سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
یکشنبه 6 آبان 1397 / 08:35|کد خبر : 6314|گروه : سیاسی

مسابقه فوتبال دو تیم استانداری کردستان و نمایندگان کردستان در مجلس!/ طنز

گزارش کوتاه طنز برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم استانداری کردستان و نمایندگان کردستان در مجلس!!!

گزارش کوتاه طنز برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم استانداری کردستان و نمایندگان کردستان در مجلس!!!

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، مسابقه ای بسیار حساس و نفس گیر در بین تیمهای استانداری کردستان و نمایندگان استان در مجلس در جریان است گزارش کوتاه این بازی تقدیم حضور می گردد :

تیم استانداری با لباسهای بنفش در مقابل تیم نمایندگان با لباسهای قرمز در یک مسابقه تاریخی صف آرایی نموده اند.

در تیم استانداری بهمن مرادنیا بعنوان سرمربی با بازیکنان صاحب نام و آتیه دار مانند حسین خوش اقبال لباس شماره بیست ، حسین فیروزی شماره یک ، علی مفاخری شماره نوزده ، شهرام ملکی شماره سه ، ابراهیم زارعی شماره دو ، بهرام‌ نصراللهی زاده شماره چهار ، محمد دره وزمی شماره شش با دروازه بانی حسین فیروزی دروازه بان صاحب نام تیم بنفش ، اما در تیم مقابل با مربیگری احسن علوی و بازیکنان پرآوازه ای مانند منصور مرادی با لباس شماره یک، حمدالله کریمی شماره پنح، علیمحمد مرادی شماره سیزده، فرشادان شماره هشت ، محسن بیگلری شماره هفت با دروازه بانی علیمحمد مرادی قبل از شروع بازی سرمربیان هر دو تیم در فضای دوستانه فقط جهت خوشایند ی تماشاچیان مسابقه با هم خوش و بشی نمودند.

مسابقه با سوت رحمانی فضلی داور این مسابقه در محل مجتمع فجر سنندج آغاز می شود؛ در ابتدا بازیکنان هر دو تیم بازی جوانمردانه و بدور از هر گونه حاشیه ای را شروع نمودند.

تیم استانداری توانست در همان دقایق اولیه شروع بازی با استفاده از غافلگیری تیم مقابل و پاسکاری بازیکن شماره دو و ضربه سنگین بازیکن شماره چهار اولین گل را وارد دروازه تیم نمایندگان مجلس نماید ، در ادامه این بازی منصور مرادی بازیکن تیم مقابل بسیار تلاش کرد تا دروازه تیم استانداری را باز نماید ، اما هوشیاری تیم بنفش اجازه نداد تا توپی از دروازه این تیم رد شود. البته تلاشهای برنامه ریزی شده بازیکنان تیم بنفش اینبار از سمت راست توپ پاس داده شده شهرام ملکی بازیکن بلند قامت این تیم توسط بهرام نصراللهی زاده مجددا وارد دروازه تیم نمایندگان مجلس نماید.

پاسکاریهای منظم و تمرین شده زارعی و نصراللهی زاده و دره وزمی اینبار دفاع تیم نمایندگان را سخت غافلگیر نمود اما هوشیاری علوی مدافع تیم اجازه نداد توپی وارد دروازه تیم مقابل شود.

نیمه اول بازی با نتیجه دو بر صفر به نفع تیم بنفش به پایان رسید، در بین این دو نیمه مربیان باتجربه تیمها آخرین تجارب خویش را به بازیکنان منتقل نمودند.

برای هر دو سرمربی برنده شدن در این مسابقه حیثیتی خواهد بود.

با آغاز نیمه تیم نمایندگان از حالت دفاعی بیرون آمده و بازی را کاملا تهاجمی شکل دادند ، اینبار توپهای ارسالی بازیکنان برای چند دقیقه ای دروازه تیم مقابل را بسختی تهدید کرد، هر چند که شوتهای محکم و سرکش منصور مرادی به سوی دروازه تیم بنفش هر لحظه امکان گل خوردن داشت اما هوشیاری دروازه بان باتجربه تیم بنفش اجازه چنین اتفاقی را نداد.

در یک لحظه تیم بنفش با استفاده از تجارب خویش و بهره گیری از غفلت بازیکنان تیم نمایندگان و با ارسال یک شوت محکم توسط فیروزی و پاسکار یهای زیبایی شهرام ملکی و دره وزمی توانستند اینبار گل تاریخی دیگری را بر دروازه تیم نمایندگان وارد نمایند.

در مقابل بازیکن منصور مرادی بازیکن شاخص تیم نمایندگان با یک تکل خطرناک بر روی بازیکن تیم مقابل کارت قرمز بازی را دریافت کرد و توسط داور مسابقه از بازی اخراج گردید ، با این کارت قرمز منصور مرادی ناچارا می بایست تا پایان بازیها فقط تماشاچی باقی بماند.

به هر صورت تیم نمایندگان با یک بازیکن کمتر ولی با استفاده از تجربه بازیکن شاخص خود محسن بیگلری توانستند فرصتهای خطرناکی را بر روی دروازه تیم مقابل مهیا سازند اما هر بار به دلیل هوشیاری تیم مقابل این اقدامات نیز خنثی شد ، هر چند که علیمحمد مرادی دروازه بان تیم نمایندگان نتوانست در این بازی به زیبایی در حد انتظار بدرخشد و انتظار تماشاچیان را برآورده نماید در ضمن اگر تیرک دروازه یاریشان نمی کرد ، قطعا تیم نمایندگان متحمل خوردن گلهای بیشتری می شدند.

اما در تیم بنفش استانداری کردستان تلاش بازیکنان پرآوازه این تیم اجازه نداد تا بازیکنانی مانند حسین خوش اقبال و علی مفاخری در این بازی صاحب توپ و موقعیت شوند.

بازی نهایتا با نتیجه سه بر صفر به نفع تیم بنفش به پایان رسید ، البته بازی برگشت این مسابقه نیز هفته آینده برگزار می‌شود.

در پایان سرمربیان دو تیم در مصاحبه های جداگانه‌ای برای همدیگر شاخ و شونه کشیدند که در بازی حذفی به هر قیمتی که شده تیمشان را برنده خواهند نمود.

نویسنده: محمد قادرمرزی

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهروندیکشنبه 6 آبان 1397 | 21:38

7
1

مردم برای نون شب موندن اینها تو فکر این هستند کی این رو انتخاب کنند که در انتخابات بعدی براشون رای جمع کنه واقعا بساط خودتون رو جمع کنید برید در مجلس به فکر مردم باشید نه اینکه یک روزنه برای پول در آوردن خودتون و باندی که دارید برادر گرامی آقای منصور مرادی!!! این نماینده ها از قدرتی که دارند لذت می برند ولی این نیز بگذرد و همیه چیز عادی میشه طوری رفتار کنید شرمنده مردم نباشید

پاسـخ

ستاریکشنبه 6 آبان 1397 | 21:38

2
4

امیدوارم تیم نماینده هفته ی آینده با قدرت به بازی برگرده

پاسـخ

مریوانیدوشنبه 7 آبان 1397 | 01:21

1
0

این اغای محمد قادر مرزی ( منظورم صاحب شرکت نشاط اور کردستان) همونی نبود که حدودا در سال ۸۵ اسکله قایقرانی دریاچه زیبار رو با مبلغ بالایی اجاره گرفت طوری که جوری از دسترس شهرداری خارج کرد که الان هم درست نشده حتی پول کارگرها ی اسکله و حقوق سه ماهه بعضی از کارگران ان زمان رو هم نداده بود و قورت داد و***** دیکه هم به مریوان نیامد
همه کارمندان ان زمان شهرداری هم در جریان بودن
اگه این اغای قادر مرزی همونی باشن که که اشاره کردم و صاحب همان شرکتی باشن که گفتم باید یه طنز هم در باره خودشان هم بنویسن چون واقعا خنده دار بودن
یادش بخیر خخخخ
خداشاهده کلا کارهاش خنده دار بود از جمله همون که ان زمان پول شهرداری و گارگران اسکله رو خورد

0
0
رضائی دوشنبه 7 آبان 1397 | 13:11

نه عزیزجان این اقای قادرمرزی خبرنگاره. صاحب شرکت چی؟

0
0
همشهری از مریوان سه شنبه 8 آبان 1397 | 14:38

دوست عزیز
حال کار ندارم که ایشان چه کسی باشند
اما چرا وقتی فردی میخواهد واقعیات را بنویسد فورا دنبال بهانه ای می گردیم تا تخریبش کنیم.
به گفته خودتان دوازده سال گذشته ، مطمئن باشید که شهرداری هیچوقت از حق خودش نگذشته.
این آقای قادرمرزی هر کسی که باشد اما خبرنگاری است که واقعیات جامعه را منعکس می کند.
پس با این رویه منصفانه نیست که بخواهیم فردی را تخریب کنیم و مدافع شهرداری‌شویم.
البته حتی برای شرکت نشاط آور هم مطمئن باشید که چنین نبوده است.
ای کاش سایت وزین و ارزشمند زریوار خبر هر نظر مغرضانه ای را منتشر نمی کرد

پاسـخ

11دوشنبه 7 آبان 1397 | 09:02

4
1

عالی بود..

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی