سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه،
جمعه 30 فروردین 1398 / 21:49|کد خبر : 6778|گروه : سیاسی

ارتش همیشه حامی و پشتیبان سپاه پاسداران است

امیر سرتیپ دوم رحمت پور فرمانده تیپ 328 متحرک هجومی پادگان شهید عبادت مریوان، گفت: نیروهای مسلح ما اعم از ارتش و سپاه و بسیج و نیروی انتظامی همه متحد و تحت امر فرمان فرمانده معظم کل قوا هستند. ارتش اقدام خصمانه دولتمردان خبیث آمریکا را  علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محکوم و پشتیبانی کامل خود را از همرزمان خود در سپاه اعلام می دارد.

امیر سرتیپ دوم رحمت پور فرمانده تیپ 328 متحرک هجومی پادگان شهید عبادت مریوان، گفت: نیروهای مسلح ما اعم از ارتش و سپاه و بسیج و نیروی انتظامی همه متحد و تحت امر فرمان فرمانده معظم کل قوا هستند. ارتش اقدام خصمانه دولتمردان خبیث آمریکا را علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محکوم و پشتیبانی کامل خود را از همرزمان خود در سپاه اعلام می دارد.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، امیر سرتیپ دوم رحمت پور فرمانده تیپ 328 متحرک هجومی پادگان شهید عبادت مریوان در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه امروز با اشاره به جانفشانی های ارتش در طول هشت سال دفاع مقدس 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به مردم شهید پرور مریوان تبریک گفت.

امیر رحمت پور اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم کرد و گفت: نیروهای مسلح ما اعم از ارتش و سپاه و بسیج و نیروی انتظامی همه متحد و تحت امر فرمان فرمانده معظم کل قوا هستند. ارتش اقدام خصمانه دولتمردان خبیث آمریکا را  علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محکوم و پشتیبانی کامل خود را از همرزمان خود در سپاه اعلام می دارد.

فرمانده تیپ 328 پادگان شهید عبادت مریوان رشادت ها و جانفشانی های ارتش در طول هشت سال دفاع مقدس را بی بدلیل خواند و اظهار داشت: نیروی منسجمی که می توانست در مقابل ارتش مجهز و تا دندان مسلح عراق قرار بگیرد ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی ارتش بود چرا که نیروی زمینی ماهیت و محوریت ارتش است که جانانه پای کار آمدند و از کشورمان در برابر دشمن دفاع کردند.

امیر رحمت پور ارتش را جزئی از ملت دانست و گفت: نیروهای ارتش فرزندان ملت هستند و مقام معظم رهبری ارتش ایران را مردمی ترین ارتش دنیا نامیدند و امروز ما میبینیم که مردم چقدر ارتش را دوست دارند، رتش ما تنها ارتشی است که در آن فرماندهان کل ارتش به شهادت رسیدند و شما این را هیچ کجای دنیا نمی بینید.

فرمانده تیپ 328 پادگان شهید عبادت در پایان با اشاره به اقدامات صادقانه ارتش در مناطق سیل زده گفت: ارتش مردمی بودن خود را در حوادث اخیر به اثبات رساند و شما دیدید فرزندان شما در ارتش چگونه به یاری هم وطنانمان در مناطق سیل زده شتافتند. امروز ارتش ما در آماده ترین شرایط به سر می برد و در رژه روز اخیر که امام جمعه محترم و مسئولین مشاهده کردند نیروهای ما در بهترین شرایط به سر می برند.


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

محمدرضاجمعه 30 فروردین 1398 | 22:31

0
0

درودبیکران برارتشیان دلاوروروزارتش برهمگی این عزیزان مبارک

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی