سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
جمعه 13 مهر 1397 / 19:58|کد خبر : 6254|گروه : اجتماعی

مرزبانان و مرزنشینان مکمل هم در تامین امنیت پایدار و آرامش مرزها هستند

فرمانده هنگ مرزی شهرستان مریوان در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه ، گفت: امنیت و ارامش موجود در مرزهای مریوان مرهوم همراهی و همدلی مرزنشینان با مرزبانان است.

فرمانده هنگ مرزی شهرستان مریوان در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه ، گفت: امنیت و ارامش موجود در مرزهای مریوان مرهوم همراهی و همدلی مرزنشینان با مرزبانان است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، سرهنگ  محمد عارف سپهری فرمانده هنگ مرزی شهرستان مریوان بمناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ضمن تبریک این هفته به همه نیروهای مرزنشین و انتظامی ، گفت: امنیت کنونی در مرزها نشان از همکاری مرزنشنیان و همدلی مرزبانان با مردم است. 

وی با بیان اینکه نماز را می شود قضا کرد اما مرزبانی را نمی شود افزود: مرزبانان بخاطر ماموریتشان باید همیشه هوشیار و حاضر باشند و در برابر تهدیدات بایستند.

سرهنگ سپهری از همکاری مرزنشینان تشکر کرد و گفت: دست همه مرزنشینان را می بوسم و از حمایت هایشان قدردانی می کنم.

وی همچنین با ارائه گزارشی از عملکرد نیروهای مرزبانی، از برپایی ایستگاه های سلامت در روستاهای مرزی در هفته نیروی انتظامی خبر داد و گفت: در اولین روز هفته نیروی انتظامی 90 نفر از اهالی روستای بایوه بصورت رایگان ویزیت شدند.

مرزبانان و مرزنشینان مکمل هم در تامین امنیت پایدار و آرامش هستند

مرزبانان و مرزنشینان مکمل هم در تامین امنیت پایدار و آرامش هستند
انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

کولبرجمعه 13 مهر 1397 | 20:37

9
4

آره خوب گفت همراهی مرزنشینان بامرزبانان امانگفتی همراهی نکردن مرزبانان بامرزنشینان.امنیت امروزخودرا بدون شک مدیون مرزبانان هستیم،امااین امنیت شامل همه نمیشود.عده ای سودکلانی ازآن برده انداماعده ای فقیرو رنجورهمیشه متضررشده اند،منظورم کولبراست.کولبر واژه ای که گاهی دلهاراتنگ وچشمهاراگریان میکند.مرزبان ونیروهای مرزی تداعی کننده عزراییل کولبران برای ماست. پس چرااشاره ای به کشتارمظلومانه کولبران نکردید. بزار بگم کولبرتوان نداردتنهاتاوان کولبرکوردبودن است وبس. کوردواژه ای که خیلیهاازآن ترس دارند.فقط خدااون بالاست امیدوارم جواب قانع کننده ای برای موردهدف قرار دادن کولبران داشته باشید.جالب اینجاست که عین آب خوردن میکشندوعذاب وجدان نمیگیرند.خدایاخودت ببین وقضاوتش باخودت.ممنون اززریبارخبرعزیز،البته به شرط سانسورنکردن این مطلب.

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی