سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
یکشنبه 16 دی 1397 / 09:07|کد خبر : 6503|گروه : پزشکی

کارکنان شبکه بهداشت و درمان مریوان با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند

مدیر شبکه بهداشت و درمان مریوان از دیدار کارکنان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با امام جمعه و روحانیون مریوان خبر داد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مریوان از دیدار کارکنان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با امام جمعه و روحانیون مریوان خبر داد.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، ماموستا شیرزادی امام جمعه، عثمان کریمی رییس مرکز بزرگ اسلامی و حاج آقا عبدی رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مریوان با مدیرشبکه، مدیران و مسئولین واحدهای بیمارستان و مرکزبهداشت دیدار داشتند.

در این دیدار ایوب غلامی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مریوان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت و روند ارائه خدمات سلامت در بیمارستان ها و مراکز جامع  شهری و روستایی، گفت: حمایت، راهنمایی ها و رهنمودهای امام جمعه و استفاده از آموزه‌های قرآنی و اسلامی در هدایت افکار عمومی می‌تواند باعث دلگرمی و ارتقاء سطح خدمات رسانی و ارتقاء شاخص های بهداشتی و درمانی در شهرستان می شود.

در ادامه این جلسه ماموستا مصطفی شیرزادی امام جمعه مریوان در سخنانی با بیان اینکه سلامتی، مقدم بر هر عامل دیگری در زندگی می باشد و با اشاره به آموزه های اسلامی نشات گرفته از  آیات و احادیث  در زمینه سلامت جامعه از تلاش‌های شبانه روزی مدیریت و کارکنان خدوم شبکه بهداشت و درمان شهرستان در راستای تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات سلامت، ارتقاء سطح آگاهی و بهداشت عمومی و.... قدردانی نمود و لزوم رعایت اخلاق و رفتار اجتماعی_اسلامی را حائز اهمیت دانست و در این خصوص توصیه هایی را برای حاضرین در جلسه بیان نمودند و در پایان آمادگی خود را در جهت کمک به هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های سلامت و بهداشت و درمان در شهرستان اعلام نمودند.

کارکنان شبکه بهداشت و درمان مریوان با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

جواد عزیزی پرسنل بیمارستان بوعلیسه شنبه 18 دی 1397 | 22:39

9
5

ضمن تشکر از ماموستا شیرزادی که به حق به کارکنان مجموعه درمان در قبال برخورد با ارباب رجوع ها و بیماران دارند روحیه دادند تشکر ویژه را دارم و از خداوند منان تقاضای عاجل را دارم که تمامی بیماران التیام یابند

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی