سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
دوشنبه 22 مهر 1398 / 10:55|کد خبر : 7164|گروه : سیاسی

محسن نیکخواه اظهارات منتسب به خود را تکذیب کرد/من نه رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان مریوان هستم نه بنیادگرا/ زیر پا گذاشتن اخلاق به بهانه‌ی ظلم‌ستیزی

بنده نه عنوان بنیادگرا بودن را برای خود صادق می‌دانم که هرچه باشم بنیادگرا نیستم و این را هر انسانی که اندکی من را بشناسد و اندکی از معنای بنیادگرایی سردربیاورد می‌داند و نه عنوان رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان مریوان را، چرا که من دو سال است اصلا در شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان نیستم چه برسد به این‌که رئیس آن باشم.

بنده نه عنوان بنیادگرا بودن را برای خود صادق می‌دانم که هرچه باشم بنیادگرا نیستم و این را هر انسانی که اندکی من را بشناسد و اندکی از معنای بنیادگرایی سردربیاورد می‌داند و نه عنوان رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان مریوان را، چرا که من دو سال است اصلا در شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان نیستم چه برسد به این‌که رئیس آن باشم.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، محسن نیکخواه در کانال تلگرامی خود اظهارات منتسب به خود را در کانال ریکا و سایت کوردتودی را تکذیب کرد.
 
متن کامل تکذیبیه:
در این سال‌ها و ایام، کم نیستند رخدادهای خارجی‌ای که از آن برای مصارفِ داخلی سوء استفاده می‌شود، تا جایی‌که به امری قابل توقع و آشنا و البته تأسف برانگیز تبدیل شده است.


از جمله این رخدادها، استفاده از عملکرد رجب طیب اردوغان و دستاویز قرار دادنِ ستم‌های او، برای از میدان به در کردن مخالفان فکری و رقبای داخلی است که هم از جانب گروه‌های دینی و هم ملی‌گرا به کرات و با کمال بداخلاقی صورت می‌گیرد.

متن فوق یکی از همین بداخلاقی‌هاست که نمی‌دانم از جانب چه انسان به ظاهر ظلم‌ستیز و اردوغان‌ستیزی به دروغ و افترا به بنده نسبت داده شده است. متنی که چه یک کلمه، چه یک جمله و چه کلِ آن، به بنده متعلق نیست. و هر متن و اظهار نظر دیگری که از غیر راه کانال تلگرامی بنده منتشر شود، انتساب آن به بنده کذب خواهد بود.

لازم به یادآوری است که بنده نه عنوان بنیادگرا بودن را برای خود صادق می‌دانم که هرچه باشم بنیادگرا نیستم و این را هر انسانی که اندکی من را بشناسد و اندکی از معنای بنیادگرایی سردربیاورد می‌داند و نه عنوان رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان مریوان را، چرا که من دو سال است اصلا در شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان نیستم چه برسد به این‌که رئیس آن باشم.

امیدوارم مدعیان حقیقت‌طلبی و حق‌خواهی از این تسویه حساب‌ها و غرض‌ورزی‌ها دست بردارند و به بهانه‌ی ظلم‌ستیزی مرتکب چنین ظلم‌های بزرگی نشوند.
 

به گزارش زریوار خبر، بعد از تکذیب اظهارات حمایت غیر مستقیم از اردوغان از سوی یکی از فعالان سیاسی مریوان باید گفت محسن نیکخواه واقعی کیست؟ و چه کسی به اسم محسن نیکخواه اینگونه اظهارات عجیب را بیان کرده است.

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

محسن نیکخواهدوشنبه 22 مهر 1398 | 11:49

6
2

اصل مطلب در سایت صلاح الدین وابسته به جریان فکری اخوان منتشر شده آخرش متن هم اسم محسن نیکخواه را نوشته واقعا این محسن نیکخواه کیه اهل کجاست http://salahadin.net/?p=12366

4
1
همشهری دوشنبه 22 مهر 1398 | 13:27

کوره برا ؟؟؟؟ تواو فیلمی تو کابرا !! گرکته سره له ناو سران در بیری و بیژی منیش هم .
دانیشه سر جیگه ت اونه یش مه ریسه بقوربانت نبم .محسن نیکخواه اغلو
هر اونه حمایتت له روحانی کرد بو هفت پشت مان بسه .باوک ملت تان ....
ایسه نوبی حمایت له اردوغانه .!؟

3
1
کوردی1 دوشنبه 22 مهر 1398 | 14:55

چون از نزدیک جناب نیکخواه را میشناسم مطمئنم ایشان مخالف ظلم و اردوغان و اردوغانیسم است
و البته دلسوز کورد میباشد
از کاک محسن میخوام جهت حفظ شخصیت خود و ایجاد شفافیت، از هر طرق ممکنه جهت کشف ظلم بر خود اقدام نماید.

و
هزاران میلیارد نفرین و لعنت بر کفتار خون آشام قرن(اردوغان) که در ظلم و خونریزی از تمامی ظالمان دنیا سبقت گرفته و ننگ بر تو اردوغان لعنتی که جهت اعتبار بر جنایتت از خدا و اسلام وام میگیرید.
و
ننگ بر امریکا که نامردانه بعد از اتمام کار به کوردها، آنها را فروخت و مورد خیانتی نابخشودنی قرار داد و درود به اون شیر زنی که غذای سگ را تقدیم نماینده ترامپ(پمپئو) کرد تا وفا را از سگ یاد بگیرند... امریکا بداند که این ننگ خیانت تا ابد بر پیشانی اش متصور بوده و هرگز در اذهان کوردها پاک نخواهد شد
و ننگ بر روسیه و امریکا که مانع تصویب محکومیت ترکیه در شورای امنیت شدند
و
از آزادیخواهان ، دولتهای آزاده و انسان مدار، ایران ، فرانسه و آلمان میخواهم سریعا" از توحش اردوغانیسم جلوگیری کنند
و اردوغان لعنتی لجن هم بداند جنگ رو بدون هواپیمای جنگی ادامه بدهد یارای مقابله با کوردها نیست یک کورد برابر با 100 ترک است... اردوغان کثیف برو به جهنم ای بیشرف زمانه

3
7
علی سه شنبه 23 مهر 1398 | 18:25

جان مادرت یک خبر پیدا کن اظهارنظر نکرده باشی کردی جان بس کن

1
1
کوردی1 چهارشنبه 24 مهر 1398 | 21:45

علی... به شما نصیحت میکنم اسم رو نبین متن رو ببین...
دنبال کردن اخبار زریوار خبر را لذت بخش دانسته و اظهارنظر هم در وسع اندیشه است... علی،مطالعه رو فراموش نکن تا باسواد بشی! باشه ناز دل؟

1
0
علی شنبه 27 مهر 1398 | 22:00

عزیز دل برادر اخبار دنبال کردن فرق داره با اظهار نظر کردن درباره همه چیز شما خبری نیست که چیزی نگفته باشی معلومه خیلی باسوادی!

0
1
کوردی1 سه شنبه 30 مهر 1398 | 15:17

علی : دوستت دارم

جان دل: یه چیزی نگفتی! آیا اظهارات من رو آزار دهنده میدونی یا حداقل خوب؟

تا آنجا که تونستم اظهار نظر بدی در هیچ مساله ای نداشتم و حاضرم در موضوع نفرین و لعنت بر اردوغانیسم تا پای جان برم... مجددا" ننگ،نفرین و لعنت بر اردوغان و اربابش ترامپ که با حقه بازی ظآلمانه به جآن کورد افتادند...

پاسـخ

موحددوشنبه 22 مهر 1398 | 13:24

4
1

لعنت بر هرچه فکر تکفیری و تندروی در هر قالب از جمله اخوان الشیاطین , سلفی , وهابی , داعش کافر و ؟؟؟ و پیروانشان . مرگ و لعنت بر اردوغان فاشیت و تروریستو کودک کش

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی