سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
دوشنبه 27 اسفند 1397 / 22:59|کد خبر : 6706|گروه : سیاسی

واکنش نماینده مریوان و سروآباد به انتصابات استانداری کردستان

منصور مرادی نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، در پی انتصاب سرپرست‌های شهرستان‌های مریوان و سروآباد توسط استانداری، واکنش نشان داد.

منصور مرادی نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، در پی انتصاب سرپرست‌های شهرستان‌های مریوان و سروآباد توسط استانداری، واکنش نشان داد.

به گزارش زریوارخبر، منصور مرادی نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، چندی پیش در پی انتصابات استانداری از جمله سرپرست‌های فرمانداری شهرستان‌های مریوان و سروآباد، واکنش نشان داد. متن بیانیه منصور مرادی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وی به شرح زیر می‌باشد.

 

مردم عزیز و غیور دیار سرافراز کردستان عموماً و مردم عزیز وشریف هردو شهرستان مریوان و سروآباد علی الخصوص!


گرمترین درودها و خالصانه ترین ارادات را به محضر مبارکتان تقدیم میدارم.


میدانم هر کدام از شما عزیزان نکته سنج و باریک بین مسایل روز را موشکافانه پیگیری می نمایید و برای خود از هرکدام از تعویقها، امورات انجام نشده ، مسایل فراموش شده ،کارهای تعطیل شده ، محنت های پیش آمده و ناحقی هایی که در حق شما محقق گردیده است تفسیر فردی و تحلیل شخصی دارید.وخوب میدانم چرایی ها و چگونگی های عدم انتخاب فرماندار مریوان در چند ماه اخیر چه سوالات بی جواب و چه تشویشهای لاینحلی برایتان پیش آورده است و در رسانه ها و فضای مجازی چه ها شنیده اید و با چه نظرات مغرضانه و سیاه نمایهایی در این باب مواجه بوده اید.


این ناعدالتی و کج رویها در حق ما وشما بسی رفته است و تا آمده ایم و مخالفت کرده ایم وخواسته ایم حقایق را  را برملا کنیم، دیده ایم عده ای منفعت طلب فضا را مسموم نموده اند و فرصت برای بیان حقایق را از ما میگرفتند. در ادامه سعی می کنم گوشه ای هر چند اندک از ابعاد ناپیدای اتفاقات اخیر را با شما در میان بگذارم تا در مناظرات مستقیم و تلویوزیونی ابعاد بیشتری از آن را بیان کنم.

 
سوالی که ممکن است همه مطرح کنند و مطرح کردنش هم به حق است این است که چرا نماینده با انتخاب گزینه های مورد نظر استانداری مخالف است؟ من اگر بخواهم به تفصیل به پاسخ این سوال بپردازم باید ساعت ها زمان صرف واکاوی این امر بکنم اما به اختصار اگر اشاره ای داشته باشم این است که بعنوان نماینده مردم  این منطق و مسلک که چون کسی در ستاد رئیس جمهور فعالیت داشته، و یا چون یک باند و یک حزب از وی حمایت می کنند را بعنوان حاکم دولت در یک شهر تعیین بکنند را منطق و مسلکی معیوب می دانم و با آن مخالفم.


نکته دیگر در باره مخالفت خود با انتخاب فرمانداران، به سوابق فعالیت های افراد انتخاب گر مربوط می شد که من اکنون می خواهم شخص ایشان را به این شکل مورد خطاب قرار دهم:

 

جناب استاندار!


 من نماینده این مردمم و شما بعنوان نماینده دولت در استان حتی حاضر نیستید در این استان به همراه خانواده زندگی کنید و در هفته دو سه روز پروازی می آیید و پروازی می روید.آیا تا به حال عمیقا اندیشیده اید که اداره کدام استان در دستان شما قرار گرفته است؟ از خود پرسیده اید استانی با این قدمت و فرهنگ که مورد تأیید و تأکید رهبر معظم انقلاب میباشد را چگونه مدیریت میکنید؟آیا حکم ۸ سرپرست برای پستهای  حساس  استان انتقامی از مردم این استان نیست؟ خبر دارید تدبیرتان استان کردستان را گرانترین استان کشور کرده است؟ 


صادقانه کارنامه خود را مطالعه کرده اید؟ آیا اصلاً سعی داشته اید کارنامه یتان رااز مردم دریافت کنید؟ یا حامیانتان کارنامه یتان را نشان داده اند تا بدانی و "نیاز به تلاش بیشتر"درج در کارنامه ی خود را مشاهده کنی؟

 

من بعنوان نمایند مردم کارنامه شمارا گرفته ام ... توسعه "پَر کشید !"  ،امید "پَر کشید !"  ،اشتغالزایی "پَر کشید!"  ،رونق اقتصادی "پَر کشید  !"  اما در گران کردن استان "رتبه اول در کشور" راکسب کرده اید .


جناب استاندار محترم استان، لحظه به لحظه عملکرد خود را به مردم گزارش داده ام و شفاف سازی کرده ام .اقدامات من در حوزه بهداشت، آموزش و پرورش،زیر ساختهای توسعه و راه سازی و ... برای مردم ملموس است. شفاف سازی عادلانه ترین خدمت به مردم کردستان وعلی الخصوص مریوان و سروآباد است.حضرتعالی را به یک مناظره تلویزیونی دعوت می نمایم تاحرفمان پشت پرده نماند.

 

استاندار عزیز


حرف آخر من را بشنوید:


اشتباه نروید. استان کردستان وشهرستان مریوان آنگونه که تصور می فرمایید  ارثیه ای برای شما و نزدیکانتان نیست تابه پاس آنکه در ستاد انتخاباتی شما هوراها کشیده اند،قطعه قطعه اش کنید و سهم دهید.


تأکید مجدددارم که من با مردم و خدای خود عهد بسته ام و به قانون اساسی وفا دارم که در هر صورت فعالیت دوران خدمتم را تماماً وقف مردم استان وعلی الخصوص حوزه انتخابیه خود نمایم و مطمئن باشید در این راه ازهیچگونه تخریب و زخم زبان و صدور بیانیه های منفعت طلبانه حزبی و تحلیل های روشنفکر مآبانه یک عده اندک نمی هراسم زیرا ما مردمیم ...


جناب استاندار! بهتر است مناظره تلویزیونی راقبول کنید. البته فکر میکنم استعفایتان برایتان بهتر باشد.


منصور مرادی نماینده مردم فرهیخته شهرستانهای مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی