سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
سه شنبه 23 بهمن 1397 / 12:20|کد خبر : 6601|گروه : سیاسی

زمزمه تغییر فرماندار سروآباد/ دادور به دهگلان می رود

بدنبال اختلاف نماینده مجلس و استانداری کردستان فرماندار شهرستان سروآباد تغییر کرد.

بدنبال اختلاف نماینده مجلس و استانداری کردستان فرماندار شهرستان سروآباد تغییر کرد.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، بنا به اخبار موثق کوهسار دادور که اواخر اسفند ماه سال گذشته به عنوان فرماندار جدید شهرستان سروآباد انتخاب شد زمزمه تغییر وی شنیده می شود.
در ماههای گذشته بدلیل اختلاف نماینده و فرماندار اختلاف بر سر رفتن فرماندار سروآباد بالا گرفت. بطوری که نماینده مجلس در سفرهای خود به شهرستان حوزه انتخابیه با فرماندار این شهرستان دیدار نمی کرد.


کوهسار دادور چندی پیش اعلام کرده بود تنها دلیل اختلاف نماینده با وی بر سر تغییر مدیران اجرایی شهرستان است وی اعلام کرده بود که بدلیل فشار نماینده از فرمانداری سروآباد کنار گذاشته شده است.

 

بنا به اخبار رسیده تیم استانداری کردستان کوهسار دادور را برای فرمانداری دهگلان معرفی کرده اند و بزودی به عنوان فرماندار این شهرستان منصوب می شود . همچنین برخی منابع اعلام کردند استانداری کردستان سیف الله ساعدی بخشدار سابق کلاترزان را به عنوان سرپرست فرمانداری سروآباد منصوب می کند.

 

برخلاف رویه سالهای گذشته و نمایندگان ادوار، منصور مرادی در سال پایانی دوره چهار ساله خود در مجلس همچنان با تاثیر گذاری بر روی معادلات حوزه انتخابیه حرکت می کند اگر چه این نوع رفتار نماینده مورد انتقاد منتقدان وی است اما برخی دیگر آن را از نقش تاثیر گذاری و قدرت نماینده می دانند.

 

اما آنچه قابل تامل است مدیریت دو شهرستان مریوان و سروآباد بنا به تحولات صورت گرفته فاقد ثبات است، استانداری کردستان باید بداند سال آینده انتخابات مجلس یازدهم در راه است و برای انتخابات بدون تنش بهتر است با تعامل سازنده زمینه انتخاب فرماندار سالم و دست پاک و خوش نام و مدیر و بدون حاشیه در دو شهرستان فراهم کنند.

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهروندسه شنبه 23 بهمن 1397 | 13:37

63
40

مردم و شهروندان دیار هورامان و سروآباد همیشه باید بدلیل سیاسی کاری افراد منفعت طلب متضرر گردند... دادور نخستین تجربه فرمانداری... ساعی نیز همین رویه... الی ماشااله.. توسعه و ناکجا آباد

43
29
مریوانکم چهارشنبه 24 بهمن 1397 | 07:55

ایییییییییییی منصور

پاسـخ

ااامنوووسه شنبه 23 بهمن 1397 | 14:09

42
32

ای ول به امنو جان مرادی
ایشان با ناشی گری و به طور اتفافی داره یک مدل مدیریت سیاسی را طراحی میکنند که ممکن است به دردتمام جهان بخوره.
جناب استاندار، شما با خیال راحت مدیران اجرایی این دو شهرستان حوزه نماینده را عزل کزده و ادارات را به دست نماینده و امان خدا بسپارید، شاید دوره بعد ابشان دوباره رای بیاورد.

پاسـخ

ستارسه شنبه 23 بهمن 1397 | 14:25

36
7

بالاخره پست و مقام برای کسی وفا ندارد

پاسـخ

مریوانیسه شنبه 23 بهمن 1397 | 15:12

51
30

بابا یکی به این نماینده بفهماند دست از سر نیروهای بومی بردارد گول فرشادان نماینده سنندج رانخورد با این تغیرات دوشهرستان را محلی برای خدمت غیره بومی ها کرده دیگر انگیزه ای بین مدیران بومی دیده نمیشه جناب تورو به هرکی میپرستی دست بردار

پاسـخ

کوردی1سه شنبه 23 بهمن 1397 | 16:48

45
32

بهتر بود جناب نماینده به امورات مهمترین میپرداخت

جناب دادور هم انسان خوبیست

پاسـخ

عه لیسه شنبه 23 بهمن 1397 | 17:04

29
48

با سلام بله جناب دادور می خواست تبلیغات انجام بده که کاندید شه ، اما مرادی از او خیلی زرنگتر بود، ضربه فنیش کرد

پاسـخ

فریدچهارشنبه 24 بهمن 1397 | 00:03

32
43

لطفا این نظر من را هم پخش کن
اولش بگم من تا حالا رای ندادم و از این به بعد هم نمی دم اما بدون غرض و طرفداری به حرکت منصور مرادی نگاه میکنم می بینم در سال اخر با فشار تونسته نظرشو به کرسی بنشانه و این اگر ادامه هم نداشته باشه بنظرم برای ما مریوانی ها یک امتیاز بزرگه. نماینده سقز نتونست فرماندار سقز را خودش تعیین کنه و همینکه منصور تونسته بنظرم نقطه شروع خوبی برای یادگیری و لابیگری است. این حرکت منصور مرادی نشون میده تیم قوی وی را همراهی می کنه و این فی نفسه خوبه .
شاید بعضی ها از این نظر من خوشش نیاد اما به مفهوم نظرم توجه بکنید این امتیاز بزرگیه. ما مریوانی ها همیشه ثابت کردیم به داشته های خود هر چن ضعیف اعتماد نداریم اما کسی از بیرون بیاد سریع اعتماد می کنیم. من می خوام به اینجا برسم و اون اینه که باید اجازه بدیم نماینده(هر کسی. منظورم فرد خاصی نیست. اصلا منظورم فرد نیست) کاری کنیم دو دوره و بیشتر بره مجلس تا اگر الان تونست 6 ماه مقاومت کنه اینبار برای تعیین استاندار مقاومت کنه . این لابیگری ها را لازم داریم. یکبار بیایم همه به این فک کنیم که چرا نباید ما نماینده دو دوره بفرستیم مجلس . همیشه بین خودمان درگیر میشیم و با رقابت های احساسی و طایفه ای می خوایم به قول خودمان به مردم خدمت کنیم. بنظر من خدمت به مردم همینه که نماینده ای داشته باشیم که سه چهار و پنج دوره بره مجلس .
هر چهار سال نزدیک به انتخابات از طرف طرفداران نماینده ها مطرح میشه ولی کسی به ان اهمیت نمیده. اگر واقعا ایمان داریم که هدفمان خدمت است و منفعت شخصی در میان نیست بیاییم که همه کمک کنیم نماینده دو بار و سه بار بره. فارغ از این که وی ضعف است . اگر خود ما هم بریم مجلس بهتر از این نمیشیم. اگر اقبال محمدی و امید کریمیان را دو بار یا بیشتر می فرستادیم قطعا قدرت لابیگری نماینده خیلی بیشتر از اینها بود.

نکته اخرم اینکه خواهشن شعار ندیم فقط عمل . عمل . عمل

44
30
محمد چهارشنبه 24 بهمن 1397 | 07:34

سلام ، بزگوار توضیح ندادی جنابعالی که توقع داری دیگران شعار ندن و فقط عمل کنند حضرتعالی که تاکنون رای ندادی و فرمودی از این به بعد هم رای نمیدی چطور شعارتان را به عملی که فرمودین تبدیل می کنین ؟

پاسـخ

جلالچهارشنبه 24 بهمن 1397 | 06:58

13
27

با سلام حضور همه عزیزان
ای کاش ما یک تعریف از واژه ( انسان خوبیست ) داشته باشیم . واقعا خوب بودن یا نبودن فقط از دیدگاهی فردیست و این در بین افراد نسبت به دیگران متفاوت است . بنظر من جامعه شناسان و دیگر بزرگان علم باید تعریفی مناسب برای خوب بودن انجام دهند تا این موضوع خصوصا در کشور ما حل گردد.

پاسـخ

بهمنچهارشنبه 24 بهمن 1397 | 07:50

44
31

آقای نماینده دست بردار بزار فرمانداران کاراشونو بکنن

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 24 بهمن 1397 | 08:36

42
33

باسلام
ما به مدیران نمونه که آقای کوهسار دادور یکی از آنهاست افتخار میکنیم و در این مدت کوتاه کارهای مفیدی برای سروآباد انجام داده و از برنامه های که منصور مرادی اجرا میکند بجز اینکه صدمه ای به همه مردم میزند هیچ نفعی دیگری ندارد امیدوایم هرجا میرود موفق باشد

پاسـخ

پروینچهارشنبه 24 بهمن 1397 | 08:52

46
36

آقای دادور فرماندار بسیار توانایست. من تا حالا فرمانداری مثل ایشون مردمی ندیدم. طرفدار آقای نماینده هم هستم اهل بیسارانم. لطفن با هم برادر باشید

پاسـخ

مخالفشنبه 27 بهمن 1397 | 21:15

16
1

اختلاف آقای دادور با نماینده بر سر انتخاب مدیران شهرستان است .ولی سوال اینجاست هزینه ای که فرماندار در این راه داده و به قولی به نیروهای درون سازمانی اهمیت دادن چه دستاوردی برای ایشان داشته و در کجای این معرکه منتخبین سنگ ایشان رو بر سینه زدن ؟

7
0
کانی بهشت سه شنبه 30 بهمن 1397 | 20:17

گل گفتی.مدیران انتخابی آقای دادور دزدکی با نماینده ارتباط دارند و رو دست وپاش افتادن و ایشون رو دور زدن.این وسط فقط او سوخته

0
0
احمد جمعه 9 فروردین 1398 | 15:29

البته نباید فراموش کرد مدیران انتخابی آقای دادور ایشون رو تا دهگلان بدرقه کردن.خخخخخخ

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی