سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
دوشنبه 27 خرداد 1398 / 12:29|کد خبر : 6924|گروه : سیاسی

حاشیه‌های تودیع و معارفه مدیرکل صدا و سیمای کردستان

آئین تودیع و معارفه مدیرکل جدید صدا و سیمای استان در حالی بدون رسانه و در سکوت خبری برگزار شد که امان‌اللهی مدیرکل سابق صدا و سیمای کردستان نیز در مراسم حضور نیافته بود!

آئین تودیع و معارفه مدیرکل جدید صدا و سیمای استان در حالی بدون رسانه و در سکوت خبری برگزار شد که امان‌اللهی مدیرکل سابق صدا و سیمای کردستان نیز در مراسم حضور نیافته بود!

به گزارش زریوارخبر به نقل از کردتودی، 25 خردادماه ابوالقاسم امان‌اللهی از سمت مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان برکنار و رئیس سازمان صدا و سیما به پیشنهاد معاون امور مجلس و استان‌های رسانه ملی، «جعفر عبدالملکی» را برای مدت سه سال به سمت مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کردستان منصوب کرد.

 
دوران مدیریت امان الهی بر مسند صدا و سیمای مرکز کردستان با حواشی زیادی همراه بود که مورد انتقاد منتقدین وی در سطح استان قرار گرفت.

 
قرار بود مراسم تودیع و معارفه مدیرکل مرکز صدا و سیمای کردستان با حضور مسئولان کشوری و استانی در سنندج برگزار شود که این کار اتفاق افتاد اما بدون حضور مدیرکل سابق این مرکز!

 

 
مدیرکل سابق صدا و سیمای کردستان بنابه هر دلیلی در مراسم معارفه عبدالملکی مدیرکل جدید حضور نیافت که این اقدام وی به گفته حاضران در مراسم با سکوت و احساس شرمندگی علی دارابی «معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران» و نکوهش مدیرکل جدید همراه بوده است. چرا که به عقیده آنها اگر وی از این تودیع، ناراحت هم باشد بالاخره رسم بر این است که باید در مراسم حضور می داشت.

 
معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما در این مراسم گفته است، این تودیع و معارفه قرار بود در بهمن سال 97 اتفاق بیفتد اما با درخواست های مکرر مدیرکل سابق صدا و سیمای کردستان به تعویق افتاده شد و نهایتا امروز اتفاق افتاد.

 
استاندار کردستان هم با اینکه در گذشته همه جانبه پشتیبان مدیرکل سابق صدا و سیما بود ترجیح داده که در خصوص عدم حضور او در مراسم معارفه سکوت پیشه کند.

 
گفتنی است که مدیرکل سابق صدا و سیمای کردستان چند شب پیش به صورت غیرمنتظره و سرزده در برنامه زنده «دیسان شه‌و» حضور یافته و خبر تودیع خود را اعلام کرده بود و در روز مراسم معارفه مدیرکل جدید گوشی همراه خود را خاموش می کند و به دعوت به حضور در مراسم اعتنا نمی کند!

 

 

 

 


انتهای پیام/ 

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

علی خاندوشنبه 27 خرداد 1398 | 13:49

2
1

این دعوای قروه و بیجار است. طناب کشی پهلوانان اداری کردستان پشت میزهایی که فقط به درد خودشان میخورد نه درمانی بر درد هیچ مسکینی

پاسـخ

سیناسه شنبه 28 خرداد 1398 | 03:00

1
3

چ خوب ک عوضش کردن. خیلیا از امان اللهی خوش شون نمی اومد. خیلی از خود راضی و خشک بود

پاسـخ

ماموستائاسورا .روشنی. نویسنده تاریخ ساکن دهگلان.پنجشنبه 30 خرداد 1398 | 12:13

3
1

این هم مدتی است کە بعدآ عدە ای مطملق وچرب زبان دورایشان رواحاطە کردە وبەنام هنرمندو صاحب نظر همه ی امورصداوسیمارودردست گرفتە وعصرهدر****** ********** اطرارف سنندج بمیل خودشان نوننشون درروغن میپید وواصحاب واقعی اهل قلم روبه حاشیە میرانند

پاسـخ

ماموستائاسورا .روشنی. نویسنده تاریخ ساکن دهگلان.پنجشنبه 30 خرداد 1398 | 12:17

3
0

کدام مسئول استانی بحاشیه رانده شدەگان روگردخودجمع کرده .متاسفانە کسانی درکردستان داعیە دار ملت ومردم کردستان شدەاند کە هرکدامشون ملیاردهاپول ازبیت المال گرفتن وتنهامردم کردرواز نظام دورکردن باون حرکات عامانەشون ولی همه کاره خودشون بودن وهستن./۰۹۱۸۹۷*****

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی