سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
جمعه 21 تیر 1398 / 21:55|کد خبر : 6981|گروه : فرهنگی

یکم تا پنجم شهریور مریوان میزبان چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی/۲۵ تیرماه جاری آخرین فرصت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره

دبیر چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان ضمن اشاره به برگزاری این جشنواره از یکم تا پنجم شهریورماه در مریوان، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این دوره جشنواره تئاتر خیابانی مریوان را تا روز ۲۵ تیرماه جاری اعلام کرد.

دبیر چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان ضمن اشاره به برگزاری این جشنواره از یکم تا پنجم شهریورماه در مریوان، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این دوره جشنواره تئاتر خیابانی مریوان را تا روز ۲۵ تیرماه جاری اعلام کرد.

به گزارش زریوارخبر، فاتح بادپروا اظهار داشت: چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان یکم تا پنجم شهریورماه سال جاری در شهر مریوان برگزار می‌شود.


دبیر چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان محورهای مورد تاکید تئاتر خیابانی و دیگرگونه‌های اجرایی را وفاق و انسجام اجتماعی، ترویج نشاط اجتماعی و روحیه امیدواری، موضوعات شهروندی و معضلات شهری، محیط‌ زیست، منابع‌ طبیعی و ثروت‌های ملی با تاکید بر حفظ جنگل‌ها، ترویج هنر دینی و آموزش مفاهیم ارزشی و شناسایی استعدادها با تاکید بر زندگی و سیره پیامبر گرامی اسلام(ص)، ترویج فرهنگ صلح و دوستی و احترام متقابل بین ملت‌ها و آگاهی‌بخشی و دانش‌افزایی درباره آسیب‌های اجتماعی ناشی از اعتیاد، بیکاری، طلاق و تلاش در پیشگیری از این آسیب‌ها ذکر کرد.


بادپروا تصریح کرد: چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان در هشت بخش، مسابقه ایران، دیگرگونه‌های اجرایی، نمایش‌های آیینی و سنتی، مسابقه تئاتر ملل، تئاتر کودک و نوجوان، مهمان (برگزیده جشنواره‌های سراسری تئاتر خیابانی)، پژوهش و کارگاه‌های آموزشی برگزار خواهد شد.


دبیر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره را روز ۲۵ تیرماه جاری عنوان کرد و گفت: با توجه به زمان نزدیک برگزاری جشنواره، این تاریخ تمدید نخواهد شد.


وی تاکید کرد: آثار به آدرس دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان، شهر مریوان، بلوار امام خمینی(ره)، مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، کدپستی ۶۶۷۱۷۴۳۱۷۳ ارسال شود ضمن اینکه ارتباط با دبیرخانه از طریق شماره تماس‌های ۰۸۷۳۴۵۹۳۶۲۵- ۰۸۷۳۴۵۹۴۵۶۷ و نمابر ۰۸۷۳۴۵۹۰۳۶۶- ۰۸۷۳۴۵۹۳۶۲۶ و نشانی الکترونیکی mariwan.festival@gmail.com نیز امکان‌پذیر است.

 

 

 

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی