سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
خوش اقبال در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن،
دوشنبه 22 بهمن 1397 / 13:10|کد خبر : 6598|گروه : سیاسی

مریوان پیشانی و خط مقدم دفاع از آب و خاک است/فراموش نکردیم دشمنان انقلاب اسلامی می گفتند ملت ایران جشن چهل سالگی را نخواهند دید

معاون سیاسی- امنیتی استاندار کردستان ، گفت: ملت رشید و سرافزار مریوان با حضور بی نظیر و معنا دار خود دشمنان نظام اسلامی را مأیوس و دوستان انقلاب اسلامی را شاد کردند. ما فراموش نکردیم زمزمه های دشمنان انقلاب اسلامی را که می گفتند ملت ایران جشن چهل سالگی را نخواهد گرفت، اما همه دیدند که ملت حماسه آفرید.

معاون سیاسی- امنیتی استاندار کردستان ، گفت: ملت رشید و سرافزار مریوان با حضور بی نظیر و معنا دار خود دشمنان نظام اسلامی را مأیوس و دوستان انقلاب اسلامی را شاد کردند. ما فراموش نکردیم زمزمه های دشمنان انقلاب اسلامی را که می گفتند ملت ایران جشن چهل سالگی را نخواهد گرفت، اما همه دیدند که ملت حماسه آفرید.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، راهپیمایی 22 بهمن ماه سال 97 شهرستان مریوان با شکوه تر از گذشته و با شرکت اقشار مختلف مردم، مسئولین، چهره های سیاسی، دانش آموزان و دانشجویان شعار افتخار به گذشته – امید به آینده را عینیت بخشید و حضور بی نظیر مردم حاوی پیام  محکم به استکبار جهانی بود.

حاج حسین خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان سخنران مراسم باشکوه راهیپمایی 22 بهمن ماه ضمن تبریک سالروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به  مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، ملت بزرگ ایران بخصوص مردم همیشه در صحنه مریوان اظهار داشت: حضور حماسی و کم نظیر ملت بزرگ ایران یعنی توکل برخدا یعنی افتخار به گذشته و امید به آینده، این حضور پرشکوه یعنی تبعیت از رهبری و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی، یعنی با تمام وجود هستیم با همان عهدی که با امام(ره) بستیم.

خدا را شاکرم که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن ماه سال 97 توفیق حضور در شهرستان مریوان یکی از اصیل ترین و کهن ترین مناطق کشور که از نظر دینی و مذهبی به شهر مناره ها و مساجد معروف است را دارم. مردم غیور و شرافتمند و با فرهنگ مریوانی در طول چهل سال از انقلاب اسلامی همواره ثابت کرده اند در خدمت اسلام، نظام و انقلاب هستند و خواهند بود.

خوش اقبال افزود: مریوان پیشانی نظام جمهوری اسلامی ایران در کردستان و خط مقدم دفاع از آب و خاک کشور عزیزمان ایران است.

معاون سیاسی- امنیتی استاندار کردستان خاطر نشان کرد: این ملت با تحمل سختی های فراوان در خلال هشت سال دفاع مقدس و در جنگ نابرابر با صدام و صدامیان زیر شدیدترین حملات هوایی آمریکایی ها و رژیم بعث شهر و دیار خودشان را خالی نکردند و برای کشور و نظام اسلامی مرزبانانی غیور و حافظان دلاور بودند.

مریوان پیشانی و خط مقدم دفاع از آب و خاک است/فراموش نکردیم دشمنان انقلاب اسلامی می گفتند ملت ایران جشن چهل سالگی را نخواهد دید

کجایند دشمنان انقلاب اسلامی که ببینند این حضور با شکوه ملت بزرگ ایران را که امروز حماسه دیگری را خلق کردند، ملت رشید و سرافزار مریوان با حضور بی نظیر و معنا دار خود دشمنان نظام اسلامی را مأیوس و دوستان انقلاب اسلامی را شاد کردند. ما فراموش نکردیم زمزمه های دشمنان انقلاب اسلامی را که می گفتند ملت ایران جشن چهل سالگی را نخواهد گرفت، اما کورخواندند امروز سراسر مردم ایران یکپارچه در کف خیابان ها حاضر شدند و با راهپیمایی عظیم خود نشان دادند که به امامشان و کشورشان عشق می ورزند.

خوش اقبال تصریح کرد: ما فراموش نکردیم که صدام و صدامیان می خواستند سه روزه تهران را فتح کنند، فراموش نکردیم که وقتی انقلاب شد تمام تحلیلگران سیاسی و نظامی می گفتند مگر می شود بدون وابستگی به شرق و غرب حکومت تشکیل داد؟ فراموش نکردیم که در اوج مظلومیت و محرومیت در جنگ هشت ساله که یک طرف آن ایران اسلامی تک و تنها و یک طرف دیگر دنیا پشت سر صدام بود ایستادگی کردیم. آیا این سرافراز و این پیروزی نتیجه هماهنگی، وحدت، یکپارچگی ملت بزرگ ایران نیست؟

حسین خوش اقبال با اشاره به شعارهای آمریکایی ها برای ناامید کردن ملت ایران گفت: کجایند که ببینند در نقطه صفر مرزی ایران، مریوان سر افراز از زن و مرد، پیر و جوان علیرغم اینکه گرفتاری و مشکل اقتصادی بخاطر خروج ترامپ و عوامل آمریکایی از برجام و توطئه های متعددی که بر علیه این ملت شده است  همه آمده اند و شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را سر می دهند چون نظام، امام و رهبرشان را دوست دارند.

این ملت امروز آمده است به آمریکایی ها و صهیونیست ها بگوید امنیت کشور و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خط قرمز این ملت است و بعد از چهل سال از گذشت انقلاب آمده اند که بگویند ما همان ملتی هستیم که اما را تنها نگذاشتند و امروز هم جانشین برحق آنان امام را تنها نخواهند گذاشت.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان در ادامه گفت: امروز همه آمده ایم کنار هم با وحدت و یکپارچگی در مقابل آمریکا که این مملکت بخاطر حقانیت انقلابش و به خاطر حقانیت امامش در برابر بحران های مختلف و در برهه های مختلف پیروز شده است و در این مقطع هم که جنگ اقتصادی بر علیه ملت ایران شروع شده است با استقامت و بردباری و با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی خواهد ایستاد.

امروز بیشتر از گذشته و هر زمان دیگری باید در کنار هم باشیم ما جنگ هشت ساله و تحریم های ظالمانه چهل ساله دشمنان را با سختی های فراوان پشت سر گذاشته ایم و امروز به برکت چهل سال از انقلاب اسلامی زیر ساخت های اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی و نظامی ما توسعه زیادی داشته است.

حسین خوش اقبال در پایان ضمن تشکر و قدردانی از حضور حماسی مردم مریوان و همچنین امام جمعه محترم و دیگر مسئولین مریوان اظهار داشت: امیدوارم همه با وحدت و یکپارچگی در کنار هم باشیم و با وحدت و یکپارچگی بار دیگر توطئه های آمریکا علیه ایران شکست خواهد خورد.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

مریواندوشنبه 22 بهمن 1397 | 15:58

4
0

مریوان قم دوم کشور ودارای مردمی انقلابی و غیور است که در راهپیمایی 22 امسال مانند سالهای گذشته حضور حماسی داشتند و چشم دشمنان انقلاب از دیدن هزاران هزار نفر پیر و جوان و مرد و زن انقلابی مریوان کور شد.
پاینده باد نظام مقدس جمهوری اسلامی

3
0
منوچهری سه شنبه 23 بهمن 1397 | 13:59

همه شاهد بودیم با شرکت انبوه مریوانی های حزب اللهی تبلیغات مسموم رسانه های معاند نظام و دشمنان داخلی ملت شکست شدیدی خورد. این پیروزی بر ملت هوشیار کردستان مبارک باد

پاسـخ

کریمیاندوشنبه 22 بهمن 1397 | 16:01

4
0

مردم مریوان حضوری گسترده در راهپیمایی با شکوه داشتند و حالا وقت آن است مسئولین به وعده های خود عمل کنند

پاسـخ

محمدیسه شنبه 23 بهمن 1397 | 13:54

3
0

مردم انقلابی مریوان از پیر و جوان و زن و مرد از هر جناح و اقشاری وقتی دعوت مقام معظم رهبری را برای شرکت پر شور در راهپیمایی 22 بهمن امسال شنیدند هزاران هزار نفر در صحنه حاضر شدند و به گروهکهای ملحد ضد انقلاب جیره خوار آل سعود و صهیونیست ثابت کردند در چهل سالگی. پیروزی انقلاب اسلامی با وجود مشکلات معیشتی و بد عهدی تعدادی مسئولین دولتی با مردم اما باز هم مردم وقت شناس مریوان در راه خدمت به انقلاب اسلامی و رهبری عزیز همیشه آماده هستند.

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی