سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
شنبه 15 تیر 1398 / 12:57|کد خبر : 6972|گروه : اقتصادی

شرکت حمل و نقل بین المللی به ۹ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد

یک شرکت حمل و نقل بین المللی به دلیل عدم خروج ۴ دستگاه تانکر عراقی از کشور به پرداخت ۹ میلیارد و ۵۲۸ میلیون و ۱۹۶ هزار ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.

یک شرکت حمل و نقل بین المللی به دلیل عدم خروج ۴ دستگاه تانکر عراقی از کشور به پرداخت ۹ میلیارد و ۵۲۸ میلیون و ۱۹۶ هزار ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.

به گزارش زریوارخبر به نقل از ایرنا، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کردستان اظهار داشت: با شکایت گمرک مرز باشماق شهرستان مریوان علیه یک شرکت حمل و نقل بین المللی مبنی بر عدم خروج چهار دستگاه تانکر عراقی که از طریق این شرکت وارد مرزهای کشور شده بودند، پرونده ای در شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز این‬ شهرستان تشکیل شد.


سید نجیم حسینی افزود: با رسیدگی و احراز عدم خروج چهار دستگاه تانکر عراقی از کشور، رئیس شعبه صالح بر رسیدگی اتهام را محرز و مسلم تشخیص و این شرکت حمل و نقل را مسئول عدم خروج تانکرها از کشور دانست.


وی اضافه کرد: با استناد به بند ب ماده ۲ قانون نحوه اعمال تعزیرات حکومتی در زمینه قاچاق کالا و ارز، شعبه بدوی شرکت را بابت قاچاق خودرو و بهای مال از دست رفته به پرداخت ۲۸ میلیارد و ۵۸۴ میلیون و ۵۹۰ هزار ریال معادل سه برابر مال از دست رفته محکوم کرد.


مدیر کل تعزیرات حکومتی کردستان گفت: با اعتراض شرکت حمل و نقل بین المللی به حکم شعبه بدوی، شعبه سوم تجدید نظر ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات اتهام توسط شعبه بدوی را صحیح دانست و جزای نقدی را به ۹ میلیارد و ۵۲۸ میلیون و ۱۹۶ هزار ریال کاهش داد.

 


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی