سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
شنبه 1 دی 1397 / 16:29|کد خبر : 6462|گروه : فرهنگی

حق مناطق جنگی دیماه به فرهنگیان کردستانی پرداخت می‌شود

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، گفت: فرهنگیان شهرستانهای حوزه انتخابیه،بانه و مریوان و سقز از مزایای مناطق جنگی و عملیاتی بهره می شوند.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، گفت: فرهنگیان شهرستانهای حوزه انتخابیه،بانه و مریوان و سقز از مزایای مناطق جنگی و عملیاتی بهره می شوند.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، سید احسن علوی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پیش از این حق مناطق مرزی برای فرهنگیان شهرستان های سقز، بانه و مریوان اعمال شد و سایر شهرستان های استان از این حق بی بهره بودند.

وی افزود: با پیگیری های نمایندگان مجلس و مصوبه دولت از دی امسال حق مناطق جنگی نیز برای فرهنگیان شاغل در سایر شهرستان های استان از جمله سنندج، دیواندره و کامیاران نیز اعمال می شود.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: بر این اساس از دی ماه امسال برخی از شهرستان های استان همزمان با چهار استان آذربایجان غربی، ایلام، کرمانشاه و خوزستان حق مناطق جنگی و عملیاتی برخی حق مناطق مرزی دریافت می کنند.

وی اظهار داشت: فرهنگیان این استان ها پایان دی سال جاری در صورت تامین اعتبارحق مناطق مرزی و جنگی ماه های گذشته از سال جاری را نیز دریافت می کنند.

در حال حاضر حدود 25 هزار نفر فرهنگی در آموزش و پرورش استان کردستان مشغول خدمت هستند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

معلمشنبه 1 دی 1397 | 20:58

10
5

لطفا هر وقت ما این پول را دریافت کردیم ان وقت این مطلب را انتشار دهید .به جای انتشار این مطلب از حقوق ومزایای زیاد دیگر کارمندان که جنبه قانونی ندارد بحث کنید

5
7
کارمند یکشنبه 2 دی 1397 | 09:49

معلمی شغل انبیاست... انبیاء که برای پول و مادیات و مسائل دنیوی ارشاد نمیکردنند!!!! اگر واقعاً به خلوص نرسیدی همون اوایل مثل شخص بنده شغل شریف معلمی رو انتخاب نمیکردی... تمام تجمعات صنف معلمی چند سال گذشته و امسال در راستای تحقق مسایل مالی بود در صورتیکه این خواسته با رسالت سازمان و شغل شریف معلمی در تضاد است!!!!! اگر آموزش و پرورش ساخته شود در نهایت جامعه ساخته خواهد شد !!!!!! اگر هم اکنون شاهد هرج و مرج های کنونی در جامعه هستیم نشان از ضعف تمام جوانب سازمان آموزش پرورش در گذشته و اکنون می باشد ... اگر کارتان را درست انجام میدادید هم اکنون با نقد اینچنینی مواجه نمیشدید و افکاری همچون بنده و امثال بنده را پرورش نمی دادید...به امید روزی که آموزش پرورش اصلاح شود تا جامعه اصلاح شود.

3
4
دبیر برق دوشنبه 3 دی 1397 | 09:28

گمان میکنم شما به یک استراحت جدی نیاز داشته باشید زیرا گزاره هایی را به هم ربط می دهید که ماهیتا وجه اشتراکی با یکدیگر ندارند. بحث مالی و حقوق فرهنگیان چه ربطی به کیفیت آموزشی دارد؟ کیفیت آموزشی معلول سیاست کذاریهای کلان مدیریتی و وزارتی، بیکاری مفرط تحصیل کردگان، تدوین کتب نامناسب و به روز، عدم بودحه ی کافی برای مدارس، حذف عملی یکی از اصول قانون اساسی که هنان تحصیل رایگان می باشد و ... اعتراض مدنی به معیشت یکی از مدنی ترین دستاوردهای جهانیست و حتی اگر تنها فایده اش این باشد که اصناف دیگر جامعه با تاسی از این کنش مدنی فرهنگیان، مطالبه ی حقوق مدنی خود را کنند، امر مقدسیست. نا در این مطالبات که تنها یکی از آنها مسئله ی تامین معیشت در خور شخصیت و وحهه ی معلمین است، به آخاد حامعه شیوه ی درست و بدون خشونت مطالبه ی حقوق از دست رفته را نیز آموزش می دهیم. کاش قبل از قضاوت کردن اندکی بر موضوع اشراف می داشتید.

3
1
پاسخ به معلم خسته چهارشنبه 5 دی 1397 | 10:37

دوست عزیز مگر من و امثال جنابعالی شاهد دانش آموزانی نیستیم که بار مالی گزافی را به بدنه خانواده وارد میکنند(کلاس های فوق العاده، جبرانی و ...) که ناشی از بی تدبیری و کار شکنی معلمانی همچو جنابعالی هستنند که اگر مثل معلمان سابق به وظایف خطیر خود عمل مینمودند هم اکنون ...
تا حالا شده به از دید شخصی که خارج از بدنه سازمان آموزش و پرورش است به آموزش پرورش نگاه کنی؟؟؟؟؟ خدا رو صد هزار مرتبه شکر در تمام صنوف حتما معلمی نقش دارد منجمله بنگاه خودرواملاک، تاکسیرانی، دلالان ارز و...
سخن کوتاه در یک جمله بخوام جمع بندی افکار خود را بیان بنمایم نسل شما و بنده معلم را به چشم یک الگو در زندگی نگاه میکرد اما نسا کنونی چی؟ فرصت طلب، کار شکن و ... دارن نقش معلمی رو بازی میکنن که متاسفانه هم بلد نیستن(البته این کامنت مطلق نیست و شامل تمامی معلمین عزیز نمیشود امیدوارم کمی دوستانمان که قراره چراغ راه حرکت جامعه باشد به خود آیند.)

0
0
ب ز سه شنبه 2 بهمن 1397 | 12:17

من معلم نیستم و متاسفانه ضرورت روزگار من را کارمند کرد و الا خویش فرمایی بهترین کار است.
برای اون آقا که نوشته کارمندم و انتقاد کرده به معلم.
پیشنهاد میکنم به جای********** بری و دست پدرت و مادرت را به عنوان اولین معلمانت ببوس بگو امروز با کامنتم دل هرچی معلم بود راشکستم.
این عقیده احمقانه را هم از کله ات بیار بیرون که چون معلمی شغل انبیا است پول نمی خواهند اتفاقا برعکس معلم بادی آنقدر حقوقش خوب باشد در حد بیشتر از یک دکتر و اینگونه فقط آدم های برجسته جامعه در یک ازمون ها و شرایط سخت حرفه ای می توانند معلم شوند حتی کارمندی هم همینطور نه تویی که معلومه با ****** و پارتی اومدی سرکار و الان فکر کردی چیزی هستی ای ناقص الخقه ذهنی.
لطفا بدون سانسور انتشار دهید *******

پاسـخ

زریبارشنبه 1 دی 1397 | 21:09

5
2

مناطق جنگی با منطقه مرزی فرق داره . یکی نیستن که

پاسـخ

ساراشنبه 1 دی 1397 | 23:42

2
5

خوشبحال معلمان..همه مزایای دولت برا اوناس.اعتراضم میکنن..مناطق جنگی فقط فرهنگیان زندگی میکنند آیااااا؟

پاسـخ

رضایکشنبه 2 دی 1397 | 19:43

1
6

به نظر من باید بعضی از بندها رو باید حذف کرد تا اینجای فصل مدارس تعطیل بودن پس افزایش حقوقی نباید انجام بشه

پاسـخ

مارتیایکشنبه 2 دی 1397 | 23:06

1
0

حتما منظورجناب علوی تق تقان وکانی کوزله وشریف اواس مردحسابی خودت گفتی شامل سنندج وکامیاران و دیواندره و بانه ومریوان نمیشه مگه شهرستانی مونده دیگه

پاسـخ

سخته درکتون می کنم!دوشنبه 3 دی 1397 | 17:04

7
0

این همه عقده و احساس حقارت بعضی ها نسبت به معلمین، به راستی از کجا میاد و چه دلیلی می تونه داشته باشه!

پاسـخ

بی نامسه شنبه 18 دی 1397 | 09:15

0
0

خواهشمنداست به فکر کارمندان میاندواب هم باشید

پاسـخ

فرهنگیجمعه 28 دی 1397 | 15:49

0
0

حق مناطق جنگی متعلق به مریوان و سرواباد و بانه بوده که به هیچ کدام تعلق ندادن.بجاش به سنندج تعلق دادن که نه مرزی هست نه جنگی.مریوان اگر حق نوار مرزی بگیره حق مسلمش هست و اگر هم مناطق جنگی بگیره بازهم حق مسلمش هست چون خط مقدم بوده و نیروهای مسلح هم تایید کرده. این امر حق خوری اسکار در حق این سه شهرستان هست و ما فرهنگیان مریوان به این امر معترض هستیم

پاسـخ

کولیلیکشنبه 30 دی 1397 | 17:04

0
0

ازدخالتهای بی جا ، نسنجیده وغیر علمی درآموزش وپرورش خودداری فرمایند ، افزایش پیشکششان باد ، آموزش وپرورش را از ستادهای تبلیغاتی به مرکز یادگیری مبدل کنید همکاران گرامی .......دربرابر نسل آینده شرمنده نباشیم - بیش ازاین

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی