سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
بیگلری در جلسه شورای اداری:
سه شنبه 22 آبان 1397 / 19:00|کد خبر : 6350|گروه : فرهنگی

نخبگان کردستان یا افسرده شدند یا از کشور خارج شدند/ دولت به شعار بومی‌گزینی پست‌های مدیریتی در کردستان عمل نکرده است

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، گفت: خیلی دوست داشتم امروز از فعالیت های شش ساله دولت تدبیر و امید تشکر می کردیم اما در این سالها دولت اصلا توجهی به بومی گزینی نداشته است.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، گفت: خیلی دوست داشتم امروز از فعالیت های شش ساله دولت تدبیر و امید تشکر می کردیم اما در این سالها دولت اصلا توجهی به بومی گزینی نداشته است.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری استان کردستان که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، استاندار، نمایندگان استان کردستان، مدیران کل و فرمانداران و مسولین استان برگزار شد، اظهار داشت: همواره معتقد بودم که باید نیمه پرلیوان را دید و تشکر کرد و بعد درخواست پر کردن نیمه خالی را کرد.

بیگلری با اشاره به عملکرد دولت تدبیر و امید در استان کردستان در شش سال گذشته گفت: خیلی دوست داشتم امروز از فعالیت های دولت تدبیر و امید تشکر می کردیم اما در این سالها دولت اصلا توجهی به بومی گزینی نداشته است. مردم باید بدانند که چه ظلمی به فرزندانشان می شود. دانشگاه کردستان به عنوان قطب علمی استان تقریبا هیچ رشته کاربردی در آن نیست. در حوزه آموزش و پرورش وضعیت استان کردستان اسفناک است. 40 درصد مدارس استان کردستان تخریبی هستند.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، افزود: در این سالها در دولت آقای روحانی اتفاق جدیدی در حوزه علمی که مردم آن را حس کنند، ندیدند. دانشگاه پیام نور سیاسی شده است. در دوره آقای احمدی نژاد در هر دهستانی یک دانشگاه دایر کردند در دولت آقای روحانی در مقابله اقدامات دولت اسبق از این دانشگاه حمایت نشد و در مقابل آن ایستادند و با بی توجهی به این دانشگاه اکنون جوانان متضرر شده اند.

وی تصریح کرد: نخبگان کردستان یا افسرده شدند و یا به جاهای دیگری پناه برده اند . کاری نکنیم نخبگان کردستان از کشور خارج شوند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

fچهارشنبه 23 آبان 1397 | 08:05

0
0

دةی تخوا تماشا که کةسی وةک بیگلری خةریکه له دانشگا ئازادی " هر دهستان" حمایت ئةکا. لةولایشو ئیژی دانشگا کوردستان رشتةی کابردی نیه. ئتر نازانی دانشگا ئازدةکانی دةورانی احمدی نژاد هةموی به نمرةی سفارشی فارغ التحصیل ئةبن. به راسی عةیبه

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی