سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
چهارشنبه 9 آبان 1397 / 22:01|کد خبر : 6322|گروه : سیاسی

انتقاد شدید و بی سابقه یکی از نمایندگان از مجموعه دولت در کردستان/استانداری کردستان «تعطیل» شده؛ آقایان مشغول جناح‌بازی و سیاسی‌بازی هستند

نماینده مردم بیجار در مجلس گفت: استاندار کردستان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان استان را رها کرده‌اند و مشغول جناح‌بازی و سیاسی‌بازی هستند.

نماینده مردم بیجار در مجلس گفت: استاندار کردستان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان استان را رها کرده‌اند و مشغول جناح‌بازی و سیاسی‌بازی هستند.

به گزارش زریوارخبر، حمدالله کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیجار با انتقاد از عملکرد ضعیف دولتمردان در کردستان اظهار داشت: استاندار کردستان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان استان را رها کرده‌اند و مشغول جناح‌بازی و سیاسی‌بازی هستند.

وی گفت: زمانی که این مسئولان ارشد، استان را رها می‌کنند دستگاه‌های زیرمجموعه نیز تخلف می‌کنند و به‌نظر بنده باید از این پس در انتظار تخلفات بزرگتر و سنگین‌تر‌ مدیران باشیم.

استانداری کردستان "تعطیل" است

نماینده مردم بیجار در مجلس با بیان اینکه استانداری کردستان تعطیل است، تصریح کرد: استاندار کردستان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در انتصابات فرمانداران، مدیران و بخشداران با ما نمایندگان مجلس تعاملی ندارند و ساز مخالف می‌زنند.

وی ادامه داد: معاون سیاسی-امنیتی استاندار کردستان در غیاب استاندار کردستان، نقش کلیدی در استان دارد اما وی آدمی بدعهد و نگاه باندی و جناحی دارد و "هیچ" آشنایی با ظرفیت‌های استان ندارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان در انتصابات "شایسته‌سالاری و اعتدال" را رعایت نمی‌کند

کریمی افزود: اینکه «خوش‌اقبال» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، اعلام می‌کند که در انتصابات اعتدال رعایت می‌کنیم، در صورتی که دروغ است چراکه وی به‌شدت فردی باندی و جناحی است و علی‌رغم شعارهای دولت "شایسته‌سالاری و اعتدال" را رعایت نمی‌کند.

وی اظهار کرد: استاندار کردستان در انتصاب مدیرانی همچون ثبت‌احوال، راه و شهرسازی و محیط‌زیست گوش شنوایی به نمایندگان نداشت و از نیروهای خودش استفاده کرد و زمانیکه این کار را انجام داده است باید به عملکرد ضعیف آنان نیز پاسخگو باشد.

استاندار کردستان با اصحاب‌رسانه و نمایندگان مجلس ارتباطی ندارد

نماینده مردم بیجار در مجلس گفت: استاندار کردستان با اصحاب‌رسانه، نمایندگان مجلس، تشکل‌ها، اصناف و کانون‌‌ها ارتباطی ندارد و استان را رها کرده است و زمانیکه در انتصابات باندی عمل می‌کند، باید پاسخگو هم باشد.

وی اضافه کرد: مگر استان کردستان کارگاه آموزشی و آزمایشگاه است که معاون سیاسی-امنیتی استاندار به‌عنوان یک کارگاه آموزشی به آن نگاه می‌کند که دوره مدیریت خود را بگذراند و بعد استان را رها کند، «خوش‌اقبال» حتی خانواده خود را در استان مستقر نکرده است و سؤال اینجاست که وی چطور پست این استان را می‌گیرد اما امکانات موجود را قبول ندارد.

استانداری کردستان "هیچ" توجهی به فرزندان شاهد و جانبازان نمی‌کند

رئیس فراکسیون شاهد مجلس با ابراز گله‌مندی از بی‌توجهی معاون سیاسی-امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان نسبت به خانواده‌های ایثارگران و جانبازان خاطرنشان کرد: «خوش‌اقبال» تمام فرزندان شاهد را رها کرده و تاکنون جلسه‌ای با آنان تشکیل نداده است.

وی گفت: متأسفانه استانداری کردستان "هیچ" توجهی به فرزندان شاهد و جانبازان نمی‌کند و تمام آنان در حاشیه به سر می‌برند که این وضعیت تأسف‌بار ناشی از بی‌توجهی دولتمردان به این قشر صبور است.

دولت با دید نامحرم به نمایندگان مجلس نگاه می‌کند

کریمی مجلس با بیان اینکه دولتمردان در کردستان بدعهد هستند، اذعان کرد: دولت با دید نامحرم به نمایندگان مردم کردستان در مجلس نگاه می‌کند و از دیدگاه آنان به مسائل استان نامحرم هستیم؛ زمانی شورای اداری را تشکیل می‌دهند که نمایندگان در صحن علنی مجلس جلسه دارند و هدفشان این است که نمایندگان حضور نداشته باشند.

وی ادامه داد: زمانیکه مدیران کشوری به استان سفر می‌کنند استانداری کردستان یک‌روز قبل یا در همان‌روز به نمایندگان مجلس اطلاع می‌دهند که این ناهماهنگی دولتمردان با نمایندگان را نشان می‌دهد و ظلم در حق مردم است.

عملکرد دولتمردان در کردستان را زیر سؤال می‌بریم

نماینده مردم بیجار در مجلس یادآور شد: ما نمایندگان مجلس براساس فرمایشات حضرت آقا همیشه با دولت نهایت تعامل داشته‌ایم اما متأسفانه دولتمردان در کردستان تعاملی ندارند و تعامل تنها یک طرفه است و چنانچه این رویه نامبارک را ادامه بدهند، قطعاً عملکرد آنان را زیر سؤال می‌بریم.

کریمی بیان کرد: بنده لابی‌های کاسبکارانه و زد و بندهای سیاسی با هیچ فردی انجام نداده‌ام و در احقاق حقوق مردم، باکی هم ندارم اما دولتمردان در کردستان انسان‌های نامردی هستند و اگر این وضعیت کنونی تداوم داشته باشد، مجبور هستند که خود‌به‌خود استان را ترک کنند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

مریوانیپنجشنبه 10 آبان 1397 | 11:52

1
1

دمت گرم رفیق گل گفتی

پاسـخ

1395/02/10پنجشنبه 10 آبان 1397 | 19:54

1
0

چرازمانی نمایندگان مرادنیاراکه همکاردوره هشتم خود بودرابه عنوان استاندارانتخاب کردند این مسائل راپیش بینی نکردند؟ .چرا داد وهوار راه انداخته بودند که یکی ازدوستانمان را استاندارکردیم و اوج همکاری وهماهنگی راباهم خواهیم داشت.؟ چرا الان اینجنگ زرگری را راه انداخته اید؟؟چراالان که فرمانداران به انتخاب شما معین نمی شوند جبهه گیری کرده اید؟چراشفاف سازی نمی کنید ودست لابی های هم دوره ی اقای مرادنیا را در انتخاب مدیران واجرای طرح و... کوتاه نمی کنید؟چرااگر شما راست می گویید از ظرفیت وقدرت قانونی خود درمجلس استفاده نمی کنید؟ شما عزیزان که وزراومسئولان کشوری ازهمه تان حسابی حساب می برندچرا ازتوان تان درجهت نیل به اهداف حسنه وخدمت گذاری هرچه بهتروبیشتربه مردم استان کردستان بهره نمی گیرید؟ماشماراانتخاب کردیک که درسطح کشور ازحقوق حقه مان دفاع کنید،چراالان درسطح استان زمین گیرشده اید؟؟چرامتحدنمی شوید نمایندگان مردم ؟؟؟؟ چرا وهزاران هزار چرای دیگر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسـخ

اصولگراپنجشنبه 10 آبان 1397 | 22:53

1
0

شايد دولت بيشتر از هر كس ديگه نمايندگان قبيله اي و عشيره اي را از نمايندگان خدوم و واقعي بيشتر تشخيص مي دهد براي همين است كه با گزينه هايي كه نمايندگان پوپوليستي جهت مديريت سياسي و اداري انتخاب ميكنند و هدفي جز جمع آوري آرا براي دوره بعد انتخابات ندارند مخالفت ميكند.ضمنا عملكرد استاندار و آقاي خوش اقبال از استاندار و معاونت سياسي دوره يازدهم و همه آقايان قزوين سفر كرده استان كردستان خيلي بهتر است.

پاسـخ

مریوانجمعه 11 آبان 1397 | 14:05

1
0

هه ر فره خاسه مجموعه ی استانداری بو انتخاب فرمانداره کان له گه ل نماینده کان تعاملیان نیه و الا هه ر شه یپورچیه کان ده وروبه ر خویان ئه م پسته حساسه ئه گرن که واقعا ****** به خه لک

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی