اصلی ترین پشتوانه انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود و میلیون ها بسیجی آماده جانفشانی برای آرمانهای انقلاب اسلامی هستند.

بسیج اصلی ترین پشتوانه انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود

سرهنگ منصور ولی ئی با اشاره به اتفاقات چند روز اخیر، اظهار داشت: ناامنی تعدادی اندک، مردم را نگران کرده بود. همه مریوانی ها مخالف این کارها بودند که در چند روز اخیر اتفاق افتاد. وی تأکید کرد: قرار باشد تعدادی اندک مخل آرامش باشند و کار آشوبگرانه انجام دهند قاطعانه برخورد خواهیم کرد و مردم مطمن باشند اجازه  ناامنی در جامعه را به احدی نخواهیم داد.

حاج ماموستا مصطفی شیرزادی در خطبه های نماز جمعه این هفته خود ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: بسیج به معنی اتحاد و همدلی مردم در راه سعادت است و این بزرگترین نعمت برای نظام جمهوری اسلامی است.

ماموستا شیرزادی افزود: بسیج معنای بسیار وسیع و زیادی دارد اما مهمترین معنی آن اتحاد و یکپارچگی ملت است که طی آن ضمن احیای جامعه مردم را به راه رستگاری دعوت نموده و آنها را آماده برخوردی صحیح و درست برای مقابله با هر گونه توطئه های دشمنان اسلام خواهد نمود.

ماموستا شیرزادی در بخشی از خطبه های خود از سعه صدر نیروهای نظامی در روزهای اخیر با مردم تقدیر و تشکر کردند، گفت: نیروهای نظامی مثل پدر حنین با فرزندان ما برخورد کردند.


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی