سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
شنبه 12 آبان 1397 / 07:24|کد خبر : 6327|گروه : سیاسی

دعوت جامعه روحانیت و مدرسین مریوان از مردم برای شرکت در راهپیمایی 13 آبان

جامعه روحانیت و مدرسین مریوان در بیانیه ای از احاد مردم شهرستان مریوان جهت حضور پرشوردر راهپیمایی 13 آبان دعوت کردند.

جامعه روحانیت و مدرسین مریوان در بیانیه ای از احاد مردم شهرستان مریوان جهت حضور پرشوردر راهپیمایی 13 آبان دعوت کردند.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، ائمه جمعه و جماعت، امام جمعه و شورای افتای مریوان در بیانیه ای از احاد مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز یک شنبه 13 آبان ماه دعوت کرد.

بسم رب الشهداء و الصدیقین

سیزده آبان از جمله روزهای پرفروغی است که در تاریخ ایران زمین، همواره برجسته و سربلند است. سیزده آبان، روزی است که فرزندان ایثارگر و فداکار این مرز و بوم به جهانیان فهماندند که با توکل به قدرت ایمان می توان در برابر هر طاغوتی هرچند خودش را قدرتمند نشان دهد ایستاد. در سیزدهم آبان این نکته به اثبات رسید که امنیت و آرامش را از حق کشان و ستم کیشان که به مظلومان امنیت و آسایش نمی دهند، می توان باز گرفت. حماسه ی سیزده آبان ثابت کرد که همه ی قدرت های به اصطلاح عظیم شیطانی و طاغوتی، از درون، پوچ و پوشالی است. در سیزده آبان، مردم ایران خود را باور کردند و به چشم خود دیدند آن قدرتی که در ذهن عده ای کج اندیش و کوته فکر هم چون کوهی استوار است، «کاهی» بیش نیست.

روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) روزي كه حوادث بزرگ و سرنوشت ساز اين ملت را در پيشاني خود حك كرده است دانش آموزاني كه هنگام تبعيد امام در سال 42 خردسالاني بيش نبودند 15 سال بعد غيور مرداني در اين خاك شدند كه بر ظلم و بيداد شوريدند. حضرت امام ( ره ) خود در رأس مبارزه قرار مي گيرد نه اينكه خود گوشه نشيني اختيار كرده مردم را به مبارزه فراخواند. امام گام اول مبارزه را بر مي دارد و بر آمريكا، اسرائيل و رژيم پهلوي كه دست نشانده اولي و حامي دومي است فرياد مي زند و خود رنج تبعيد را شجاعانه تحمل مي كند. در سايه اين تعاليم است كه نوجوان روزهاي انقلاب، دانش آموز روزهاي پرشور مبارزه و حماسه، از راهپيمايي ها، مبارزات و شعارها بيش از درس هاي مدرسه، تعليم يافته و براي فراگيري بيشتر در روز 13آبان 57 مدارس را به تعطيلي مي كشاند و راهي دانشگاه تهران مي شود. در آن روز دانش آموز مسلمان ايراني در خون خود وضو گرفت و به امام خود اقتدا كرد و در قيام نماز تنها خدا را بزرگ و لايق بزرگي خواند و نمازشان را رو در روي معبود و در بهشت او سلام داد.

ما جامعه روحانیت و مدرسین مریوان ضمن اعلام انزجار از سیاستهای پلید آمریکاو اسرائیل غاصب بر علیه مسلمان جهان و ایران اسلامی با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی تجدید میثاق مینمائیم و عامه مردم را به حضوری پر شور در راهپیمائی 13 آبان دعوت مینماید .

ائمه جمعه و جماعت
امام جمعه و شورای افتاء
طلاب و مدرسین حوزه های علمیه
پایگاه بسیج طلاب،  مرکز  بزرگ اسلامی شهرستان مریوان

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی