سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
دوشنبه 7 آبان 1397 / 13:05|کد خبر : 6319|گروه : سیاسی

واکنش بخشدار مرکزی مریوان به تخلف 100 میلیون تومانی تعاونی مرزنشینان خاومیرآباد

بخشدار بخش  مرکزی شهر مریوان در پی اتهامات برخی گروه های تلگرامی توضیحاتی در خصوص تخلف 100 میلیون تومانی تعاونی مرزنشین خاوومیرآباد داد.

بخشدار بخش مرکزی شهر مریوان در پی اتهامات برخی گروه های تلگرامی توضیحاتی در خصوص تخلف 100 میلیون تومانی تعاونی مرزنشین خاوومیرآباد داد.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، عزت درستان بخشدار بخش مرکزی شهر مریوان بدنبال انتشار چک ضمانتی خود برای یکی از اعضای تعاونی مرزنشینان بخش خاومیرآباد که مشروح گزارش تخلف در این تعاونی در سایت زریوارخبر نیز منتشر شد در گروه های تلگرامی توضیحاتی ارائه داد.

متن منتشر شده در گروه تلگرامی قه لای مه ریوان بدین شرح است:

اینجانب طی سالهای قبلی با همکاری اعضای هیات مدیره واداره تعاون این مبلغ پول را برای مشارکت در طرح زکات کمیته امداد برای روستاهای همان بخش امانت می گرفتیم ولی امسال بنا به مشغله کاری این کار را انجام ندادم ولی بنا به مصوبات اعضای هیات مدیره این مبلغ را جهت کمک به طرح زکات روستاهای بخش در اختیار یکی از اعضاب هیات مدیره قرارداده ولی بعداز گذشت تقریبا 9 ماه از قضیه یکی از اعضای هیات مدیره با من تماس گرفت که همچنین مشکلی داریم وهمکارمون پول را به حساب تعاونی بازگشت نداده است ومن چون همه آنها را می شناسم با آنها جلسه ای تاریخ 97/7/5 جهت رفع مشکل پیش آمده گذاشتیم وقرار شد که مبلغ مذکور در تاریخ97/8/5 توسط فرد مذکور به حساب تعاونی بازگشت داده شود وقبل از آن من در جریان نبودم همانطور که عرض کردم تا به من اطلاع دادند ومن در تاریخ 97/7/5 بابت ضمانت بازگشت پول از طرف همکار خودشان چون از دوستان بودند به مدیر عامل چک دادم گناه ما در این زمینه فقط ضمانت بابت بازگشت پول به حساب تعاونی بوده وبس.

حسین ادمن مدیر عامل این تعاونی نیز در گفتگو با خبرنگار ما، تأکید کرد: بخشدار بخش مرکزی شهر مریوان در این قضیه اصلا مقصر نیست و وی تنها برای ضمانت یکی از اعضای  این تعاونی چکی را صادر کرده است.
 

سوءاستفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی موضوعی است که در این سالها برای مردم و مسئولین به یک معضل جدی تبدیل شده است. کافی است اتفاقی برای فردی بیفتد. مخصوصاً اینکه فرد معروفی باشد آن وقت خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید ثانیه به ثانیه از این گوشی به آن گوشی منتقل می‌شود و در این میان این آبروی افراد است که در گوشی‌های تلفن همراه دست به دست می‌شود. 

به گزارش زریوارخبر، جهت تنویر افکار عمومی به عرض می رساند سایت زریوارخبر، بعد از انتشار اتهاماتی به برخی افراد و مسولین در شامگاه روز شنبه ۵ آبان ماه در گروه مورد اشاره بخشدار مرکزی مریوان(قه لای مه مریوان)، در روز یکشنبه ۶ آبان ماه برای بیان واقعیت ها بدون اسم بردن از کسی و متهم کردن فرد یا افرادی با ارائه مستنداتی حاوی محتویات صورتجلسه های تعاونی و سخنان مدیر عامل آنچه را که واقعیت داشت منتشر کردیم . در این خبر به هیچ فردی اهانت و تهمت زده نشده است و در آن تاکید شده که مرجع صالح برای تعیین تکلیف کردن این موضوع دستگاه قضایی است.

شامگاه روز دوشنبه یک روز بعد از انتشار خبر مورد نظر و بعد از انتشار خبر واکنش بخشدار مرکزی در سایت زریوارخبر در ساعت 20:05 دقیقه در نوشته ای در گروه قه لای مه ریوان در ساعت 20:39 متنی به اسم محمود خیری منتشر شده و در آن خواسته نا ناخواسته تلاش شده سایت زریوارخبر را متهم به حرفی کنند که ساخته و پرداخته نویسنده آن است. زریوارخبر به هیچ عنوان از کلمه «اختلاس» و ... استفاده نکرده است. 

سایت زریوارخبر تأکید می کند نباید فضای مجازی را مکانی برای عقده گشایی و انتقام گیری های سیاسی تبدیل کرد و با آبروی افراد بازی شود و تنها مرجع قانونی برای برخورد قوه قضائیه است.


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

کوماسیدوشنبه 7 آبان 1397 | 21:44

9
3

بابا چرا دروغ می گوید آقای ******* زحمت کش و فقیر هست حتی در مقام ******* با حاجی ..... مشغول خرید و فروش انگور در سه راه نی میباشند

پاسـخ

مریواندوشنبه 7 آبان 1397 | 23:22

8
3

******از توبعید بود باید یک مقدار حرفه ای تر عمل میکردی چوب خدا صدا ندارد برو از *****جانت یاد بگیر این***** بهت نمیاد برو فکر صندلی دیگه باش

پاسـخ

Sohrabسه شنبه 8 آبان 1397 | 02:20

9
2

به نظر من بخشداری جایی نیست که آدم احساسی عمل کند وضمانت در آن جایی ندارد هر کس خربزه می خورد باید بلافاصله پای لرزش هم بشیند نه اینکه از او حمایت کرد، مثل این اتفاق این پند است جناب بخشدار: آش نخورده و دهن سوخته!!!

پاسـخ

مه ریوانیشنبه 12 آبان 1397 | 13:21

5
0

سلاو کاعزت خاسی برااا!!!!
امسال له سه رای نی ترری ره شه ت نه بووو!!!!!!
پارسال پارچه زده بودی: مرکز خرید انگور سایه عزت درستان!!!
واسه شربت بود یا ترشی یا چی کاعزت؟؟؟؟
واقعا نماینده بشی هرچی انگور سیاه دارم به خودت میفروشم...

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی