سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 / 20:47|کد خبر : 6791|گروه : اجتماعی

افزایش هزینه‌های امنیتی با بی‌توجهی به کولبران

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه پیامد منفی بی توجهی به کولبران افزایش هزینه های امنیتی است،گفت: دولت به حدی کارهای متراکم و عقب مانده  دارد که به نظر  می رسد بهبود وضعیت کولبران  در  برنامه های دولت قرار نگرفته است.

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه پیامد منفی بی توجهی به کولبران افزایش هزینه های امنیتی است،گفت: دولت به حدی کارهای متراکم و عقب مانده دارد که به نظر می رسد بهبود وضعیت کولبران در برنامه های دولت قرار نگرفته است.

به گزارش زریوارخبر به نقل از خانه ملت، سید احسن علوی درباره وضعیت کولبران درکشور،گفت: کولبران انتظار دارند، دولت با اتخاذ تمهیداتی وضعیت کاریشان را نظامند و قانونمندکنند تا بتوان  برای  این افراد زحمتکش ،فرصتهای اشتغال پایدار ایجادکرد تا در  نهایت  بتوان به امنیت  شغلی در این حوزه دست یافت.


 نماینده مردم سنندج و دیواندره  در  مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت به حدی کارهای متراکم و عقب مانده  دارد که  به نظر  می رسد  بهبود وضعیت کولبران  در برنامه های دولت قرار نگرفته است تصریح کرد: جان ده  هزار کولبر در  خطر است و این امرمسئله بسیار بحران آمیز است.


 وی ادامه داد: دولت باید راه حل و شرایطی را ایجاد کند که وضعیت کولبران را  به نحو مطلوب ساماندهی شود و این در  حالی است که کولبران به عنوان بخش مهمی از  جامعه  اگر فکری برای بهبود وضعیتشان نشود  بطور حتم نارضایتی اجتماعی در کشور  را گسترش می دهند و از همین رو اگر کولبران ساماندهی نشوند در آینده این مسئله می تواند به بحران بزرگی تبدیل شود.


 علوی افزود: بی توجهی به کولبران درآینده هزینه ها ی دولتی ، نیروهای امنیتی و نظامی را افزایش می دهد بنابراین باید ساماندهی کولبران  با توجه به حساسیت مسئله در اولویت قرار بگیرد.


 عضو کمیسیون عمران  مجلس با بیان اینکه ساماندهی کولبران در اولویت برنامه های دولت نیست یادآورشد: وضعیت کولبران کما فی سابق بدون تغییر باقی مانده  است.

 

 

پایان پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

برچسب ها

کولبرنماینده مجلسدولت

بازدید ها : 1095

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی