سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کردستان خبرداد:
پنجشنبه 20 دی 1397 / 20:18|کد خبر : 6511|گروه : اقتصادی

متهمین قاچاق ۱۶۰ هزار لیتر نفتگاز ۷۳۲ میلیون تومان جریمه شدند

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کردستان گفت: متهمین قاچاق ۱۶۰ هزار لیتر نفتگاز به پرداخت ۷۳۲ میلیون تومان جزای نقدی در حق دولت محکوم شدند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کردستان گفت: متهمین قاچاق ۱۶۰ هزار لیتر نفتگاز به پرداخت ۷۳۲ میلیون تومان جزای نقدی در حق دولت محکوم شدند.

به گزارش زریوارخبر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان کردستان، سید نجیم حسینی اظهارداشت: شش راننده کامیون اهل کشور عراق که با تقسیم مقادیری از ۱۶۰ هزار لیتر نفتگاز هر کدام بخشی از محموله را حمل می کردند در شعبه تعزیرات حکومتی شهرستان مریوان مجموعا به پرداخت ۷۳۲ میلیون تومان جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.


وی افزود: در این پرونده شش متهم اهل کشور عراق با حمل ۱۶۰ هزار لیتر نفتگاز مرتکب تخلف قاچاق شدند و از آنجا که دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان مریوان موضوع پرونده را خارج از عنوان سازمان یافتگی دانست شعبه‌ اول بدوی ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز مریوان رسیدگی به پرونده را آغاز کرد.


مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کردستان ادامه داد: شعبه اول بدوی ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز مریوان پس از تشکیل پرونده با در مظان اتهام بودن شش شخص حقیقی و دو شرکت حقوقی، پس از رسیدگی با توجه به اظهارات و اقرار شش راننده حامل ۱۶۰ هزار لیتر نفتگاز را متهم شناخت و رای خود را در این خصوص صادر کرد.


حسینی یادآور شد: با توجه به اینکه مدیر عاملان دو شرکت اظهار داشتند که شرکت ها هیچ گونه دخالت و اطلاعی در امر قاچاق نداشتند نسبت به دو شرکت فوق قرار منع تعقیب صادر شد و از سویی دیگر تعزیرات حکومتی شهرستان مریوان، شش متهم دیگر به پرداخت ۷۳۲ میلیون تومان در حق صندوق دولت محکوم شدند.


وی در پایانت سخنان خود بیان کرد: رأی شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان مریوان پس اعتراض مدیر گمرک باشماق نسبت به برائت دو شرکت مذکور در شعبه دوم تجدیدنظر ویژه رسیدگی به امور قاچاق کالا و ارز عیناً و استوار شد.

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهروندشنبه 22 دی 1397 | 10:36

1
0

کاکه گیان چاقو دسته ی خودشو نمیبره که.
معلومه که میگن ساززززمان یافته نیست

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی