سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
منصور مرادی در دیدار با اسلامی وزیر راه و شهرسازی
سه شنبه 13 آذر 1397 / 11:30|کد خبر : 6401|گروه : اقتصادی

دعوت از وزارت راه و شهرسازی جهت بازدید از تونل باغان و جاده جدید سنندج مریوان/مهیا کردن مسیر ارتباطی برای استفاده منطقه کوماسی از جاده جدید

نماینده مجلس در این جلسه ضمن دعوت از مقامات وزارتخانه راه و شهرسازی جهت بازدید از پروژه جاده سنندج مریوان و اتمام حفاری تونل باغان از وزیر راه خواست یکی از معاونین را برای بازدید از این پروژه در هفته آینده به کردستان بفرستد.

نماینده مجلس در این جلسه ضمن دعوت از مقامات وزارتخانه راه و شهرسازی جهت بازدید از پروژه جاده سنندج مریوان و اتمام حفاری تونل باغان از وزیر راه خواست یکی از معاونین را برای بازدید از این پروژه در هفته آینده به کردستان بفرستد.

به گزارش زریوار خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده مرپم مریوان و سروآباد در مجلس سورای اسلامی، روز دوشنبه 12 آذر منصور مرادی با جناب مهندس محمد اسلامی دیدار و گفتگو کرد. این دیدار بر محور مسائل و مشکلات در حوزه راه های ارتباطی هر دو شهرستان مریوان و سروآباد و همچنین جاده مریوان- سنندج بود.
 

 

مرادب در این جلسه ضمن دعوت از مقامات وزارتخانه راه و شهرسازی جهت بازدید از پروژه جاده سنندج مریوان و اتمام حفاری تونل باغان از وزیر راه خواست یکی از معاونین را برای بازدید از این پروژه در هفته آینده به کردستان بفرستد.

 

وی همچنین در این دیدار درخواست افزایش بودجه و همکاری بیشتر برای پروژه جاده مریوان -سنندج به منظور تسریع در روند اجرای پروژه و به بهره برداری کامل از این پروژه بزرگ در سال آینده را داد.

 

 

 

نماینده مریوان و سروآباد از وزیر خواست نسبت به تخصیص و افزایش بودجه برای بهسازی وآسفالت راههای روستایی هردو شهرستان اقدامات لازم را انجام دهد. درخواست دیگر نماینده  تخصیص بودجه جهشی و همکاری با ادارات مرتبط استانی و شهرستانی برای تکمیل و بهره برداری زودتر از تونل ها و آن قسمت از جاده که مسیر ارتباطی مناطق کوماسی و اسلامدشت است(جانوره)
شد.

وی در خصوص راه ارتباطی جدید ،افزود: به این دلیل که راه های ارتباطی کنونی برای ساکنین مناطق کوماسی و روستاهای اطراف جانوره نامساعد و بی کیفیت است، بنابراین آن بخش از جاده مریوان -سنندج که نواحی مذکور را پوشش می دهد باید هرچه زودتر تکمیل شده و به بهره برداری برسند.

 

در این دیدار همچنین به مشکلات و ناهماهنگی های پرواز فرودگاه سنندج و درخواست افزایش پروازها و توجه و نظارت بیشتر بر خدمات ارائه شده به مسافرین، تسریع در تخصیص بودجه و آغاز انجام فاز دو کمربندی مریوان با توجه به تردد ترانزیت و تانکر  در شهر مریوان و وارد آمدن خسارات جانی و مالی به مردم شهر بحث و تبادل نظر
شد.
 
 
مرادی در دیدار با وزیر راه با بیان ویژگی های شهرستان های مریوان و سروآباد در خصوص گردشگری و پتانسیل های موجود در این دو شهرستان،اظهار کرد: با تکمیل پروژه های جاده ای توسعه گردشگری و جذب توریست روند روبه رشدی خواهد داشت و همین امر باعث توسعه استان و شهرستان های مریوان و سروآباد می شود.
 
انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

ارزینسه شنبه 13 آذر 1397 | 14:07

6
3

با گوله بیتو له کانی به گیان هردوکمان چاوت به هیچ قولیک ناگویت

پاسـخ

شهروند 1سه شنبه 13 آذر 1397 | 15:03

11
10

باسلام..درود بر نماینده محترم شهرستان مریوان وسروآباد که واقعاً زحمت کشیدی برای مسیر های ارتباطی شهر مریوان و سروآباد..امیدوارم همیشه موفق وسربلند باشی

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی