سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
شنبه 19 مرداد 1398 / 07:15|کد خبر : 7044|گروه : سیاسی

آرتیکاس اقبال: پشیمان نیستم، فرد سیاسی حزبی و جناحی هستم/شورای نگهبان مدرکی نداشت اگر داشت منتشر می کرد/رسانه های مریوان از بهترین رسانه های کردستان هستند

17 مرداد به مناسبت روز خبرنگار با حضور سرپرست فرمانداری مریوان از خبرنگاران تقدیر بعمل آمد.

17 مرداد به مناسبت روز خبرنگار با حضور سرپرست فرمانداری مریوان از خبرنگاران تقدیر بعمل آمد.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، 17 مرداد به مناسبت روز خبرنگار با حضور سرپرست فرمانداری مریوان از خبرنگاران تقدیر بعمل آمد. در این دیدار آرتیکاس اقبال سرپرست فرمانداری مریوان با تشکر از زحمات خبرنگاران گفت: پوشش خبری خاصی از وضعیت شهرستان وجود دارد و خبرهایی که در مریوان است به جرات می توانم بگویم چیزی کمتر از خبرهایی که در سنندج هست، ندارد و به نسبت شهرستانهای دیگر خبرهای بیشتری است و این نتیجه زحمات شما خبرنگاران است.


وی افزود:هر چه تلاش کنید برای مثبت جلوه دادن مریوان تأثیر آن در پیشرفت مریوان بیشتر است. در شهرستان ممکن است کم و کاستی زیاد باشد و ذات خبرنگار این است مشکلات را ببیند و آن را بازگو کند و بنده هیچ وقت به خود اجازه نمی دهم که بگویم کم و کاستی ها و مشکلات منعکس نشود بلکه باید منعکس شود ولی با این دیدگاه به آن نگاه کنید که منافع شهرستان در این است که مریوان و چهره های خاص مریوان را درست تر و بهتر به جامعه معرفی کنیم. خواهش من از شما این است سعی کنید خوبی های مریوان منعکس شود و اگر کم و کاستی هایی وجود دارد دقیق گفته شود.


آرتیکاس اقبال اظهار داشت: ما و دیگران کم زحمت نکشیده ایم، مریوانی که با نام شهرستان 1000 شهید از آن یاد می شود این هزار شهید همینطوری خون نداده اند، تیپ ارتش مستقر در مریوان خود 1000 شهید داده دیگر شهدای سپاه و دیگر نیروها بماند این نشان می دهد برای مریوان زحمت ها کشیده شده تا به امروز رسیده است و ما هم وظیفه داریم آن را بهتر تحویل آینده بدهیم، وظیفه و رسالت خبرنگاری ایجاب می کند کمک کنید در این تغییر و تحول، خوبی های مریوان را بگوید و برایش تبلیغ کنید و ان شاء الله در این عرصه موفق و پیروز باشید.


وی با اشاره به نزدیک شدن رویداد بین المللی تئاتر خیابانی در مریوان اظهار داشت: تئاتر خیابانی یک واقعه خاص است که تبدیل به یک برند برای مریوان شده است و هم اکنون نیز در طول هفته حداقل دو اجرا در سطح شهر داریم که انتظار می رود اخبار آن را منعکس کنید و شما با اطلاع رسانی می توانید برای جلب مخاطب و مسافر کمک کنید تا از این رویداد بین المللی درآمدی هم عاید مریوان و مردم  آن شود.


سرپرست فرمانداری مریوان در پاسخ به سوال خبرنگار زریوارخبر مبنی بر اینکه چندی پیش در مصاحبه ای خود را فردی سیاسی، حزبی و جناحی خواند آیا از گفته های خود پشیمان است یا نه اظهار داشت: خیر، من دبیر حزب اعتدال و توسعه شهرستان سنندج هستم که حکم و مجوز فعالیت دارم و نمی توانم آن را انکار کنم پس مشخصا فردی سیاسی، حزبی و جناحی هستم و در کنار آن نیز معاون دبیر سیاسی حزب اعتدال و توسعه استان هستم و این ربطی به فرماندار بودن من ندارد چرا که من پروانه فعالیت دارم در استان سه پروانه فعالیت برای این حزب صادر شده که اولینش برای من بوده است. قبل از اینکه فرماندار باشم یک شخصیت حقیقی آزادم که در این مملکت برابر قانون و مقرارت زندگی می کنم.


آرتیکاس اقبال در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه اظهارات شما با توجه به اینکه نماینده دولت و مجری برگزاری انتخابات هستید آیا اشکالی ایجاد نمی کند، گفت: آقای روحانی، آقای احمدی نژاد و آقای خاتمی رئیس جمهور بودند که دور دوم انتخابات را برگزار کردند و آقای احمدی نژاد تفکر مخالف خودش سرکار آمد، آقای خاتمی و مرحوم ایت الله هاشمی رفسنجانی نیز تفکر مخالف خودشان سرکار آمد. من رئیس ستاد آقای روحانی بوده ام. افراد کوچک به این قضیه نگاه کنند ممکن است از آن بترسند اما اگر دید بزرگی داشته باشند ما در انتخابات این گونه مسائل را دخالتی نمی دهیم.


وی افزود: من فردی جناحی هستم و در انتخابات قانون انتخابات را اجرا می کنم. به عنوان فرماندار وظیفه ام بالا بردن مشارکت سیاسی عمومی است و فرقی نمی کند چه کسی چه رای می دهد و در آن چه کسی را می نویسد.


اقبال در خصوص سوال خبرنگار ما که آیا ممکن است افرادی از جناح شما در ایام انتخابات سوء استفاده کنند گفت:  اجازه نمی دهم. هر کسی سواستفاده بکند دستش را قطع می کنم.


سرپرست فرمانداری مریوان همچنین در خصوص اظهاراتش مبنی بر رد صلاحیتش در انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان بدون هیچ سند و مدرکی گفت: روزنامه هاوار یک صفحه در مورد این موضوع نوشت  الان هم می گویم هیچ مدرکی نداشتند اگر داشتند منتشر می کردند. مثل خیلی افراد دیگر من هم رد صلاحیت شدم. ولی نباید این برداشت از آن شود که فلانی دیگر صلاحیت فرماندار شدن را ندارد اینطور نیست. من پای حرفم ایستاده ام وقتی روزنامه آن را منتشر کرده من چرا آن را کتمان کنم.

 


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

مریوانشنبه 19 مرداد 1398 | 09:15

35
6

شما که فرماندار نیستید. این همه میگی فرماندار فرماندار

پاسـخ

هاوشهریتانمشنبه 19 مرداد 1398 | 10:26

48
2

چند بار بگم جناحی هستین ولی حزبی نیستین. صرف داشتن پروانه حزب سیاسی بودن شما را نمی رساند مثل کسی که در یک حوزه مدرک میگیره اما دانششو نداره!؟؟؟؟؟؟؟؟!

پاسـخ

مریوانشنبه 19 مرداد 1398 | 12:45

48
4

جناب اقای ارتیکاس شما سرپرست فرمانداری هستید و اگر تا شهریورحکم فرمانداری تون نیاد باید مریوان رو ترک کنید در ضمن شما نه ادم سیاسی هستید و نه حزبی شما یک‌ *** ***** *** هستید که مثل *************** بین برستادی ها پخش کردید ضمن یاداوری کسی که تائیدیه شورای تگهبان رو نداره اصلا نمیتونه مجری قانون باشن

پاسـخ

هاوارشنبه 19 مرداد 1398 | 15:11

48
4

آقای اقبال با این شعار فرمالیته و پپولیستی اعتدال گند زدی بجای حرف و حدیث حزبی جناحی بفکر شهر مریوان باش، بفکر خدمت رسانی و عمران باش بفکر ساماندهی و حل اختلافات درون سیستمی ادارات باش شهر رو قربانی اختلافات حزبی و جناحی نکن 6 ماه گذشت دکتر چه گلی به سر این مردم و شهر زدی؟ مریوان اگر فرماندار هم نداشت وضع از این بدتر نبود. از **** بیا بیرون برو وضعیت معیشتی ،اشتغال ، گرانی، عدم مدیریت و نظارت شهر رو ببین، اثری از فعالیت کنترل و نظارت جنابعالی و تیم تان مشاهده نمی شود. نگاهی به شهر بیانداز واقعا بو گند شهر فراتر از مرزها رفته تو رو خدا بس کنید. ...

پاسـخ

هاو شاریشنبه 19 مرداد 1398 | 20:23

38
5

ایشان الفبای قانون کشورمان را نمی داند. همانند بقیه یک بر ستادی بوده. و مردم سنندج اورا خوب می شنایند و ********************************************************

پاسـخ

سیناشنبه 19 مرداد 1398 | 21:12

18
4

این آدم چقد حزب و جناح رو دوس داره، بابا یه کاری کن واسه این شهر
حزب و جناحت رو بزار تو جیپت. الکی ترین حزب سیاسی شماها بودید. خداروشکر زیاد نمونده ک از دستتون راحت بشیم

پاسـخ

مهدییکشنبه 10 شهریور 1398 | 10:43

0
0

.... و مریوان همچنان فرماندار ندارد !!! همه جا امن و امان است !

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی