سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
ماموستا شیرزادی در خطبه نماز جمعه:
شنبه 12 مرداد 1398 / 11:53|کد خبر : 7028|گروه : سیاسی

مسولین مریوان اجازه ندهند هر کسی با آرزوی خود منزل اجاره کند

امام جمعه مریوان در خطبه های نماز جمعه گفت: مسئولین اجازه ندهند هر کسی با آرزوی خود سوئیت و منزل اجاره بدهد، این خود یک نوع تنظیم بازار است.

امام جمعه مریوان در خطبه های نماز جمعه گفت: مسئولین اجازه ندهند هر کسی با آرزوی خود سوئیت و منزل اجاره بدهد، این خود یک نوع تنظیم بازار است.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، حاج ماموستا شیرزادی امام جمعه مریوان در خطبه های نماز جمعه با تشکر از حضور سرهنگ گوهری فرمانده محترم پلیس راه استان کردستان اظهار داشت: دستور پلیس برای دین و دنیای انسان است و عزیزان پلیس راه، جهت امنیت و آسایش رانندگان و وسایل نقلیه در جاده ها همیشه بیدار هستند و جا دارد از زحمات آنان تشکر کنیم و وظیفه ماست که دستور العمل های آنان را رعایت کنیم چرا که امنیت آن به خودمان باز میگردد.


امام جمعه مریوان با تحسین عملکرد سربازان گمنام وزارت اطلاعات در خصوص دستگیری 17 نفر از جاسوسان استکبار جهانی گفت: اگر این عزیزان همیشه بیدار و گمنام که رشادت آنها قوام این امنیت هستند نبودند موج انفجار استکبار جهانی ما را از بین می برد. ما عمل سازمان سیای آمریکا را که رحم به صغیر و کبیر نمی کند و تمام نقشه هایش را علیه مردم فقیر ما بکار برده محکوم می کنیم و اقدام سربازان گمنام را تحسین کرده و دستشان را می بوسیم.


خطیب نماز جمعه مریوان در ادامه با دعوت از جوانان جویای کار جهت ثبت نام در دوره مهارت آموزی فنی و حرفه ای گفت: کسانی که حوصله کار دارند در این دوره ها شرکت کنند تا گواهی دریافت کنند و مهارتی یاد بگیرند که با آن گواهی نیز می توانند کاری مناسب پیدا کنند.


ماموستا شیرزادی در خصوص شکایات شهروندان مبنی بر افزایش نرخ اجاره مسکن گفت: با توجه به اینکه مریوان منطقه ای استراتژیک بوده و عراقی های زیادی می آیند و خانه اجاره می کنند و پولشان نسبت به پول ما با ارزش تر است برای آنها مشکلی ایجاد نمی کند اما برای ما مشکل ایجاد کرده است حتی بجای خرید چمدانی یک وانت اجناس خریداری می کنند. شورا، شهردار و مسئولین محترم جلوی آنها را بگیرند تا در مریوان گرانی ایجاد نشود این یک نوع تنظیم بازار است اجازه ندهند هر کسی با آرزوی خود سوئیت و منزل اجاره دهد.


امام جمعه مریوان در خصوص کشتن سگ های سطح شهر نیز گفت: بهداشت محترم و شورا و شهرداری نسبت به عقیم سازی سگ ها اقدام کنند که این روش بهتر و معقولانه تر است و ظرف چند سال اگر سگ ها عقیم سازی شوند تمام می شوند.


ماموستا شیرزادی در ادامه خطبه های خود به موضوع عقوبت قسم خوردن و تأثیر آن بر روی زندگی انسان و همچنین فضیلت ماه مبارک ذی الحجه پرداخت.

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

رضاشنبه 12 مرداد 1398 | 14:29

1
2

ده م خۆش ماموستا شیرزادی

0
1
مریوانی یکشنبه 13 مرداد 1398 | 21:28

*** با توجه به اینکه بنده خودم مستاجر هستم باید عرض کنم *** تنها درامد بسیاری از صاحب خانه ها از جمله صاحب خانه ی خودم که یک پیرزن تنهاست فقط اون اجاره ی منزل است چرا پرایدی که 3 میلیون هم نمی ارزد باید 45 میلیون قیمتش باشه هیچ اعتراضی هم نباشه چرا باید یک کیسه برنج یا یک قوطی روغن یا پوشاک بچه و هزار کالای مورد نیاز و ضروری سر به فلک بکشد اما یغه ی هیچ مسئولی گرفته نشه چرا باید یک جوان بیکار به خاطر یک وام ناچیز ماه ها دنبالش بره و اخرش هم یا بهش نمیدن یا چنان دستندازی درست میکنن که طرف خودش انصراف بده اما مسئولینی ناکارامدی باشند که پسر و دختر هیچ داماد و عروس و شوهر خواهر باجناقش رو هم ببره سر کار و بعضی ها هم برن کانادا و اختلاسهای میلیاردی هم که کم نیست از خوشتیپ مسئولینی که فقط به فکر جیب بی انتهای خودشونن ........... *** ولی اگر مینوشتم به به و چه چه قطعا منتشر میکردی

پاسـخ

کوردی1شنبه 12 مرداد 1398 | 14:30

6
2

واقعا" اکثریت مردم در قضیه خانه نسبت به هم رحم ندارند
صاحب خانه گرامی: خداوند به شما خانه داده نتیجتا" بهترین فرصت براتون در خدمت به هم نوع خودت در تعین منصفانه کرایه است...
بعضی و یا شاید اکثر مالکین از وضعیت بحران اقتصادی مملکت سواستفاده و گلوی مستاجر بدبخت را میفشارند
خواهشا" رحم کنید خداوند واسع است در جاهای دیگری براتون جبران میکند
رحم
رحم
رحم

1
0
کوردی1 دوشنبه 14 مرداد 1398 | 00:25

شاید مالکین بگویند پول (تومان) بی ارزش شده و با تعین کرایه قبلی صرف اقتصادی براشون ندارد! سوال اینه مگر مستاجر بیچاره هم در جامعه ی بحران زده ایران همچو شما زندگی نمیکند؟ مگر چند درصد به درآمد ماهانه مستاجر زیاد شده که مالکین توقع افزایش کرایه از مستاجر دارند؟ بابا حداقل شما ملک رو که دارید که براتون ارزش افزوده است، مستاجر بدبخت چه؟
ما مردم باید در روابط اقتصادی اجتماعی بهم رحم کرده و همیار و دوستدار هم باشیم تا جامعه رنگ و بوی زیبایی و شادی داشته باشد...
خوانندگان گرامی امثالی از مردم دو کشور:
چند سال قبل یکی از دوستانم به اروپا مهاجرت کرد بی پول بود نتیجتا" برای تامین هزینه راه مجبور به کارکردن در کشورهای سرراهی اروپا بود در یونان در فروشگاهی کار میکرد میگفت صاحب کار 9 نفر را جهت کار فروشگآه استخدام کرده بود میگفت گفتم به صاحبکار : استاد، جهت چرخش کار این دکان، میشود خودت و یکی دو نفر دیگه از عهده آن برآید پس چرا 9 نفر را استخدام و با خودت 10 نفر مشغولیم؟
دوستم گفت صاحبکارم جوابی داد واقعا"جواب: گفت اگر شما و جوانان مردم کشور کار و درآمد داشته باشی جامعه امنیت و آرامش و شادی دارد با اشتغال مردم و جوانان،جامعه بزهکار ندارد جامعه افسرده نمیباشد خانواده ما در امنیت هستند و غیره............
یا در کشور هلند که 70 درصد آنها بی دین هستند زندان و بزهکاری کم رنگ یا بی رنگ است زیرا انسانیت حاکم است این بود که وزیر دادگستری هلند گفت تخصیص بودجه به سازمان زندانها به صرفه نیست چونکه جرم و زندانی ناچیز است... طبق آمار : احترام و دوست داشتن و رعایت حال همنوع در هلند زبانزد است

پس ما ایرانیان بخصوص کوردها چرا در فکر هم نباشیم اینکه یکی مالک و دیگری مستاجر، در این شرایط وخیم اقتصادی چه توقعی از مستاجر با درآمد پارسال داریم؟
به هم رحم کنیم در فکر هم باشیم یکدیگر رو دوست داشته باشیم دست هم رو بگیریم تا جامعه و خود و خانواده هامان در آرامش باشیم تا بزهکاری جهت تامین هزینه ریشه کن شود تا افسردگی دامن گیر جامعه نشود زیرا در صورت توسعه اپیدمی بدنه فقر، با وجود داشتن مال و منوال توسط عده ای، جامعه ناشاد و ناامن و خطرناک میشود در این شرایط دود آن بچشم همگان رود...............

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی