سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
دوشنبه 21 مرداد 1398 / 09:35|کد خبر : 7046|گروه : سیاسی

ماموستا شیرزدای: دستگاه‌های نظارتی ‌با مسئولان رشوه‌بگیر ‌کردستان برخورد جدی کنند

امام جمعه مریوان با بیان اینکه متأسفانه نظارت بر سازمان‌های اداری در استان بسیار ضعیف است، گفت: دستگاه‌های نظارتی باید با مسئولان رشوه‌بگیر در کردستان قاطعانه برخورد و آنان را مجازات کنند.

امام جمعه مریوان با بیان اینکه متأسفانه نظارت بر سازمان‌های اداری در استان بسیار ضعیف است، گفت: دستگاه‌های نظارتی باید با مسئولان رشوه‌بگیر در کردستان قاطعانه برخورد و آنان را مجازات کنند.

به گزارش زریوارخبر به نقل از تسنیم، ماموستا مصطفی شیرزادی در واکنش به عملکرد دولتمردان استان که منجر به کسب رتبه نخست کردستان در «فساد و سوءاستفاده افراد از مقام و موقعیت اداری در دستگاه‌های اجرایی» و «تورم سالانه» در بین همه استان‌های کشور شده است، اظهار داشت: رشوه‌گیری و فساد اداری در استان نشان از ضعف ایمان مسئولان به خداوند بزرگ است و به محاسبات قیامتی خود توجه ندارند.


وی با بیان اینکه متأسفانه نظارت بر سازمان‌های اداری در استان بسیار ضعیف است، افزود: ایمان به روز قیامت و باور به خدا قطعاً در میان این مسئولان کم‌رنگ شده و این غفلت موجب فساد اداری و رشوه‌گیری بیشتری در کردستان شده است.


امام جمعه مریوان با یادآوری اینکه پیامبرگرامی اسلام(ص) به رشوه‌گیر و رشوه‌دهنده لعنت فرستاده است، تصریح کرد: هر کس در این میان نیز دلال و واسطه‌گر باشد نزد خدا و پیغمبر خدا مورد لعنت قرار می‌گیرد، بنابراین اگر انسان به روز قیامت ایمان داشته باشد از رشوه و فساد اداری ترس خواهد داشت.


وی گفت: متأسفانه تاکنون شاهد برخورد با مسئولان رشوه‌بگیر در استان کردستان نبوده‌ایم در حالی‌که باید این افراد از سمت خود برکنار و مورد مجازات قرار بگیرند.


ماموستا شیرزادی تاکید کرد: دستگاه‌های نظارتی باید با مسئولان رشوه‌بگیر قاطعانه عمل و برخورد کنند و براساس فرموده خداوند در قرآن نباید به افرادی که اهل فساد هستند رحم و بخشش شود چراکه اغماض و ترحم در این راستا سبب افزایش فساد می‌شود.


امام جمعه مریوان با یادآوری اینکه گرفتن هر نوع پولی برای انجام کار مردم از دیدگاه اسلام حرام است، اظهار کرد: اگر طبق فرموده قرآن دست چند دزد و فاسد را در جامعه قطع کنند، قطعاً فسادی در جامعه نخواهند ماند. 

 

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

هیراددوشنبه 21 مرداد 1398 | 14:39

5
0

بالاخره استان در یک مولفه اقتصادی رتبه نخست رو کسب کرد کاش این رتبه در رونق اقتصادی بود نه در فساد
چرا کسی نیست حق این مردم مظلوم رو از این یقه سفیدان بگیره

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی