سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
سه شنبه 8 مرداد 1398 / 17:33|کد خبر : 7021|گروه : سیاسی

تکریم و معارفه فرمانده سپاه مریوان برگزار شد/ ایجاد امنیت پایدار مردمی اولویت اول سپاه کردستان است

مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه مریوان با حضور سردار سرتیپ دوم رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، امام جمعه مریوان، سرپرست فرمانداری و مسئولین ادارات سطح شهرستان در حسینیه سپاه مریوان برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه مریوان با حضور سردار سرتیپ دوم رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، امام جمعه مریوان، سرپرست فرمانداری و مسئولین ادارات سطح شهرستان در حسینیه سپاه مریوان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه مریوان با حضور سردار سرتیپ دوم رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، ماوستا مصطفی شیرزادی امام جمعه مریوان، آرتیکاس اقبال سرپرست فرمانداری و مسئولین ادارات سطح شهرستان در حسینیه سپاه مریوان برگزار شد.


سرهنگ شکیبا سلیمی ضمن تقدیر و تشکر از امام جمعه، سرپرست فرمانداری، مسئولین ادارات، خانواده معظم شهدا، بسیجیان و همکاران خود مسئولیت را امانتی دانست که به بندگان سپرده می شود و اظهار داشت: مایه افتخار بنده است که قریب به سه سال در مریوان انجام وظیفه می کنم و مسئولیت را از فرمانده خود سرهنگ عیسی زاده تحویل گرفتم و امروز افتخار می کنم که به فرمانده خود سرهنگ ولی ئی تحویل می دهم.

 


وی افزود: خدا را شاکرم که توفیق خدمت در شهرستان مریوان را داد که خدمتگزاری کنم و مأموریت سپاه را حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و پاسداری از انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف است را انجام بدهم.


سرهنگ سلیمی با تقدیر از تمامی کسانی که وی را کمک و همراهی کردند گفت: از سردار رجبی که بنده اعتماد کردند و مسئولیت سنگینی را به من واگذار کردند که در راستای اهداف انقلاب اسلامی و مأموریت های سپاه قدم بردارم و با راهنمایی ها و پشتیبانی هایشان به ما کمک کردند، تقدیر و تشکر می کنم. همچنین از همکاران خود که به صورت شبانه روزی با تمام وجود تلاش کردند تشکر می کنم و حلالیت می طلبم و برای سرهنگ ولی ئی جهت انجام مسئولیتشان آرزوی توفیق دارم.


حاج ماموستا شیرزادی امام جمعه مریوان با تقدیر از زحمات سپاهیان گفت: ما از صبر و شکیبایی شما عزیزان تشکر می کنیم که لباس رزم بر تن دارید و ندای خدای متعال را لبیک گفتید و قوام دین را که امنیت و آسایش است را برعهده گرفته اید.


وی افزود: با گذشت چهل سال از عمر انقلاب همچنان راه شهدا ادامه دارد و تا خون در رگ ما جریان دارد و تا زمانی که قلبمان می تپد رهرو شهدا و صالحین هستیم و این راه را ترک نخواهیم کرد و حاضریم در مقابل کسانی که مخالف امنیت و آسایش ما هستند و مخالف قانون اسلامی ما هستند سینه سپر کنیم.

 


امام جمعه مریوان ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی سرهنگ سلیمی گفت: در مدتی که در خدمت سرهنگ سلیمی بودیم از ایشان راضی هستیم و خدا از همه ما راضی باشد و در هر جایی باشند ان شاء الله موفق خواهند شد. به سرهنگ ولی ئی نیز خیر مقدم عرض می کنیم و وعده می دهیم که شب و روز برای اجرای فرامین در خدمتشان هستیم چرا که همه ما مأمور به خدمت هستیم.


آرتیکاس اقبال سرپرست فرمانداری مریوان سرهنگ سلیمی را دوستی خوب، همراه و جدی در انجام وظایف محوله خواند و گفت: سرهنگ سلیمی از افراد موثر و فعال شورای تأمین شهرستان و یار و دوست و همکار ما که برایشان آرزوی موفقیت دارم.

 


وی افزود: خدمت سرهنگ ولی ئی نیز تبریک عرض می کنم قبل از خودشان وصفشان به ما رسیده و سردار رجبی فرمودند که بهترین فرمانده را به مریوان آورده ام و بنده نیز عرض کردم مریوان شایسته بهترین هاست که قلبا نیز این حرف را باور دارم


سرپرست فرماندار مریوان گفت: پایه امنیت پایدار در مریوان را شهدایی بنا کردند که جایگاه رفیعی در کشور و حتی در جهان دارند و اگر دقت کنید فرماندهان موفق  و مجبوب سپاه اکثرا سوابقی در کردستان دارند. نوع کار سپاه در کردستان به شیوه ای پایه گذاری شده که امروز هر کسی که در مریوان و کردستان حضور دارد وظیفه سنگینی به دوش دارد.


وی خاطر نشان کرد: امنیت ابعاد مختلفی دارد که فقط یک بعد آن نظامی است که فکر می کنیم سپاه باید بعد نظامی آن را بر عهده بگیرد اما در مریوان بدلیل اینکه سپاه تنها بعد نظامی را در نظر نداشته بلکه ابعاد اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و حتی زیست محیطی و دیگر ابعاد امنیت را در نظر داشته لذا وظایف سنگینی بر دوش نیروهایش گذاشته است و سپاه و سپاهی در مریوان دارای جایگاه ویژه ایست. جایگاه سپاه در مریوان با دیگر شهرستان های استان متفاوت است، مریوان سپاه را بعنوان یک شاخص بسیار خوب می شناسند و در مریوان سپاه دارای جایگاه ویژه است.

 


آرتیکاس اقبال تأکید کرد: نتیجه این نگرش و دوستی و همراهی امنیتی است که ما در مریوان داریم. اینجانب با افتخار عرض می کنم که نتیجه شبانه روزی شورای تأمین شهرستان این است که ما در مریوان که نقطه صفر مرزی در غرب کشور است و کنار دست ما آمریکای جنایتکار و اسرائیل شیطان پیشه حضور دارد از نظر وجود اوباش و اراذل پاکترین نقطه در کشور هستیم و در حال حاضر این یکی از مواردی است که باید به آن افتخار کنیم و این نتیجه مودت بین اعضای شورای تأمین شهرستان است.


سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ارتباط با تغییر فرماندهان گفت: ما در ارتباط با تغییر فرماندهان مواردی را بعنوان شاخص عملکردی در نظر می گیریم و بر مبنای آن هم عملکرد فرماندهان را ارزیابی می کنیم و براین اساس فرماندهان را انتخاب و در مسئولیت می گماریم.


سردار رجبی مریوان را یک شاخص در استان کردستان و کشور دانست و گفت: مریوان از قبل از انقلاب و بعد از انقلاب به قم کردستان مشهور بوده و درست است که کوهستانهای زیبا و مرز طولانی دارد اما بخاطر اینها ویژگی اصلی به وجود نمی آید بلکه بخاطر مردم خوب و مومنی که کشورشان را دوست دارند و بر پایه دین به کشورشان خدمت می کنند به وجود می آید این ویژگی ها در شهرهای دیگر هم وجود دارد اما به اعتقاد بنده در مریوان منحصر به فرد است. لذا برا چنین جایگاه مهمی ما بهترین فرماندهانمان را انتخاب می کنیم. سرهنگ سلیمی فرمانده لایقی بوده و هستند و در مسئولیت های آینده ارتقا پیدا می کنند و چون جوان بوده و فرصت خدمت دارند خدمات خوبی از ایشان در سپاه خواهیم دید. ارزیابی ما از عملکرد ایشان یک ارزیابی موفق بوده و در مسئولیت ها عملکرد خوبی داشتند و فرمانده جدید نیز همچون سرهنگ سلیمی از فرزندان کردستان و اهل استان هستند که از دوره نوجوانی با نظام هستند و در جبهه برزگ شده اند و پله پله مراحل ترقی را طی کرده اند.

 


وی خاطر نشان کرد: در میان فرماندهانمان یکی از بهترین ها را انتخاب کردم که به لطف خدا و مدد شهیدان و همکاران سازمانی مجموعه سپاه مطمئن هستم عملکرد بسیار موفقی از فرماندهی سرهنگ ولی ئی در عرصه خدمتگزاری خواهیم دید. توقع ما این است که از ظرفیت های موجود استفاده کنند و این تراز خوبی که سرهنگ سلیمی کار کرده اند آن را ارتقاء دهند.


فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان وظیفه ذاتی سپاه در استان را ایجاد امنیت پایدار مردمی دانست و اظهار داشت: امنیت در کشور ما اهمیت زیادی دارد و خاصتا اهمیت بیشتری در شهرهای مرزی پیدا می کند و مریوان شاخصه هایی دارد که در کشور مطرح است لذا اصلی ترین وظیفه ذاتی سپاه در استان و سپاه در مریوان ایجاد امنیت پایدار مردمی است.


سردار رجبی با اشاره به ویژگی های سرهنگ سلیمی عنوان کرد: ایشان فرمانده بسیار خوب و باسوادی هستند که از تولیدات نیروی انسانی سپاه هستند و عملکرد ایشان را بسیار می پسندم. ایشان همیشه با جدیت کارها را دنبال می کردند و اصل را در انجام صحیح مأموریت ها قرار داده بودند


فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره بر لزوم پیگیری پروژه های محرومیت زدایی گفت: در بخش محرومیت زدایی در شهرستان اقدامات بسیار خوبی انجام گرفته و کارشناسان می توانند ارزیابی کنند که توسعه مریوان نسبت به شهرهای عقبه که مشکل امنیت نداشتند بهتر است اما هنوز در بخشی از روستاها محرومیت داریم.


وی خطاب به سرپرست فرمانداری و فرمانده جدید سپاه مریوان گفت: امسال باید 200 تا پروژه محرومیت زدایی اجرا کنیم و وقت کم است من این را از شما مطالبه می کنم باید با جدیت پیگیری کنید و از تمام ظرفیت ها استفاده شود باید همچون امنیت شبانه روز به فکر خدمت به مردم باشید.


سردار رجبی با اشاره به اجرایی نشدن قول های داده شده به اهالی مردم خشکلان گفت: نباید فراموش کنیم که ما قول دادیم سرهنگ ولی ئی و فرماندار بروید و از مردم عذرخواهی کنید. بخشی از کار را قرار بود مردم انجام دهند که ندادند بخشی را قرار بود سپاه و فرماندار قبلی انجام دهند که عملی نشد باید شهامت عذرخواهی از مردم را داشته باشید. باید روزی را در نظر بگیرید که دیگر محرومیت در شهرستان نباشد و برای آن جشن بگیرید چه چیزی بالاتر از خادمی برای مردم است که اجر و پاداش آن نیز بهتر است.


وی در پایان گفت: به مسئولین توصیه می کنم که در طول هفته نصف آن را در اداره و ستاد باشید و نصف دیگر را به نقاط دور دست و روستاهای محروم بروید مشکلات آنجاست و رمز عاقبت به خیری شما نیز آنجاست.

 


سرهنگ منصور ولی ئی فرمانده جدید سپاه مریوان با تشکر از اعتماد سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مسئولیت بزرگی به من سپرده شده است و امیدوارم آنچه مأموریت سپاه در حوزه های مختلف است را به خوبی انجام دهیم چرا که سپاه همیشه به دنبال اجرای صددرصدی مأموریت هایش است.


فرمانده جدید سپاه مریوان در پایان گفت: آنچه باید عرض کنم قولی است که به شهدای عزیز و فرمانده خود سردار رجبی خواهیم داد که مطمئن باشید ذره ای و لحظه ای در اجرای مأموریت هایمان کوتاه نخواهیم آمد. قطعا دوستان و فرماندهان قبلی با همه توان کار کردند من نیز قول می دهم با تمام توان کار کنم و ان شاء الله همه با هم دست در دست هم کمک خواهیم کرد که مأموریت هایمان را بطور کامل انجام دهیم و شب و روز برایمان معنی ندارد و ما هر لحظه ای که احساس کنیم باید جایی باشیم تکالیف و وظایفمان  را انجام خواهیم داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZariwarKhabar Telegram Channel

برچسب ها

فرمانده سپاهتودیعمعارفهتکریم

بازدید ها : 3064

نظرات بینندگان :

دیدبان58سه شنبه 8 مرداد 1398 | 19:28

7
3

جناب سرهنگ پاسدار منصور ولی ئی
باسلام
به نیابت از خانواده های معظم و معزز شهدای حماسه ساز 23 تیر 58 مریوان خدمت حضرتعالی
خیر مقدم عرض مینمایم .
امید است دست حق پشت و پناه حضرتعالی و نیروهای دلاور و جان بر کف سپاه مریوان باشد .

پاسـخ

ابوبکر شیرزادیچهارشنبه 9 مرداد 1398 | 01:22

4
8

ارزوی موفقیت وسربلندی را برای جناب سرهنگ سلیمی دارم من یکی از نیروهای اوبودم در دوران خدمت مقدس سربازی والان که لباس رزم رادوباره برتن کردم این سه سال هم نیروی اوبودم خیر مقدم عرض می کنیم خدمت فرمانده جدید سپاه انشاالله راه شهدا را با استقامت پیش ببرد

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی