سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
پنجشنبه 16 آبان 1398 / 08:03|کد خبر : 7205|گروه : اقتصادی

پلمب یک واحد مرغداری صنعتی در مریوان/دستور قضایی پلمب دو واحد دیگر صادر شده است

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان مریوان با اشاره به پلمب یک واحد مرغداری صنعتی در شهر کانی دینار، گفت: دستور پلمب ۲ واحد دیگر که تخلف کرده بودند از جانب مقامات قضایی اخذ گردیده است.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان مریوان با اشاره به پلمب یک واحد مرغداری صنعتی در شهر کانی دینار، گفت: دستور پلمب ۲ واحد دیگر که تخلف کرده بودند از جانب مقامات قضایی اخذ گردیده است.

به گزارش زریوارخبر، مسعود خاتمی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان مریوان، گفت: در راستای اجرای دستورالعمل های سازمان دامپزشکی کل کشور با رعایت کلیه ضوابط و مقررات در برنامه ریزی و زمانبندی در زمان تعیین شده در جوجه ریزی مرغداری ها باعث کنترل وپیشگیری از اشاعه ی انواع بیماریهای طیور علی الخصوص بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان ( بیماری مشترک بین انسان ودام ) گشته ودر نهایت حمایت بهداشتی از صنعت طیور می گردد.

وی از کلیه تعاونی های سطح شهرستان که در امر ارائه خدمات ومهیا نمودن مواد اولیه (جوجه وخوراک طیورو...)به مرغداران فعالیت دارند از انجام آنها به مرغداران فاقد مجوز جوجه ریزی دامپزشکی خودداری و همچنین به اطلاع مرغداران می رساند از هرگونه جوجه ریزی بدون تاییدیه بهداشتی از طرف شبکه دامپزشکی مریوان بطور جد خودداری تا مشمول پلمپ و از دست دادن حداقل یک دوره پرورش نگردند. شبکه دامپزشکی مریوان در حمایت و انجام کلیه امورات مربوط به مرغداران از صدور مجوز جوجه ریزی و نظارت بر پرورش طیور در طول دوره (انجام واکسیناسیون برعلیه انواع بیماریهای طیور توسط بخش خصوصی تحت نظارت بخش دولتی)تا زمان فروش و صدور گواهی حمل بهداشتی به مقصد کشتارگاه طیورمجاز برابر قانون ومقررات مربوطه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

لازم به ذکر است دستور پلمب ۲ واحد دیگر که اقدام مشابه را مرتکب شده اند از جانب مقامات قضایی اخذ گردیده که بمحض تخلیه آنها نیز پلمب خواهند شد.

پلمب یک واحد مرغداری صنعتی در مریوان/دستور قضایی پلمب دو واحد دیگر صادر شده است
انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهروندپنجشنبه 16 آبان 1398 | 11:00

1
0

خسته نباشید امید است بقیه مرغداری هایی که غیر قانونی،بدونه مجوز و در جا های نزدیک شهر و روستا ها قرار دارند رو پلمپ و متوفق کنید دوباره دستتون درد نکنه ممنون بابت زحماتتون

پاسـخ

شهروندپنجشنبه 16 آبان 1398 | 11:21

0
0

مرغ و تخم مرغ ماشینی عامل تمام بیماریهاست
لطفا مصرف نکنید

0
0
عامیانه سه شنبه 21 آبان 1398 | 12:19

الکی فتوا نده چه ربطی داره؟ خوراک ما فقرا مگه چی میتونه باشه جناب ها ؟
تازه خبر را درست بخون بعد نظر غیر تخصصیت را بفرما !

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی