سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
امام جمعه مریوان در خطبه نماز جمعه:
جمعه 13 مهر 1397 / 16:05|کد خبر : 6253|گروه : اجتماعی

نیروی انتظامی مریوان استخدام می کند/ مردم همراه با نیروهای انتظامی برای حفظ امنیت کوشا باشند

امام جمعه مریوان امنیت را یک نعمت بزرگ الهی عنوان کرده و اظهار کرد : امنیت نعمتی است که به آسانی بدست نمی آید لذا برای حفظ آن هر فرد مسلمانی باید کوشا باشد.

امام جمعه مریوان امنیت را یک نعمت بزرگ الهی عنوان کرده و اظهار کرد : امنیت نعمتی است که به آسانی بدست نمی آید لذا برای حفظ آن هر فرد مسلمانی باید کوشا باشد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، حاج ماموستامصطفی شیرزادی در خطبه نماز جمعه این هفته ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: وظیفه ما اداره امورات است و باید با نیروهای نظامی و انتظامی همکاری کنیم تا امنیت کنونی به خطر نیفتد.

ماموستاشیرزادی بیان کرد : یکی از راه های حفظ امنیت روانی در جامعه رعایت کردن قوانین است. اگر قواعد و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نکنیم جامعه به سمت و سوی ناهنجاری حرکت خواهد کرد.

وی بیان کرد : همان گونه که رانندگان موظف به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی هستند مردم و عابرین پیاده نیز باید برای حفظ آن کوشا باشند به ویژه مغازه دارانی که در روز مشغول به کسب درآمد هستند نباید با وسایل مغازه خود خیابان‌ و پیاده روها را تصرف کنند و راهی برای عبور ماشین ها و عابرین پیاده ببندند.

امام جمعه مریوان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی و تشکر از مرزبانان این شهرستان تصریح کرد : در زمانی که کارت های کولبری بر عهده مرزبانان مریوان بود تمامی خانوارهای دارای کارت کولبری موجود در آسایش و راحتی بودند چرا که نیروهای انتظامی امین دار اجتماعی هستند.

وی با اشاره به استخدام نیرو از سوی نیروی انتظامی مریوان اظهار کرد : افرادی که دیپلم در رشته های علوم تجربی، تجربی و ریاضی و فیزیک دارند و همچنین افرادی که دارای دیپلم فنی حرفه ای و کار و دانش هستند می توانند با مراجعه به فرماندهی انتظامی نسبت به استخدام خود به عنوان درجه دار نیروی انتظامی اقدام کنند.

امام جمعه مریوان در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه این هفته خود با عنوان این نکته که قناعت مالی است که هرگز تمام نمی شود اظهار کرد : قناعت به معنی درست و صحیح مصرف کردن است.

حاج ماموستامصطفی شیرزادی با انتقاد از وضعیت گرانی های موجود ادامه داد : آیا مغازه داران به همان گونه که نسبت به گران شدن نرخ دلار قیمت اجناس موجود در مغازه را افزایش می دادند آیا امروزه با پائین آمدن نرخ دلار قیمت اجناس خود را پائین آوردند.

ماموستا شیرزادی خاطرنشان کرد : مغازه داران اجناسی را در بازار عرضه می کنند که مدت زمان زیادی از خریداری کردن آنها می گذرد اما این اجناس را به همان نرخی می دهند که دلار گران بود و نرخ امروزه دلار را در نظر نمی گیرند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهروندجمعه 13 مهر 1397 | 17:57

4
1

تنها راه مبارزه با گرانی نخریدن است....نخرید..خریدنکنید...تامغازه داران هم قیمتها رو پایین بیارن

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی