سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
اختصاصی/
سه شنبه 8 آبان 1397 / 19:40|کد خبر : 6320|گروه : اقتصادی

شکایت اداره کار از عضو هیات مدیره تعاونی مرزنشینان خاوومیرآباد/نگران بازگشت 100 میلیون تومان نیستیم، ضمانت کافی داریم

روابط عمومی اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان مریوان در خصوص تخلف یکی از اعضایس هیات مدیره تعاونی مرزنشینان بخش خاوومیرآباد پیامی صادر کرد.

روابط عمومی اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان مریوان در خصوص تخلف یکی از اعضایس هیات مدیره تعاونی مرزنشینان بخش خاوومیرآباد پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، روابط عمومی اداره کار، تعاون و رفاه شهرستان مریوان در پیامی که نسخ ای از آن را برای سایت زریوارخبر ارسال کرده است آورده است: در خصوص موضوع برداشت 100 میلیون تومان از حساب شرکت تعاونی مرزنشینان خاوومیرآباد موارد زیر جهت تنویر افکار عمومی اعلام می گردد.

هرساله شرکتهای تعاونی مرزنشینان به جهت مشارکت در طرح زکات که عاید آن به روستاها بر می گردد. اقدام به مشارکت در این طرح نمود و مبلغی را با اخذ مجوز از مجمع عمومی تعاونی از حساب شرکت برداشت و بمدت محدودی بحساب مساجد روستاهای تحت پوشش واریز می نماید. اواسط سال 96 تعاونی مرزنشینان خاوومیرآباد در این طرح مشارکت نموده اما یکی از اعضای هیات مدیره که مسول برداشت و واریز وجه به حساب مساجد بوده در موعد مقرر( پایان سال 96) مبلغ برداشت شده را به حساب تعاونی واریز ننموده است. شرکت تعاونی چندین بار به وی تذکر داده اما عضو هیئت مدیره تعاونی  علیرغم سپردن تعهد 220 میلیون تومان چک و سفته (مربوط به خود وی و افراد دیگری که ضمانت ایشان را پذیرفته اند) به تعهد خود عمل نمی نماید.

این اداره در راستای وظایف نظارتی خودبه محض اطلاع ازموضوع(حدودا سه ماه پیش)دستور پیگیری قضایی را داده و شرکت تعاونی از طریق دادگستری برعلیه این عضو هیات مدیره تعاونی اقامه دعوی نموده و اکنون پرونده در دادگستری درحال پیگیری است.

لازم به ذکر است در این موضوع بحث تلف شدن پول شرکت منتفی است. زیرا ضمانتهای کافی و بسیار بیشتر از مبلغ مذکور از ایشان اخذ شده و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

روابط عمومی اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان مریوان

خبرهای تخلف 100 میلیون تومان 

تخلف ۱۰۰ میلیون تومانی در تعاونی مرزنشینان بخش خاومیرآباد مریوان


واکنش بخشدار مرکزی مریوان به تخلف 100 میلیون تومانی تعاونی مرزنشینان خاومیرآباد

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

همشهریسه شنبه 8 آبان 1397 | 20:25

15
0

ای بابا مگر چقدره این ۱۰۰ میلیون انقد دربارش بحث میکنید/ میان این همه دزدی و و اختلاس های میلیاردی و حقوق های نجومی این که اصلا رقمی نیست

پاسـخ

شهروندسه شنبه 8 آبان 1397 | 22:14

10
1

اینکه تضمین های لازم برای بازگرداندن ۱۰۰میلیون گرفته شده و نگران حیف و میل بیت المال نیستند بسیار عالی است.
ولی چرا هیات مدیره و اداره تعاون راجع به مقدار پولی که شورای زکات حاصل از ۱۰۰میلیون مذکور پول به حساب آن تعاونی یا شخص مذکور و یا مساجد روستاها واریز نموده است سکوت کرده اند.
اکر عضو مذکور پول را به حساب شورای زکات واریز نکرده باشد پیگیری سود پول انجام می شود یا خیر؟

پاسـخ

متقاضی وام 100 میلیونی فوقسه شنبه 8 آبان 1397 | 23:13

9
1

*******شما خودتان هم با ******شر یکی ببخشید الان پایان سال نود هفت هست تازه از خواب غفلت بیدار شدی. یا شما هم شدی لاک پاکن***** فوق.****** چرا ** داده. راست می گوید چرا بدهی های مرغداریسه راه سیور خودش را پرداخت نمی کند. شریکش بخاطر بدهی او در زندان هست

پاسـخ

شهروندسه شنبه 8 آبان 1397 | 23:33

11
0

هرچيز بگنند نمكش مي زنند واي به روزي كه بگندد نمك
تعاوني مرزنشينان بايد درآمد براي مرزنشين بيچاره داشته باشه و سود سهام ساليانه توزيع بشه پولش را يك نفر معلوم الحال برده و براي خودش كاسبي كرده حالا ميگه نگران اصل ١٠٠ ميليون نيستيم پس عوايد و درآمد حاصل از اين ١٠٠ ميليون كه اگر تو بانك يكسال تعاوني باهاش هيچ كاري انجام نمي داد ماهيانه حداقل ٤ ميليون نفع داشت براي تعاوني به حساب كي؟
اگر اينجور باشه هركي از حساب دولت و مردم ٢٠٠ ميليون ببره و بعد يكسال بگي ٢٠٠ تومان را مياره جاي نگراني نيست به ما هم بدين ثواب داره تضمين كافي هم داريم

پاسـخ

سیوانجمعه 11 آبان 1397 | 16:21

8
2

سلام وقتی ناظر تعاونی در مجمع از افزایش حق الجلسه میزان چهار درصداعضای هیات مدیره دفاع می کرد چون سواد خودش در آن بود چرا موضوع صد میلیون نگفت چرا بازرسان محترم که کارمند بخش داری هم هستند اشعاری نکردند چرا تا زریبار خبر نگفت همه ساکت بودید چرا کسی می خواست شما را اگر کند دهد بر چسب می زداید خود شما حالا میخواهید همراهی قافله شید مردم آگاه ترند

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی