سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
شهبازی در گفتگو با زریوارخبر:
سه شنبه 11 دی 1397 / 15:13|کد خبر : 6485|گروه : اقتصادی

پرداخت بیش از ۲۵ میلیارد تومان تسهیلات و خدمات به مددجویان و نیازمندان مریوان در 9 ماهه سالجاری

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) مریوان، گفت: ۲۵ میلیارد و ۴۴۸ میلیون تومان خدمات در 9 ماهه سالجاری به مددجویان و نیازمندان این شهرستان پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) مریوان، گفت: ۲۵ میلیارد و ۴۴۸ میلیون تومان خدمات در 9 ماهه سالجاری به مددجویان و نیازمندان این شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، مسعود شهبازی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مریوان با بیان عملکرد 9 ماهه این نهاد با اشاره به تسهیلات و خدمات کمیته امداد، اظهارداشت: کمیته امداد در 9 ماهه سالجاری ۴میلیارد و ۸۷۴ میلیون تومان تسهیلات به مددجویان پرداخت کرده است که از این مقدار ۳میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان در جهت ایجاد اشتغال در قالب وام به تعداد ۱۷۴خانواده تحت پوشش پرداخت و ۹۰۴میلیون تومان نیز برای وام های ضروری به مددجویان پرداخت شده است.

شهبازی در گفتگو با خبرنگار زریوارخبر، گفت: این نهاد انقلابی ۲۰ میلیارد ۵۷۴میلیون تومان بصورت بلاعوض در این مدت خدمات به نیازمندان ارائه داده است که ۱۱میلیارد و ۸۳میلیون تومان آن شامل معیشت ماهیانه تا پایان آذر ماه است که به خانواده یک نفره حداقل ۱۶۱ هزارتومان و ۵۱۶ هزار تومان به خانواده تا پنج نفره و بالاتر پرداخت شده است .

وی همچنین افزود: ۱۲۱میلیون تومان کمک های موردی برای مناطق شهری و ۲۸میلبون مناطق محروم، ۶۹ میلیون تومان برای خدمات تحصیلی به دانش آموزان در مناطق محروم و عادی، ۱۲۰میلیون تومان برای تامین شهریه‌ دانشجویان، ۹۹۲ میلیون تومان در زمینه بهداشت، درمان و بیمه ، فراشیز بیماران و بیماران زمین گیر، ۷۲۰میلیون در بحث خدمات مشاوره و راهنمایی و کمک به امر ازدواج، ۴۵۴میلیوان تومان در بحث خرید و ساخت مسکن و تکمیل و بازسازی و مقاوم سازی ۲۰میلیون تومان در بحث آموزش فنی حرفه ای، ۴۰میلیون تومان برای خدمات فرهنگی شامل آموزش خانواده ها ، خدمات در کانون و اردوهای زیارتی به مددجویان و نیازمندان این شهرستان پرداخت شده است.

شهبازی بیان کرد: ۶میلیارد و ۹۲۵ میلیون تومان نیز از طریق کمک های مردمی و زکات جذب شده است که از طریق کمک به فرزندان ایتام و محسنین، کمک به ساخت و بازسازی و غسالخانه ها و خانه های عالم و همچنین فطریه به نیازمندان پرداخت شده است .

مدیر کمیته امداد همچنین اعلام کرد: ۳هزار و ۲۹۲ خانواده با جمعیت ۹هزار نفر با سرپرست زن تحت پوشش این نهاد هستندو ۷۷۵ ایتام و محسنین(والدین زمین گیر) نیز تحت پوشش و معیشت بگیر کمیته امداد هستند.

شهبازی تصریح کرد: ارائه خدمات به نیازمندان و مددجویان مریوانی توسط 36 پرسنل سازمانی این نهاد صورت می گیرد که با وجود تعداد بیش از حد مددجویان تلاش شده است به بهترین نحوه و کوتاه ترین زمان صورت گیرد.

مدیر کمیته امداد مریوان تعداد مددجویان تحت پوشش را ۷هزار و ۱۶۱خانواده با جمعیت بالغ بر ۱۴هزار و ۴۱۸ نفر می باشند که علاوه بر پرداخت معیشت ماهیانه شامل سبد کالا و غذایی و یارانه نیز می شوند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اروینسه شنبه 11 دی 1397 | 17:04

6
5

جناب شهبازی خداوند از خود و خانوادت واز جمعی از همکارانت راضی باشه که خودمو خانوادمو از گرفتاری نجات دادای انشاالله که نمونه های شما در مملکت زیاد باشه

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی