سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
پنجشنبه 12 مهر 1397 / 22:24|کد خبر : 6249|گروه : سیاسی

جوابیه مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان به اظهارات نماینده مریوان

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و سخنگوی استانداری کردستان در پاسخ به اظهارات نماینده مردم مریوان در مجلس در خصوص اینکه استانداری کمکی برای حل زباله مریوان انجام نداده است، گفت:  اینکه دولت را مقصر اصلی حل نشدن معضل زباله مریوان می دانند منصفانه نیست.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و سخنگوی استانداری کردستان در پاسخ به اظهارات نماینده مردم مریوان در مجلس در خصوص اینکه استانداری کمکی برای حل زباله مریوان انجام نداده است، گفت: اینکه دولت را مقصر اصلی حل نشدن معضل زباله مریوان می دانند منصفانه نیست.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، هیرش رضایی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و سخنگوی استانداری کردستان در واکنش به اظهارات منصور مرادی نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در خصوص کم کاری استاندار کردستان جهت رفع مشکل زباله مریوان، با اشاره به اینکه دولت و نمایندگان آن در استان کردستان در سطوح مختلف مدیریتی در یک سال اخیر برای جل این مشکل جلسات متعددی با حضور متنفذین و معتمدین و مردم این شهرستان برگزار کرده است اظهارداشت: بدلیل حاد شدن معضل زباله در تابستان سالجاری شخص استاندار محترم در جلسه ای- در تاریخ سوم شهریورماه در استانداری- با حضور امام جمعه، نمایندگان مردم عصرآباد، انجمن های مردم نهاد، نماینده مجلس و مسئولین شهرستان وعده حل 2 ماهه معضل زباله مریوان را با کمک و همراهی همه مردم و معتمدین شهرستان را داد.

رضایی با بیان اینکه استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در استان کردستان همواره به مریوان به عنوان قطب گردشگری توجه ویژه ای داشته و بیشترین سفر به این شهرستان را در استان در کارنامه خود دارد، حل معضل زباله را نیز با حساست دنبال کرده است و مسئولین استان و شهرستان را از روز اول -سوم شهریورماه – موظف به پیگیری و حل معضل کرده است که با پیگیری شخص استاندار مکان جدیدی توسط کارشناسان مربوطه تعیین و بعد از بررسی میدانی دستگاههای اجرایی و زیست محیطی و صدور تاییدیه زیست محیطی و کلیه دستگاهای مرتبط با سایت جدید پسماند مریوان صورت گرفت.

سخنگوی استانداری کردستان معضل زباله مریوان را مشکل و معضل این شهرستان دانست و از همه مردم و مسئولین و نماینده مجلس خواست برای حل این معضل اقدام عملی انجام دهند، اینکه نماینده مجلس دولت را مقصر اصلی حل نشدن معضل زباله مریوان می داند منصفانه نیست. اینکه گفته شود دولت و استانداری کاری برای مردم و مشکلات آن نکرده است قضاوت درستی نیست . نباید با این گونه اظهارات مردم را ناامید کنیم. قطعا مردم دیگر شهرهای استان قبول نمی کنند زباله شهر دیگری در منطقه آنها تخلیه و دفن شود بنابراین همه مردم و مسئولین شهرستان مریوان باید در یک فضای منطقی و به دور از تنش و سیاه نمایی این معضل را حل نمایند.

رضایی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری با تأکید بر حل معضل زباله مریوان از نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی خواست در این شرایط در کنار دیگر مسئولین راهکارهای عملی حل فوری سایت جدید زباله را ارائه نمایند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

مسعودپنجشنبه 12 مهر 1397 | 23:08

6
6

معلومە کە تیر جناب نمایندە برای انتخاب فرماندار مریوان بە سنگ خوردە کەاینچنین بەاستاندار گیر دادە.وگرنە فعالیت جناب استاندار (ولو بی نتیجە) دراین زمینە کمتر از فعالیت جناب نمایندە نبودە است. واکنش کاک هیرش رضایی صحیح و منطقیست.

پاسـخ

باوکه مریوانیجمعه 13 مهر 1397 | 00:17

5
1

مشکل جای زباله مربوط به شهر مریوان میباشد،وقتی خودمان نتوانیم بعنوان بومی مشکل رو حل کنیم هیچ‌انتظاری از غیره ها نیست
وظیفه انتخاب محل زباله رو‌ باید فرمانداری،نماینده و‌شهرداری حل کنن،فقط

پاسـخ

توفیقجمعه 13 مهر 1397 | 00:25

6
2

هیچ کس به فکر زباله های مریوان نیست.تا قراردادشون با عصرآباد تموم میشه تازه یادشون میفته دنبال یه جایی بگردن.ناوطاق یکی از بهترین جاهای گردشگری مریوانه و تبدیل کردنش به زباله دونی اشتباه محضه

پاسـخ

كارمند فرمانداري مريوانجمعه 13 مهر 1397 | 10:00

6
6

متاسفانه نماينده مريوان در امورات شهرستان مشاور و كارشناس درست و حسابي ندارد که مشکلات را به صورت کارشناسی به ایشان منعکس نماید و در كوجه و بازار هر كسي هر چیزی به نماینده منعکس نماید ایشان هم چشم بسته آن را در رسانه ها منعکس می نماید. و به جای حل کردن مشکلات متاسفانه خود نماینده با این اظهاراتش عامل افزودن مشکلات می شود. از مسولین دولت انتقاد می کند بسم الله خودش چه کاری کرده برای مشکلات شهرستان. و مشکل زباله؟

پاسـخ

زریوارجمعه 13 مهر 1397 | 10:49

6
0

به نظرم هیچکس نمیتونه جایی را انتخاب کنه که مخالف نداشته باشه، مگر اینکه همزمان چند مکان در سطح شهرستان مریوان با همفکری انتخاب بشه و با قوه قهریه کم آسیب و کم هزینه ترین انتخاب بشه و الا دنبال ایده ال تایپ گشتن کاری بیهوده و اتلاف وقت است ، چون همیشه یک نفر مخالف وجود دارد!؟؟؟

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی