سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
دوشنبه 7 آبان 1397 / 12:57|کد خبر : 6316|گروه : سیاسی

انتقاد شدید اصولگرایان و اصلاح طلبان کردستان از استاندار در یک جلسه محرمانه!

عصر روز یکشنبه در استانداری کردستان جلسه ای محرمانه با حضور تمامی گروه ها و طیف های سیاسی استان برگزار شد که با انتقادهای شدید به مجموعه استانداری همراه بوده است.

عصر روز یکشنبه در استانداری کردستان جلسه ای محرمانه با حضور تمامی گروه ها و طیف های سیاسی استان برگزار شد که با انتقادهای شدید به مجموعه استانداری همراه بوده است.

به گزارش زریوارخبر به نقل کُردتودی، بر اساس گفته های یکی از خبرنگاران ما که در پوشش نیروهای اصلاح طلب در این جلسه محرمانه حضور یافته بود، یکی از نماینده های جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان خطاب به استاندار گفته است: سال گذشته در همین مکان جلسه ای گذاشتیم و قرار شد برای اداره بهتر امور استان از نخبگان و فعالان سیاسی استان راهکار بخواهید اما هیچ وقت عملی نشد.

او گفته: چند نفر دور و بر شما را گرفته اند و شما را در قفل و زنجیر کرده و قدرت و اختیار هرگونه اقدام و تصمیمی را از شما گرفته اند. به عنوان مثال یک قورباغه شناس را معاون اقتصادی و یک سیاسی کار را در معاونت برنامه ریزی استان گماشته اید که لازم است زحمت بکشید و سر دربهای این دو معاونت را به «معاونت سیاسی و هماهنگی ستاد روحانی» تغییر نام دهید.

این فعال سیاسی ادامه داده است: معاونین و مدیران شما که برای برپایی جشنواره انار اورامان با آن همه مورد منکراتی خود را به آب و آتش می زنند، چرا جشنواره های مشابه را برای دیگر تولیدات کشاورزی در دیگر نقاط استان برپا نمی کنند؟! در این جشنواره به ماه صفر که مردم اهل سنت در آن عروسی نمی گیرند و محافل شادی برگزار نمی کنند به اعتقادات آنها توهین شد و وقتی هم یک ماموستای آئینی به این موضوع واکنش نشان می دهد و معترض می شود همکاران و رسانه های در اختیارتان به او توهین می کنند و افترا می بندند.

او اضافه کرده بود: چرا همان مدیرانی که در جشنواره منکراتی انار حضور پرشور داشته بودند در تشییع جنازه دو نیروی بسیجی که در راه تأمین امنیت این آب و خاک در سروآباد شهید شدند، شرکت نکردند؟! یا اینکه برای 11 پاسدار کورد که ناجوانمردانه در روستای دری مریوان به شهادت رسیدند حتی قابل نبودید که یک مراسم ساده عزاداری برای آنها در مسجد جامع سنندج برگزار کنید!

این فعال سیاسی ادامه داده بود: آقای استاندار شما واقعاً استان را رها کرده اید. غیر از اینکه یک نفر مرغدار را مشاور خود کرده اید چه اقدام دیگری برای این استان انجام داده اید؟

در ادامه، استاندار کردستان با انتقاد شدید اصلاح طلبان هم مواجه می شود و یکی از نمایندگان این حزب به استاندار می گوید: عده ای فرصت طلب دور و بر شما را گرفته اند و اجازه نمی دهند هیچ کسی به حلقه آنها وارد شود و امروز می بینیم که وضعیت استان به گند کشیده شده است!

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

توسعه ناموزوندوشنبه 7 آبان 1397 | 13:39

14
1

به قول برنارد لوییس در کشورهای غربی مردم از ثروت شخصی خود استفاده میکنند تا به قدرت برسند اما در جوامع شرقی و جهان سوم تقلا مکنند تا به قدرت برسند تا از طریق قدرت به پول برسند . این وحشتناکه ، اقای استاندار در سطح استان جستجو کن نیروهای کاردان و متخصص فراوانی وجود دارند اگر شعاع دیدتون را بگسترانی ، خیلی از نیروهای توانمند توسط لابیهای قدرت و ثروت در کردستان به حاشیه رانده شده اند اگر جنابعالی از آنها استفاده کنی قطعا رضایت مندی عمومی بالا می رود پس لطفا فقط به اونهایی که با تغییر دولت ، تغییر وزیر ، و... اونها تغییر نمی کنند (لابیهای قدرت و ثروت) بسنده نکن . با تشکر

پاسـخ

یمنیدوشنبه 7 آبان 1397 | 13:49

16
9

خبرهای جهت دار سیاسی زریبار خبر باید تمام شود مگر استاندار محترم کردستان کم به کردستان خدمت کرده که خبرنگار نفوذی می فرستند تا ایشان را زمین گیر کنند؟
شماها که درایت و فهم این را ندارید یک قورباغه شناس در استانی مانند کردستان که استانی سبز و پر آب با برکه ها ، رودخانه ها، سدها، استخرهای زیادی است چقدر می تواند به شکوفایی اقتصادی کردستان کمک کند بهتر است دست به قلم نبرید.

پاسـخ

هوراماندوشنبه 7 آبان 1397 | 13:57

10
3

مدیرانی که در جشنواره انار شرکت داشتند اگر در مراسم تشییع شهدای پاسداران و بسیجیان شهید هورامان و مریوان شرکت می کردند محبوبیتشان را نزد مخالفین انقلاب اسلامی از دست می دادند یا شاید از بازخواست مقامات مافوق خود نگران بودند.

پاسـخ

ALIدوشنبه 7 آبان 1397 | 15:01

10
3

اصلاح طلبان کوردستان، همان ****** امروزند، که تمام کوردستان رو به فساد کشاندند

پاسـخ

کوردی 1دوشنبه 7 آبان 1397 | 15:03

15
1

ظاهرا این استاندار مرد سخن بی عمل است ...

البته از رئیسش (روحانی) بهتره ! حداقل مثل او مستقیما با وعده های زیبنده تو خالی سرمان کلاه نگذاشت
اگر پشیمانی شاخ داشت در میآوردم بخاطر حضور در انتخابات و رای به او...
اصلاح طلب و اصول گرا هیچ کار خوبی نکرده و نخواهند کرد، نتیجتا مردم دل خوش بهشان نباشیم
فقط و فقط تکنوکراتها و فن سالاران دلسوز میتونند برامان کاری مثمرثمری انجام بدهند اونها هم که غایب صحنه هستند...

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی