سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
جمعه 20 مهر 1397 / 22:27|کد خبر : 6272|گروه : سیاسی

دود ناشی از عدم هم‌افزایی مسئولین در چشم مردم/ ضرورت تعامل استاندار و نماینده مجلس

به نظر می رسد تنها راهکار مدیریتی باقی مانده برای تعیین فرماندار مریوان تعامل سازنده استاندار و نماینده مردم است. استاندار و نماینده باید به جای تقابل به تعامل بپردازند تا مردم این شهرستان بیش از این متضرر نشوند.

به نظر می رسد تنها راهکار مدیریتی باقی مانده برای تعیین فرماندار مریوان تعامل سازنده استاندار و نماینده مردم است. استاندار و نماینده باید به جای تقابل به تعامل بپردازند تا مردم این شهرستان بیش از این متضرر نشوند.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، یک هفته از وعده معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان در خصوص انتخاب فرمانداران شهرستان های بانه و مریوان گذشته است و هنوز هیچ کدام از فرمانداران این دو شهرستان تعیین نشدند و هر روز شایعاتی در خصوص انتصاب برخی چهره ها در محافل عمومی و فضای مجازی مطرح است.

بهمن مرادنیا استاندار کردستان به عنوان نماینده دولت در این استان دو هفته گذشته در حاشیه سفر یک روزه به مریوان در پاسخ به این سوال که آیا گزینه نهایی برای فرمانداری مریوان مشخص شده است یا خیر، اظهار داشت: هنوز گزینه قطعی برای فرمانداری مریوان مشخص نشده است.

منصور مرادی نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی هم نظرات و گزینه های تصدی پست فرمانداری دارد و هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود.

به نظر می رسد تنها راهکار مدیریتی باقی مانده برای تعیین فرماندار مریوان تعامل سازنده استاندار و نماینده مردم است. استاندار و نماینده باید به جای تقابل به تعامل بپردازند تا مردم این شهرستان بیش از این متضرر نشوند.

این روزها در اغلب فضاهای اجتماعی و مجازی و روزنامه ای در خصوص انتخاب فرمانداران شهرستانهای بانه و مریوان صحبت می شود . برخی رسانه ها در خبرهای اعلام کردند بزودی فرمانداران جدید شهرستانهای مریوان و بانه و سقز معرفی می شوند و هر بار گزینه ای را مطرح می کنند. هر چند تاکنون منبع موثقی این اخبار را تایید نکردند اما سکوت مسئولین و عدم تصمیم گیری آنها منجر به اظهارنظرهایی در فضای مجازی و حمله گاه و بی گاه برخی چهره های سیاسی و غیر سیاسی به گزینه های مطرح شده می شود.

در مریوان اغلب مردم کم و بیش با گزینه های مطرح شده آشنایی دارند و درباره آنها سخن می گویند. هر کدام از طیف های سیاسی با تحلیل خود گزینه مورد علاقه شان را فرماندار آینده مریوان می دانند. اما مردم در این برهه از زمان مطالباتی دارند. مطالباتی از قبیل اینکه هر کسی که انتخاب می شود مسیری طی کرده باشد که از پست های مدیریتی پایین آغازکرده و بر اساس خوشنامی و مدیریت به پست های مدیریتی بالای رسیده باشد نه اینکه تنها خدمت کردن در مریوان ملاک تعیین فرماندار باشد بلکه باید رزومه و جایگاه و صد البته عملکرد افراد در پست های مختلف را در نظر گرفته شود. به هر حال امید است مدیران استانی و کشوری با درایت و بینش و سنجش صحیح شرایط شهرستان مریوان، فردی شایسته و كارامد را جهت تصدی فرمانداری این شهرستان انتخاب کنند.

مردم از استاندار کردستان به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید و نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس انتظار دارند با تعامل و همدلی همدیگر منیت ها را کنار گذاشته و هر آنچه به مصلحت مردم و استان است انجام دهند. مردم شهرستان مریوان، فرمانداری می خواهند که در درجه اول مردمی و خوشنام باشد در مرحله بعد اهل تعامل و باتجربه باشد . ملاک تعیین فرماندار داشتن سوابق کاری، مدیریت و خوشنامی، تعهد و کارآمدی و در نهایت مردمی بودن می دانند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

تدبیر و امید ؟؟؟؟؟یکشنبه 22 مهر 1397 | 08:02

3
0

نمونه تدابیر و امیدشان در سروآباد رو دیدیم و نتیجه رو همه میدونن . تو روخدا مریوان رو هم مثل سروآباد ویران نکنید با این تدبیر تدبیر کردنشان . نمونه اش بخشدار قبلی سروآباد ، مدیر آموزش و پرورش قبلی سروآباد و . . .
مدیونی اگه سانسورش کنی زریبار خبر

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی