سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
جمعه 13 مهر 1397 / 11:56|کد خبر : 6252|گروه : اجتماعی

جمع آوری ۱میلیارد و ۶۵ میلیون ریال کمک در جشن عاطفه های سروآباد

رئیس کمیته امدادامام (ره) شهرستان سروآباد، گفت: در جشن  عاطفه های این شهرستان ۱میلیارد و ۶۵ میلیون ریال کمک های نقدی و غیر نقدی جمع اوری شده است.

رئیس کمیته امدادامام (ره) شهرستان سروآباد، گفت: در جشن عاطفه های این شهرستان ۱میلیارد و ۶۵ میلیون ریال کمک های نقدی و غیر نقدی جمع اوری شده است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، کوهسار قاضی زاده رئیس کمیته امدادامام (ره) شهرستان سروآباد با اشاره به برگزاری جشن عاطفه ها سالجاری باشعار لبخند مهر بسته به مهرشما در ۳مرحله در این شهرستان، گفت: در ۱۵شهریورماه در پایگاههای ثابت و سیار و در ۱۶شهریورماه در مصلی های نمازجمعه شهرستان و در ۱۱مهر در مدارس سطح شهرستان اقدام به جمع آوری کمکهای نقدی وغیرنقدی مردم نوع دوست گردید.

در مرحله اول و دوم مبلغ ۱۶۵میلیون ریال نقد و ۱۵۰میلیون ریال غیرنقد جمع آوری و قبل از آغاز سال تحصیلی مبالغ نقد به حساب سرپرست خانوار دانش آموزان تحت حمایت واریز و کمکهای غیرنقدی مابین دانش آموزان توزیع گردید. همچنین تمامی کمکهای جمع آوری شده در مدارس که به مبلغ ۱۵۰میلیون ریال رسید دربین دانش آموزان نیازمند همان مدارس توزیع گردید.

قاضی زاده افزود: جمع مبالغ ریالی(نقدوجنس) که بصورت مستقیم و غیرمستقیم از خیرین و مردم نوع دوست شهرستان و ۳مرکز نیکوکاری جمع آوری ومابین دانش اموزان تحت حمایت و نیازمند توزیع گردید که مبلغ ۱میلیاردو۶۵ میلیون ریال بوده است.

جمع آوری ۱میلیارد و ۶۵ میلیون ریال کمک در جشن عاطفه های سروآباد

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

فاروقشنبه 14 مهر 1397 | 16:03

1
3

درود به آقای قاضی زاده عزیز. من خودم شاهد بودم که چقدر برای مردم زحمت کشیدن زریوارخبر لطفن منتشر کن

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی