سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
یکشنبه 23 دی 1397 / 22:22|کد خبر : 6516|گروه : سیاسی

24 دی پایان دوره سرپرستی فرمانداری مریوان/استفاده ابزاری از نام شهدا برای انتخاب فرماندار جدید

عدم انتخاب فرماندار طی مدت چهار ماه علاوه بر اینکه می‌تواند نشان دهنده‌ی وجود اختلاف میان استانداری و نماینده مجلس باشد، می‌تواند خواسته جریان‌ها و افرادی باشد که منافع‌شان در عدم انتخاب فرماندار است. یعنی نبود فرماندار در شهرستان مریوان راه را برای چه اقداماتی باز خواهد گذاشت.

عدم انتخاب فرماندار طی مدت چهار ماه علاوه بر اینکه می‌تواند نشان دهنده‌ی وجود اختلاف میان استانداری و نماینده مجلس باشد، می‌تواند خواسته جریان‌ها و افرادی باشد که منافع‌شان در عدم انتخاب فرماندار است. یعنی نبود فرماندار در شهرستان مریوان راه را برای چه اقداماتی باز خواهد گذاشت.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر،24 دیماه دقیقا چهار ماه است که شهرستان مریوان فرماندار ندارد. محمد شفیعی فرماندار پیشین 24 شهریور امسال فرمانداری را ترک کرد و یوسف باشی به عنوان سرپرست فرمانداری معرفی شد.

در این مدت نامزدهایی برای تصدی این پست در رسانه‌ها مطرح شده‌اند اما عدم انتخاب فرماندار طی مدت چهار ماه علاوه بر اینکه می‌تواند نشان دهنده‌ی وجود اختلاف میان استانداری و نماینده مجلس باشد، می‌تواند خواسته جریان‌ها و افرادی باشد که منافع‌شان در عدم انتخاب فرماندار است. یعنی نبود فرماندار در شهرستان مریوان راه را برای چه اقداماتی باز خواهد گذاشت.

هر چند مریوان چهار ماه بی تنش و آرامی را داشته است و نبود فرماندار چندان هم در زندگی عامه مردم تاثیری نگذاشته است. اما در این مدت سرپرستی،" باشی" اگرچه اختیاراتی کمتر نسبت به یک فرماندار دارد اما شاهد تغییراتی قابل توجه بودیم. در این مدت چهار ماه، پس از مناقشات فراوان در نهایت بعد از رفتن  اکبر محمدی از اداره ورزش و جوانان و پس از سرپرستی کوتاه مدت ایوار، رئیس جدید اداره ورزش و جوانان منصوب شد. همچنین در همین مدت بخشدار مرکزی و رئیس اداره برق، رئیس اداره بهزیستی، رئیس اداره منابع طبیعی، رئیس پایانه مرزی باشماق و ... نیز تغییر کردند. اتفاقاتی که اگر در زمان تصدی یک فرماندار رخ می‌داد، قطعا آن فرماندار را فردی جسور و با برنامه‌های خاص می‌شناختیم ولی در این مدت بی‌صدا و آرام این تغییرات به وقوع پیوست.

با وجود فضای نسبتا آرام در این مدت، اما زیر پوست این آرامش، تحرکاتی در حال انجام است. بنا به اخبار رسیده امید درخشانی رئیس شورای شهر مریوان با استفاده از نام و اعتبار و جایگاه خانواده شهدا نامه‌ای به همراه امضاء چند نفر از خانواده ی شهدا و ایثارگر از جمله چهره های اصلاح طلب شهرستان و برخی چهره های اقتصادی با هدف حمایت از جعفر توان برای تصدی پست فرمانداری مریوان به استاندار کردستان تحویل داده است. این نامه بدون انتشار در فضای عمومی با هدف اثرگذاری بر روی مدیران بالا دستی تنظیم و تهیه شده است. تعدادی دیگر از گزینه های مطرح شده نیز در حاشیه قرار گرفتند و هر کدام از جریانهای سیاسی و نماینده مجلس وارد مناقشه انتخاب فرماندار شدند. هر کدام از آنها با زورآزمایی و بهره گیری از قدرت و جایگاه و امکانات مادی و معنوی خود در صدد قبولاندن مهره و گزینه خود هستند.

24 دی ماه حکم سرپرستی فرمانداری مریوان بعد از چهارماه به پایان می رسد و استانداری کردستان باید تصمیم مهمی بگیرد؛ برخی تحلیلگرها معتقدند استانداری کردستان بدلیل مقاومت های نماینده و عدم همکاری وزارت کشور از اختیارات خود برای انتخاب سرپرست فرمانداری استفاده کند و با معرفی گزینه جدید به عنوان سرپرست جدید زمینه صدور حکم نهایی در ماههای آینده را فراهم نماید. البته برخی منابع آگاه نیز معتقدند به جهت جلوگیری از تنش و ناهماهنگی دستگاهها دولتی در روزها و ماههای آینده از تمدید سرپرستی باشی خبر می دهند.

مردم از استاندار کردستان به عنوان نماینده دولت و نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس انتظار دارند با تعامل و همدلی همدیگر منیت‌ها را کنار گذاشته و هر آنچه به مصلحت مردم و استان است، انجام دهند. مردم شهرستان مریوان، فرمانداری می‌خواهند که در درجه اول مردمی و خوشنام باشد، در مرحله بعد اهل تعامل و باتجربه و ملاک تعیین فرماندار را داشتن سوابق کاری، تعهد و کارآمدی، توان مدیریتی و در نهایت مردمی بودن می دانند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهروندیکشنبه 23 دی 1397 | 22:36

49
2

با سلام و درود به زریوار خبر عزیز
آقای درخشانی به جای طومار و خود شیرینی لطفا فکری به حال حقوق کارگرها بکنید به جای رفتن با ماشین بیت المال به استانداری و ویراژ دادن در سنندج با اموال دولتی لطفا پیگیر حقوق و مزایای کارگران باشید

40
1
بهمن یکشنبه 23 دی 1397 | 23:13

الان رئیس شورا تکذیبه میده من این کار را نکردم ولی میگه استاندار فرماندارو تعیین میکنه.
ما هم خودمان می دانیم استاندار باید فرماندار تعیین کنه. ولی من شاهدم این نامه همراه یک فرد بانه ای که کار اقتصادی می کنه تحویل یکی از مسئولین استانداری شده...

پاسـخ

احمدیکشنبه 23 دی 1397 | 22:40

15
0

شاید مطلبی که در کانال اعمک گذاشته شده خیلی از سوالات و شک شبهه ها را برطرف کنه

پاسـخ

سعیدیکشنبه 23 دی 1397 | 22:44

25
1

یکی به نماینده و استاندار برسونه که فرماندار نمیخوایم . لطفا ارامش ما رو به هم نریزید .

پاسـخ

جلالیکشنبه 23 دی 1397 | 22:51

36
0

باسلام حضور همشهریان محترم
نمیدونم جناب درخشانی که کارش شده هر روز سرک کشیدن به این اداره و آن اداره چه کار مفیدی انجام داده در مدت زمانی که شورا شده ؟ بهتر نیست بجای دخالت کردن در انتخاب فرماندار ، به فکر انجام حداقل وعده های انتخاباتیش باشه ؟ بهتر نیست فکری بحال معیشت کارگران شهرداری که واقعا بحالشان باید گریست باشد ؟ این جور روها که رو نیست .... *****

21
1
ئه حول یکشنبه 23 دی 1397 | 23:48

قربان ايشان براي نماينده شدن خيز برداشتن

20
0
دیدبان دوشنبه 24 دی 1397 | 08:02

*******************
این حرفها فایده ای ندارد . باید اون زمان دقت می کردیم و بصیرت به خرج میدادیم که ندادیم !!1
بیخودی امید درخشانی رو هم بزرگ نکنید اون در حد و اندازه های یک نماینده نیست و نخواهد بود .
تا کی باید تاریخ مریوان ، تکرار اشتباهات و احساسی عمل کردنهای ما باشد !!؟؟؟/
به راستی تا کی !!؟؟
زریوار خبر فعال ، لطفا کامنتم رو بذارید . ممنونم

12
0
پیام نور دوشنبه 24 دی 1397 | 12:19

جاری به جیگه ی خیز ، زیخ ( ماسه ، ریخ )دنیای کو کردوه ته وه خه ریکه ئه یکات به سه ر خه لکی شاره که مانا

پاسـخ

رهایکشنبه 23 دی 1397 | 22:55

17
6

استاندارمحترم بجای جدال بانماینده بهتره به فکرمشکلات دیگه استان باشندفرمانداری مریوان خیلی براشون اهمیت داره که حتی حاضرنیستندگزینه اصلح روانتخاب کنندوقصددارندکسی بیارن نه سابقه خوبی داره ونه خاطره خوبی درذهن مردم مریوان.

پاسـخ

ارامیکشنبه 23 دی 1397 | 22:55

34
6

با سلام خدمت سايت مردمي زريوارخبر
جناب نماينده شما بودي تو شبرنگ داد ميزدي كار نماينده جابه جا كردن كارمندو ريس ادراه نيست كارش گرفتن بودجه و طرح ولايحه دادن به مجلس است حال شما هيچ كدام رو انجام ندادي هيچ نيروهاي بوي رو هم فرستادي رفتن از سقز و كامياران نيرو اوردي برامون خواهشاً تو فرماندار دخالت نكن بذار يه نفر بالياقت بياد

پاسـخ

اروینیکشنبه 23 دی 1397 | 22:55

35
0

باسلام خدمت زریوار خیر محبوب
جناب درخشانی خوب میدانیم داری واسه انتخابات مجلس تبلیغ میکنی خواهشا از نام شهدا واسه منفعت خودت استفاده نکن اخر تو چکاره ملت هستی میخای منفعت چند خانواده شهیدرو به کل مریوان تعمیم میدی خواهشا توان چکاره مریوانه که شما و منصور مرادی میخای این شهرو *******مگه تو این شهر مرد نیست مردم وضعشون از این بدتر نمیشه هر روز یه عکس از خود میذاری دیدار امید درخشانی با کیو کی بشین سرجات اظهار نظر نکن

پاسـخ

ب زدیکشنبه 23 دی 1397 | 22:55

28
5

برای این نماینده متاسفم که چون مدیران بالانشین اقدام به تغییر افراد در پست های خود را انجام می دهد غافل از اینکه تخصص ایشان بانکداری آنهم درحد یک کارشناس ساده که احتمالا حتی تا حالا یک طرح کسب و کار حرفه ای را ننوشته(مگر از اینترنت کپی کرده باشد) و شغل الانم قانون گذاری است نه تغییر مدیران که همه عاقلان می دانند هدف از این کار زمینه چینی برای انتخابات آتی مجلس است.
متاسفم برای مردم شهرم که با سیران رفتن به عوض رای دادن سبب شدن اینچنین کسی نماینده شود.
کسی که حتی بلد نیست نطق ساده ای بنویسد.
اگر این کامنتی را گذاشتی معلومه طرفداری با انصاف هستی و پیشه ژورنالیستی را با وجدان انجام میدهی در غیر اینصورت متاسفم برات.

9
2
ب زد دوشنبه 24 دی 1397 | 13:44

منظورم منصور مرادی هست

پاسـخ

سالار محمدییکشنبه 23 دی 1397 | 23:03

5
29

Salar Mohammadi:
جدای از انظار تمامی طیف و جناح و دسته های شهرستان و خواست همگان ،
این اقدام ریاست شورای شهر مریوان میتونه قابل قبول و دفاع باشه
مشروط در صورتی که ...
- تعهدی بر همسویی هرچه تمامتر و اکمل شورا و فرماندار داده بشه
- وعده منجر به عمل عنقریب حل معضل زباله به شیوه کامل صحیح داده بشه
- قول و اطمینان از یاری رساندن فرماندار و البته استانداری جهت تسویه معوقه های کارکنان مربوطه شهرداری حاصل بشه
وووو
چندین و چندها برنامه قابل اجرا و قابل قبول درخور توجه مردم در مواردی از قبیل؛ رونق بازار، معضل ترافیک، پروژه های کنار گذر، فضاهای سبز، معضل ساماندهی دستفروشان و میوه فروشان، اقدام در تعمیر و تصحیح معابر و آبراههای سطح شهر، اقدامان مثمر ثمر فرهنگی و مواردی از این قبیل داده بشه
که
کم کاری این دوسال را در دوسال پایانی شاهد باشیم و نغمه شورای پنجم به شیوه ای ماندگار در اذهان عموم باقی بمونه

به تصورم توضیح و تشریح این اقدام از جانب شخصیت حقوقی ریاست شورای شهر مریوان الزامیه

13
1
جواب سالار محمدی دوشنبه 24 دی 1397 | 15:08

جناب محمدی اقای درخشانی از یه سرمایه دار بانه ای****** از توان حمایت کنند و بعد در ایام انتخابات اقای سرمایه دار و اقای توان از درخشانی حمایت کنند اینا به فکر شهر نیستند
توان نتونسته در دیواندره خوب عمل کنه حالا بیاد مریوان که چی

پاسـخ

شهروندیکشنبه 23 دی 1397 | 23:05

28
9

اینجانب به عنوان یه شهروند مریوانی با امدن توان به شدت مخالفم مگه مریوان کم باسواد خوش نام و مردمی داره که میخواین یه غیر بومی بدنام و با سابقه بدی که در شهرداری داره رو فرماندار کنید
اقای درخشانی اجازه ندارن به جای خانواده شهدا تصمیم بگیرن و فکر بکنن

پاسـخ

شادییکشنبه 23 دی 1397 | 23:15

15
20

بنظر من هیچ ایرادی نداره که فرزندان شاهد برای انتخاب فرماندار نامه بنویسن و حمایت کنن.
استاندار باید آغای محمد رضایی را انتخاب کنه ایشون از همه بهتره

19
1
غمگین یکشنبه 23 دی 1397 | 23:43

من به عنوان عضوی از خانواده ی شهدا این حق رو قائل نمیدونم
بهتره هرکسی به وظیفه ی که داره برسه

2
0
گفتارها دوشنبه 24 دی 1397 | 08:57

از احساس مسئولیت شما سپاس
ولی بدان این و آن ندارد وقتی خزانه خالی است هیچ کاری نمیتوان کرد همه مثل هم میشوند .
شاید کمبود شدید بوجه کردستان و بخصوص مریوان عامل اصلی مشکلات عمرانی شهرستان است
از یکی از دوستان شنیدم یکی از اعتباراتی به نام ماده 180،یا ملی 16 میلیارد تومان بوده است که 10% را تصویب کرده اند بیا با این پول شهرستان را بساز میشود؟

پاسـخ

دیواندره اییکشنبه 23 دی 1397 | 23:22

10
16

خدا شاهده شب و روز به فکر اینم که توان کی فرماندار مریوان میشه،تا ما نفس راحتی بکشیم،کار جناب درخشانی درست است.

پاسـخ

حقوق شهروندییکشنبه 23 دی 1397 | 23:40

19
8

مردم شریف مریوان لیاقت و شایستگی داشتن بهترین نماینده رو دارن
متاسفانه جناب مرادی وظیفه اصلی خودش رو فراموش کرده و انرژی خود رو صرف حاشیه و هموار کردن مسیر رفتن به دور بعدی مجلس کرده.
آقای مرادی من به عنوان یک شهروند مریوانی برای پیگیری مشکلاتم مجبور شدم به جناب نوریان نماینده ی محترم شهر کرد مراجعه کنم از بس شما سر کارم گذاشتین.
کاری که شما تو سه سال و مراجعات مکرر بنده و خانواده م نتونستین و یا نخواستین انجام بدین جناب نوریان با یک نام و یک بار مراجعه انجام دادن.جفتتون یک صندلی در مجلس دارین اما...
جناب مرادی شهر و دیار من کجاست؟
مریوان یا شهر کرد؟
من چرا باید اینجا رای بدم و جای دیگری پیگیر کارم باشم
میشه این معادله رو برای من حل کنید؟
زریوار خبر خواهشا نشر بده تا حداقل به گوش شنوای جناب مرادی برسه
متشکرم

9
0
کوماسی دوشنبه 24 دی 1397 | 09:02

بخدا ما هم مشکلمان را اون نماینده بدشانس گمرک.دراره ای حل کرد. آقای مرادی روی همه نماینده های قبل خودت را سفید کردی

پاسـخ

شهرونددوشنبه 24 دی 1397 | 00:13

4
2

متاسفانه نظام اداری وبه تبع آن انتصابات مدیران به شیوه یی کاملا غیر حرفه ای انجام میشه.. رانت و سهمیه ی.... نقض حقوق شهروندی و انسداد شایسته سالاری در امور شهروندان میباشد.

پاسـخ

شهرونددوشنبه 24 دی 1397 | 07:20

8
0

منافع هیچکس ملاک نیست جز منافع آقای استاندار و آقای مرادی وگرنه اگر بحث بی لیاقت بودن این نامزدها باشه توی این مملکت بی لیاقت تر از اینا هم مسئولیت گرفتن فقط بحث آینه که آیا منافع آقای استاندار و آقای نماینده در مرز باشماق تامین میشه یانه دعوا سر آینه نه منافع مردم

پاسـخ

شهرونددوشنبه 24 دی 1397 | 07:33

11
1

متاسفم برای اقای درخشانی جناب شمادرحدی نیستی برای شهرمریوان تعین تکلیف کنی به جای مردم حرف نزنید یک‌منبع موثق فاش کرد گویا درخشانی و جماعتی که برای توان تلاش میکنند پست های فرمانداری رو تقسیم کردن کاک امید معاون فرماندار توان رو دارن از دیواندره بیرون میکنن در ضمن همون اقای قادرزاده بانه ای چرا نمیبرن بانه مگه اونجا هم مرز نیست اگه برای منفعت شما و تیم استانداری نباشه خوشبختانه توان اینقدر سابقه ش بده هیچ جا قبول ندارن به خدا الان توان بهتون مبخنده میگن چرا اینقدر بیگانه پرستن مردم مریوان مردم باشعوری هستن ده درصد با آمدن توان خوشحالن اونام منفعت طلبانن

پاسـخ

معلم پایه اولدوشنبه 24 دی 1397 | 07:41

8
1

در چهار ماه گذشته در رابطه با انتساب فرمانداراخبار ونوشته های متعددی از همین سایت زریوار خبر پخش شد.در تمام مطالب بوی نگرانی از آمدن جعفرتوان احساس شد.براستی چرا؟ اخیرا بوی جانبداری از یوسف باشی هم احساس میشه .جالبه نوشته اید سایت خبری، تحلیلی !!!! به نظر حقیر اسمشو بزارین سایت تخریبی ،جانبداری. به نظر میاد خودتونید که دلتون میخاد شهر بی فرماندار باشه یاشاید......

4
0
زانکو دوشنبه 24 دی 1397 | 12:08

ایشون درست میگن خداییش . یه حسی میگه باد طفداری از ایشن وزیدن گرفته .
میگم بهشون : هی مرد ( آقای باشی) تو فرماندار میشی . با همین فرمان برو جلو . چاغ خاموش ...........................

پاسـخ

ریباز 23دوشنبه 24 دی 1397 | 08:14

12
1

چند روز پیش هم گفتم :
یباز 23چهارشنبه 19 دی 1397 | 16:03
1
0

امان از لابی گری
امان از قبیله گرایی
امان از احساسی عمل کردن
امان از ظاهر بین بودن
امان از فریب دادن و عده دادن
امان از ، در سایه ایستادن
امان از دشمن روشنایی بودن
امان از دو رنگی
امان از رنگ و لعاب
امان از تعهد نداشتن
امان از آلزایمر گرفتن
امان از دروغ
امان از حقوق های معوقه
امان از کبک بودن و به روی خود نیاوردن
امان از ندیدن سفره خالی کارگران شهرداری
امان از جیبهای بزرگ و حسابهای تپل
امان از تاتو و ...
امان از نداشتن صداقت ، این قطعه ی پازل گمشده ی قلبهای همچو سنگ
امان از دستهای پینه بسته رفتگران
امان از کور بودن در عین بینا بودن
امان از ...................
می ترسم از کسی که از خدا نمی ترسد .............!!!!!!!!!!!!!! درود بر زریوار خبر

پاسـخ

پرویندوشنبه 24 دی 1397 | 08:22

22
0

آقای امید درخشانی هر روز داری توی دانشگاه برای دور آینده مجلس تبلیغ میکنی . کارهای عوام فریبانه در سطح شهر انجام میدی چکمه به پا میکنی میخوای بگی خادم مردم هستین دیگر دوران اینها گذشته......اگر حمایتهای آقای کریمیان نبود حالا هیچکاره این شهر بودی . از معاونت دانشگاه گرفته تا شورای شهر شدنت. راستی تو فقط به حاجیه حلاو مادرت برس برات از صدتا خدمت مقدس تره. راستی نمک شناس باش.

8
1
هاوری دوشنبه 24 دی 1397 | 12:10

سلاو
به راستی جوانت فه رموو.

پاسـخ

sherku4دوشنبه 24 دی 1397 | 08:44

3
0

و از همین امروز خطاب به فرماندار جدید : آنروز كه آواز بود فكر زمستانت هم بود.
قبلا ها هم در شهرستان مریوان فرمانداران را دیده ایم ظاهرا این سمت برای این شهر هم چنان آش دهانسوزی نبوده است.
امورات اولیه شهرستان مونده و همچنان فرمانداران می آیند و می روند ککشان هم نمی گزد شاید که در ایرانمان آسمون همه جاش یه رنگ باشد شاید، ولی آسمان شهر من آشیانه من است چرا که چهار روز دیگر با شروع سال تازه نه می توان با گرد و خاک نفس کشید و نه می توان از بوی زباله در شهر و خانه ها ماند و هر فرماندار در حال جانماز آب كشیدن در فکر وقت کشی و پایان دوسال و خورده ای ماندن در این شهر است و خداحافظیش.
ای كه پنجاه رفت و در خوابی مگر این پنج روز را دریابی

پاسـخ

ره شه دیمدوشنبه 24 دی 1397 | 08:59

5
1

خالو والله باشی فرا باشتره.را سی اول بو لاله عزت دانان او ای سه جایی بیکاره.تر یه ره شه نماوه بیسینیت. بخشداری نیه.اتحادیه مرز نشینیش نانی بوی نماوه. مرغداری کی تو کمابیش له سیورا تعطیله.؟؟؟

پاسـخ

مریوانیدوشنبه 24 دی 1397 | 10:38

4
3

به نظر تمام کارشناسان آقای توان که در شهرداری بود بهترین عملکرد رو داشت و شهر مریوان رو هم تراز کشوری کرد و 10 سال مریوان رو جلو انداخت از لحاظ پیشرفت و آبادانی
اگر ایشان فرماندار بشود تمام کارهای عقب مانده شهرداری را نیز اجرا خواهد کرد
دیگر مریوانی و سقزی و ... نداریم همه ایرانی و در یک کشور زندگی میکنیم دیگر چرا اونقد خودتان را کوچک و حقیر میکنید و از لفظ بومی و غیر بومی حرف میزنید مگر مریوان و سقز همه کورد و ایرانی نیستند؟؟؟؟؟
اگر زریوار خبر هم دنبتل حاشبه سازی نیستید و از کس خاصی حمایت نمیکنید مطلب بنده را نیز چاپ کنید

3
3
رها دوشنبه 24 دی 1397 | 18:34

آقای توان توشهرخودش تکاب اینقدرطرفدارنداره هرکس دیگه ای جای توان بودمیومدمریوان نامزدمجلس شورای اسلامی میشد حتما رای میاوردامان از مردم مریوان بااین خوی بیگانه پرستی توشهرتکاب اجروقربی نداره اونوقت ما داریم سرودست می شکنیم تابیادفرماندارمریوان بشه

4
1
مه ریوانننی سه شنبه 25 دی 1397 | 00:26

بوچی له شوین ترا گشتی بومیه نوبه ی شار خومان تی ئه م قسانه تیته برو دروس گشتمان ایرانین به لام به خوا ئه م غیر بومی و غه ریبانه زور له منال شاره که ی خومان کمترن

3
0
ریباز 23 سه شنبه 25 دی 1397 | 08:03

رها جان . ببخشید ولی به خدا درست نیست در مورد همنوع اینطوری قضاوت کنیم .
ترور شخصیت نکنیم . فقط می تونیم بگیم فلانی گزینه مناسبی نیست .
اجر و قرب که فقط پیش ما آدمها نیست .
پیش خدا عزیز باشی کافی هست .
الیس الله بکاف عبده !!؟؟ و اگر نزد اون عزیز باشی ، آیا فقط خدا برایمان کافی نیست ؟؟؟
هیچ چیز ارزش این رو نداره که همنوع خودمان رو اینجوری قضاوت کنیم . نمیدانم این همه دست و پا زدن و انگ زدن و ..............دوستان برای چیه !!!؟؟؟
به قول ارسطو در سریال پایتخت : به کجا چنین شتابان !!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر چند نظر مسولین هم نشان از یک نوع اختیار است ولی من معتقدم اگه خدا بخواد کسی رو بزرگ کنه و یا یک پستی دنیایی بگیره این کار میشه ( حالا اگر پست فرماندار شدن و پست های مشابه ، بزرگ بودن باشد و باعث بدبختی آدم نشه ) و اگر هم خدا نخواد ، حتما نمیشه . همین و بس !!!

1
2
رها سه شنبه 25 دی 1397 | 19:06

واقعیت روگفتم تخریب شخصیت نکردم چون مردم مریوان بومی روقبول ندارندماکه خودمانیم اینهمه تحصیلکرده داریم اماترجیح میدیم کسی دیگه ای ازاستان دیگه ای بیاد ولی بومی روقبول نداریم

پاسـخ

فرزند شهید خط اعتدال و عدالتدوشنبه 24 دی 1397 | 12:15

7
0

خواهش میکنم از شهید و شهدا مایه نذارید .
خودتان اگر مرد میدان هستید بفرما بسم الله
شهدای ما نه برای نام رفتن نه برای نان
به قول شهید شوشتری:
آنجا پشت خاکریز بودیم اینجا در پناه میز!

دیروز دنبال گمنامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود!

جبهه بوی ایمان می‌داد و ابنجا ایمانمان بو می‌دهد!

پاسـخ

هاوریدوشنبه 24 دی 1397 | 12:24

4
0

فکر میکنم و ظیفه ما این نیست که بگیم کی فرماندار بشه کی نشه !!
باید امید و انتظار و توقع داشته باشیم هر کسی میاد با رانت و لابی گری و حزبگرایی و سفرش این و اون و به وسیله اهرممهای فشار موجود نیاد !!!!!!!!!!
این مهمه سروران .
فرق هست بین فرماندار و فرمانبر

پاسـخ

مه ریواندوشنبه 24 دی 1397 | 12:27

10
0

ئاخ ئومیده ****ئاخ به ده س تووو

پاسـخ

جمشیدیدوشنبه 24 دی 1397 | 13:05

12
3

جناب اقای درخشانی مگرماافرادبومی خوشفکرواهل قلم کم داریم درمریوان جنابعالی باچندنفردیگردرحال جمع کردن امضابرای جناب توان بودی اقای توان کدام خاطره خوبی توشهرمریوان ودیواندره بجاگذاشته خودسوزی مردفقیردرجلو شهرداری یادت رفته ایاارزش داشت مزاحم خانواپهای شهیدوافرادسرشناس شهرشدی ضری المثل کوردی هست که اگرگرگ شمارابخوردبهترگرگ منطقه خودت شمارابخورد برادر درخشانی کارشما****** به روشنفکران مریوان بود

پاسـخ

شه مالدوشنبه 24 دی 1397 | 14:48

13
0

بگیر بابا بشین با این کلمات و جملات عجق و جقتون . صد بار دیگر هم کاندید بشی بهت رای نمیدیم . هنوز حرکتهای پوپو لیستی شما یادمون نرفته. از ماسک پخش کردن تا ......

پاسـخ

هاوسا براساسه شنبه 25 دی 1397 | 07:52

5
1

یه احتمال اینه که آقای درخشانی تو فکر این هست که با یه ترفندهایی از همین حالا و کاور شده و تو لفافه بیاد و نام خودشو سر زبانها بندازه برای انتخابات بعدی . هم زود هنگامه و هم ظاهرا غیر قانونی هم نیست . یعنی داره یه دستی می زنه و با به وجود آوردن این جوهای مشابه از اذهان و رسانه استفاده میکنه . هر کاری میکنه فقط دیگه از مادر پیر و ............استفاده نکنه !!
همه ما به اندازه کافی به مادرامون بدهکاریم به خدا .

پاسـخ

عزیزسه شنبه 25 دی 1397 | 14:04

0
1

با سلام ،مردم فهیم و اگاه مردم مریوان در دوره تصدی پست فرمانداری دیواندره توسط اقای توان با کارنامه ضعیف و عدم توانایی مدیریت شهری در شهرداری مریوان ،عدم توانایی در هدایت دیواندره باتوجه به کریدور شمال جنوب به سمت توسعه و عمران های دیگر ،،چه انتظاری دارید که این مدیر ناتوان بتواند مریوان را از باتلاق تغییر و تحولات اداری و منصوبات غیربومی نجات دهد آیا می تواند با این کارنامه ای که دارد روستاهای محروم شهرستان رو از لحاظ میانگین عمران و شاخص های توسعه به حداقل برساند آیا توانایی پاسخگویی دارد یانه

پاسـخ

عبداللهپنجشنبه 27 دی 1397 | 10:15

14
0

کی میگه تکابیه کاش بود ،اهل یه روستا به اسم ابراهیم آباده،در نزدیکی میاندوآب،اگر کسی توانست در تمام میاندوآب مسول که هیچی یه آبدارچی از مریوان و دیواندره پیدا کرد ،پیش من جایزه داره،به نماینده ی شهرتان اعتماد کنید.

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی