سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
دوشنبه 18 شهریور 1398 / 16:36|کد خبر : 7092|گروه : سیاسی

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از پروژه های درمانی مریوان/اختصاص یک دستگاه آمبولانس مراقبتهای ویژه نوزادان به اورژانس مریوان

رییس دانشگاه علوم پزشکی به همراه نماینده مجلس و سرپرست فرمانداری مریوان و مدیران شبکه بهداشت درمان از بیمارستان بوعلی و پروژه‌های در حال احداث درمانی شهرستان مریوان بازدید کردند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی به همراه نماینده مجلس و سرپرست فرمانداری مریوان و مدیران شبکه بهداشت درمان از بیمارستان بوعلی و پروژه‌های در حال احداث درمانی شهرستان مریوان بازدید کردند.

به گزارش زریوارخبر، روز یکشنبه 17 شهریور، رییس دانشگاه علوم پزشکی به همراه مدیران حراست، درمان، اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث و منابع فیزیکی و نظارت بر اجرای طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی کردستان و نماینده مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی و سرپرست فرمانداری شهرستان مریوان و مدیران شبکه بهداشت درمان از بیمارستان بوعلی و پروژه‌های در حال احداث درمانی شهرستان مریوان بازدید کردند.

 

وحید یوسفی نژاد ریاست دانشگاه علوم پزشکی کردستان و همراهان با حضور در بخش های مختلف بیمارستان های فجر و بوعلی ضمن دیدار با پرسنل و تقدیر از زحمات آنان، از بیماران بستری عیادت و با مراجعین اورژانس، آزمایشگاه و درمانگاه دیدار کرده و از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی به بیماران بستری و مراجعه کنندگان قرار گرفتند و دستوراتی در خصوص تسهیل و تسریع در ارائه خدمات و تکریم بیماران صادر کردند.

 


بازدید کنندگان در ادامه با حضور در ساختمان اورژانس و زایشگاه جدید الاحداث، غربالگری و پد بالگرد اورژانس هوایی آخرین وضعیت این پروژه ها را مورد بررسی قرار دادند.


سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ضمن تقدیر از اقدامات و تلاش های صورت گرفته و حمایت نماینده شهرستان، سرپرست فرمانداری، پرسنل و کادر شبکه بهداشت و درمان در جهت ارتقاء زیرساخت های بهداشت و درمان در شهرستان بر تسریع در رفع نواقص و تکمیل و تجهیز این پروژه ها تاکید کرد.


نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی و سرپرست فرمانداری شهرستان مریوان نیز قول همکاری ویژه جهت تکمیل هر چه سریعتر پروژه های درمانی و بهبهود وضعیت مناسب جهت ارائه خدمات سلامت در شهرستان را بیان نمودند.

 


همچنین همزمان با این بازید و طی مراسمی ویژه با حضور سرپرست دانشگاه و فرامرزی مدیریت اورژانس پیش بیمارستانی، معاونین و مسئولین،  آمبولانس مراقبت های ویژه نوزادان بیمارستان بوعلی(NICU) بهره برداری شد. سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کردستان در مراسم بهره برداری از این آمبولانس ویژه اظهار امیدواری کرد که اضافه شدن این آمبولانس به بیمارستان بوعلی شهرستان مریوان می تواند نقش ویژه ای در ارائه خدمات مطلوب به نوزادان نیازمند و همچنین کاهش مرگ و میر نوزادان داشته باشد. 


همچنین سرپرست دانشگاه طی جلسه ای که با حضور نماینده مجلس و مدیر شبکه در محل سالن کنفرانس بیمارستان بوعلی برگزار شد با مسئولین و کارکنان بیمارستان های فجر و بوعلی از نزدیک دیدار و گفتگو کردند. در این جلسه مباحث و مشکلات موجود مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید. 


در ادامه سفر سرپرست دانشگاه با توجه به جغرافیای خاص و توریستی بودن شهرستان با همکاری بخشداری و شورا و شهردار برده رشه از مکان مورد نظر در شهر برده ره شه جهت راه اندازی پایگاه اورژانس ۱۱۵ بازدید بعمل آوردند.


 یوسفی نژاد عنوان کرد راه اندازی پایگاه اورژانس ۱۱۵در شهر برده رشه می تواند در امدادرسانی به مصدومان در کمترین زمان نقش بسزایی داشته باشد.


در پایان بازدید کنندگان در مرکز سلامت شبانه روزی کانی دینار حضور یافته و ضمن بازدید از وضعیت موجود تصمیماتی در خصوص بهره برداری، تجهیز و راه اندازی این مرکز اتخاذ گردید. در ضمن اعلام شد که پایگاه سوم فوریت های پزشکی شهرستان مریوان در مرکز کانی دینار راه اندازی خواهد شد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

مریوانیسه شنبه 19 شهریور 1398 | 11:00

4
0

سلام و تشکر از سایت زریوار خبر
لطفا به مسئولین بیمارستان بگوییو هنگام عوض شرن شیفت منشی های اورژانس سر وقت حضور داشته باشند کا نردم منتظر ان ها نباشند.
به وضعیت درمانگاه فجر رسیدگی کنید هروز نزدیک یک ساعت کار راتعطیل میکنند و صبحانه میخورند و جواب مردم را نمیدهند.مراجعه کردیم مشغول تصمیم گیری برا غذای روز بعد بودند که نوبت چه کسیت و چی درست کنند،واقعا کارمند ها باید در خانه صبحانه بخورند یا بیارن سر کار قانون اداری چی میگه،و بیشتر اوقات همه بیرون درمانگاه هستند برای انجام کار های شخصی،لطفا رئیس درمانگاه و کارمندان را عوض کنید واقعا وظایف خود را انجام نمیدهد تا حساب کار دستشان بیایید.

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی