سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
شنبه 24 فروردین 1398 / 17:48|کد خبر : 6760|گروه : اجتماعی

عذرخواهی سرپرست فرمانداری مریوان از مردم سرشیو/در اولین فرصت از این بخش بازدید خواهم داشت

سرپرست فرمانداری مریوان در پاسخ به درخواست‌های مردمی بخش سرشیو این شهرستان گفت: بابت تمام مشکلات این بخش از مردم عذرخواهی می‌کنم و قطعا در اولین فرصت به صورت میدانی مشکلات روستاهای این بخش را بررسی خواهیم کرد.

سرپرست فرمانداری مریوان در پاسخ به درخواست‌های مردمی بخش سرشیو این شهرستان گفت: بابت تمام مشکلات این بخش از مردم عذرخواهی می‌کنم و قطعا در اولین فرصت به صورت میدانی مشکلات روستاهای این بخش را بررسی خواهیم کرد.

به گزارش زریوارخبر به نقل از فارس، سرپرست فرمانداری مریوان در پاسخ به انتقادهای مردم بخش سرشیو این شهرستان اظهار کرد: اینکه رسانه‌ای این بستر را فراهم کرده که مردم بتوانند مشکلات خود را از طریق آن به گوش مسؤولان برسانند کار قابل تقدیری است.


آرتیکاس اقبال افزود: قبل از بیان هر نکته‌ای از طریق این رسانه از مردم بخش سرشیو مریوان که به واسطه مشکلات مختلف در زمینه راه و سایر موارد مجبور به تحمل این میزان زحمت عذرخواهی می‌کنم.


وی گفت: قطعا در اولین فرصت  از این بخش بازدید خواهم داشت، مکاتبات لازم در راستای ایجاد هماهنگی در راستای بازدید از روستاهای این منطقه با بخشدار و شوراها انجام شده و قطعا در این بازدید به صورت میدانی مشکلات را بررسی خواهیم کرد.


سرپرست فرمانداری مریوان افزود: از طریق همین رسانه به مردم قول می‌دهم هرآنچه در توان داشته باشیم از طریق دستگاه‌های اجرایی در راستای رفع مشکلات مردم انجام دهم و از تمام ظرفیت‌ها به منظور پاسخگویی به مطالبات مردمان ساکن بخش سرشیو استفاده خواهد شد.


اقبال تصریح کرد: در بدترین شرایط ممکن آب و هوایی نسبت به رفع مشکل پل یکی از روستاهای همین بخش در اوایل امسال اقدام شد و قطعا مابقی مشکلات نیز به تدریج حل خواهیم کرد.


وی در پایان اضافه کرد: به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان مریوان پاسخگویی به مطالبات مردم را وظیفه خود می‌دانم و تا جاییکه توان داشته باشم کوتاهی نخواهم کرد.

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی