سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
اختصاصی/
دوشنبه 21 آبان 1397 / 10:02|کد خبر : 6345|گروه : فرهنگی

علاقه زیاد کودک 18 ماهه مریوانی به کتاب/امانت 207 جلد کتاب «کودک»

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مریوان از علاقه وافر یک کودک هیجده ماهه مریوانی به کتاب خبر داد و گفت: تاکنون این کودک 207 جلد کتاب (مناسب با سن خود)را به امانت برده است.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مریوان از علاقه وافر یک کودک هیجده ماهه مریوانی به کتاب خبر داد و گفت: تاکنون این کودک 207 جلد کتاب (مناسب با سن خود)را به امانت برده است.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، عدنان یعقوبی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مریوان با اشاره به حال روز این روزهای کتاب و کتابخوانی، ماجرای جالبی را رسانه ای کرد. وی خواستار تشویق والدین برای حضور کودکان و فرزندان خود در محیط کتابخانه و آشنایی و آموزش کودکان به کتاب و کتابخوانی و مطالعه شد.

یعقوبی به خبرنگار زریوارخبر، گفت: پسر بچه هیجده ماهه کوچکترین عضو کتابخانه های عمومی شهرستان مریوان که تاکنون ۲۰۷ جلد کتاب به امانت برده است. پدر و مادر وی از دبیران آموزش و پرورش و خیلی اهل مطالعه و کتاب و کتابخانه می باشند. والدین مهرداد صفریان از همان بدو تولد فرزند خود را به عضویت کتابخانه درآورده و مدام کتابهای مناسب سن فرزندشان را از کتابخانه امانت گرفته و برای مهرداد روخوانی می کنند.

رئیس کتابخانه های عمومی مریوان افزود: جالب است اکنون مهرداد کوچولو حالا قادر به انتخاب کتاب در کتابخانه می باشد و می تواند کتاب مربوط به سن خود را تشخیص و اسم بیشتر کتابهایی را که برای وی خوانده اند را می داند و جالب تر اینکه برخلاف بیشتر همسن و سالهای خود علاقمند به گوشی، تبلت و... نیست. مهرداد کوچولو به شدت به کتاب علاقمند است.

مهرداد کوچولو پسر آکامیل صفریان و سرکار خانم سیده زهرا سجادی می باشد . به بهانه معرفی و رسانه ای کردن این خانواده نمونه امیدواریم مردم فرهنگی و فرهیخته شهرستان مریوان فرزندان خود را به کتاب و کتابخوانی آشنا نمایند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شاهوسه شنبه 22 آبان 1397 | 08:08

46
0

ریز و سلاو ، ته مه ن دریژی بو کاک میهرداد و سپاس بو بنه ماله ی کتیب دوستی . هیوادارم نمونه ی زور بیت . ده س خوشی بو سایتی زریبار خبر ، انشاالله دانیانی له م جوره خه به رانه ، سه ره تاییک بیت بو جیخستنی کلتوری کتیب خویندنه وه له کومه لگا که به راستی اینترنت ، موبایل و ته بلت میشک و بیر و هوشی مندالان و لاوانی داگیر کردوه . دیسان سپاس

2
1
یک پدر سه شنبه 22 آبان 1397 | 22:34

نام درست ایشون مهراد و پدرشون کامل صفریان هست

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی