سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
دوشنبه 10 دی 1397 / 09:08|کد خبر : 6481|گروه : اجتماعی

10 هزار پاکت توتون و 22 تُن سنگ قاچاق در کردستان کشف شد

فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: 10 هزار پاکت توتون قاچاق در دیواندره و 22 تن سنگ تالک در سروآباد کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: 10 هزار پاکت توتون قاچاق در دیواندره و 22 تن سنگ تالک در سروآباد کشف و ضبط شد.

به گزارش زریوارخبر، سردار علی آزادی روز یکشنبه اظهار داشت: در یکی از محموله های کشف شده قاچاق، کامیون حامل بیش از 10 هزار پاکت توتون قاچاق به ارزش بیش از چهار میلیارد ریال در شهرستان دیواندره توقیف شد.

سردار آزادی اضافه کرد: ماموران انتظامی دیواندره حین کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه کامیون ایسوزو مشکوک و خودرو را برای بازرسی متوقف کردند.

وی گفت: با هماهنگی مراجع قضایی و در بازرسی از خودروی مورد نظر بیش از 10 هزار و 205 پاکت انواع توتون خارجی کشف و راننده خودرو دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.


سردار آزادی همچنین اظهار داشت: ماموران انتظامی سروآباد در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا موفق به توقیف تریلر حامل کالای قاچاق در یکی از محورهای ورودی شهر شدند.

فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به اینکه ماموران با هماهنگی مراجع قضایی و در بازرسی از خودروی مورد نظر بیش از 22 تن سنگ تالک، مواد اولیه خوراک دام و پیش ساز لوازم آرایشی قاچاق کشف کردند، افزود: کارشناسان ارزش این محموله قاچاق را بیش از 2 میلیارد و 100 میلیون ریال برآورد کردند. 

وی یادآور شد: در همین راستا پرونده تشکیل و راننده به همراه خودروی مورد نظر برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح شد.

سردار آزادی مبارزه با عناصر تهیه وتوزیع قاچاق کالا را یکی از مهمترین ماموریت های پلیس عنوان کرد و اظهار داشت: مبارزه با قاچاق کالا نیاز به عزم ملی دارد و همه سازمان ها و نهادها باید در این حوزه احساس مسئولیت کنند.

 

منبع: ایرنا

ZariwarKhabar Telegram ChannelPDO Query2 Error